Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22
326
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 21, 22:56:10  »
Esate ant lietuvos žemelės matę tokio stiliaus ratus? Hartmann RS4 DTM style. Labai norisi  (o) (o)



327
Pirk originala, ne karve kainuoja, stipriai atpige jau. As zaidziau ilga laika su neoriginaliu, dabar isigijau originala, visai kitas reikalas. Ir sufleriu daugiau duoda, ir adaptaciju kanalu daugiau paaiskinimu, kas kazkiek laiko atsinaujina pats softas.

Originalas tik asmeninėms reikėms man būtų kiek per brangu. Bet aišku įvertinus, kiek mėnesių atlaiko kiniški ir kiek funkcijų turi originalus, gal labiau apsimoką jį turėt.
Kiek Ramaskinai pinigų atidavei? Jeigu viešai nesinori - AŽ.

328
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Vasario 20, 11:52:35  »
Niekas uz liezuvio netempe (y) :H

Kadangi palaikymo šūksnių nesulaukiau iš vilniečių, tai nuleidau šiuo klausimu rankas.
Matyt iš prezidento rentos pats gausite nusipirkti.  :think:

329
Patarkite, kurios versijos adapteri su softu isigyti, kad veiktu be dideliu bedu su 8win. Auto skanuojami 2005-2010 metu.
Senasis dratas panasu jau kalamas prie sienos, nes meta toki smagiai nuteikianti pranesima: port not found, interface not found ir t.t. dabar po ranka neturiu screenshot'o. Ar gerai suprantu, kad ne su progr. Iranga cia susije.

330
Forumo dalyvių auto garažas / Re: A4 + S4 b5 Avant [sashoxx]
« Įrašytas: 2015 Vasario 18, 22:15:53  »
Supratau, dėkui už ataskymą.

331
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Vasario 18, 16:31:35  »
Vilniečiai, metamės pinigus.
Reikia prezidento mėlynei TT nupirkt vieną xenon lempelę.
Važiuoju šiandien, žvilgt į galinio vaizdo veidrodį, o ten kaip piratas viena "akim" į mane žiūri TT-škė.
Volume13 užsisvajojęs važiavo ir pravažiavo.  :think:

332
Forumo dalyvių auto garažas / Re: A4 + S4 b5 Avant [sashoxx]
« Įrašytas: 2015 Vasario 18, 12:19:31  »
Kokio dydzio pas tave padangos, kad atrodo tokios zemokos ir su strechu. 225/40?

333
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 17, 13:14:07  »
Jei lygint 2.0 tdi ir 2.0 tfsi, tai turejau abi a4 b7 ir galiu pasakyti, kad 2.0 tfsi zymiai maloniau ir dinamiskiau vaziuoja, nei tdi, taip pat tvarkingos tfsi islaikymas pigesnis. Uzmiestyje sanaudu skirtumas gal 1-1.5 L, Vilniuje per didelius kamscius tfsi Q AT 13-14 l (jei studentiskai prie sankryzu gesini varikli, tai sanaudos 2 L krenta). Pliusas, kad i benza atsisedai ir nuvaziavai. be jokiu pasildymu.

Patirtis gėris (y)

334
Nekenkia didesnės padangos ir didesni ratai, ypač jei visi ratai vienodi.
Aš sudėjęs iš vis max aukštyje ką eina įkišti, tai greitį rodo 1:1 koks yra iš tikro, nes su rekomenduojamais ratais rodo gerokai daugiau, nei kad važiuoji iš tikro ;)

Tad kiek leidžia mano patirtis, tai visad įdėjus max didžio ratą gausi arba 1:1 greiti su realybe, arba rodys vienu, kitu km/h greičiau (pas senesnius modelius) tad užsimetęs didesnius ratus pasižiūrėk per GPS kokia yra realybė ;)

Kad visi ratai bus vienodi tai faktas. Jokių "stagered" variantų nedarysiu. Nebent bus sužaista su rastafkėm ir ET, bet čia tik gal.
Su standartiniais ratais bent man GPS rodo apie -5 kmh, nei skydelis.

Realiai tai net su gamintojo ratais lyginant pagal gps, gps rodo maziau nei masina, nu bet cia auto gamintojas saugumo sumetimais taip kogero. O as kiek zinau, tai 205/55/16 labiau lyg atitinka 225/40/18  :V Nu bent kai sau domėjaus ir dėjau savo r18 praeitais metais buvo taip
Mano atveju tai labai įdomiai. Lentelė tarpdury rodo 2 dydžius: 205/55 R16 ir 2015/55 R16. Tai vadovaujantis logika, kad didesnė padanga duos didesnį komfortą ir galima R didinti, tai manau rišiuos prie 215/55 R16. Tada R18 dydis būtų tinkamesnis 235/40, o R17 235/45.

335
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 17, 12:11:21  »
Šį savaitgalį pasinaudota šildomo ir pilnai sukomplektuoto garažo privalumais.  (8-)

Atlikti darbai:
1. Sutvarkytas park assist vienas iš daviklių. Įdomu tai, kad dar prieš 2 sav. darant diagnostiką rodė, kad neveikia visai kitas. Pasisekę, kad tėvukas turėjo atliekamų sensorių iš A6 C6 buferio, tai viskas atsiėjo tik laiko sąnaudom. Norint nusiimti A4 galinį buferį reikia beveik visas bagažinės apdailas išardyt. Rekordo nestatėm, bet saugant ir neplėšant reikėjo kokių 2h buferiui nuimti.  (z)
2. Ta proga, kad viskas buvo išardyta suklijuota papildoma izoliacija ant ratų arkų, galinių sparnų. Nevertėjo, dabar girdžiu, kaip nuo oro pasipriešinimo šniokščia veidrodėliai.  :E
3. Kai kurių dalyvių džiaugsmui atliktas bružgavykų - delete. Pavažinėsim be jų, vis dėlto pavasaris ne už kalnų.  :D
4. Po pasivažinėjo/pasislidinėjimo metų pradžioj borteliais prabalansuoti kairės pusės ratai. Vibracijos prie >120 kmh dingo.  (aa)
5. Išsivalytas nuoširdžiai salonas ir nuprausta išorė. Vietomis papoliruota/pavaškuota. Pratęsim grąžinimo darbus su ratų keitimu į "vasara".

Dabar galime pasirodyt (foto rageliu). Pakeliui į Vilnių.


336
Kiek teorinis klausimas.

Mano automobiliui pagal gamintoją priklauso 205/55 R16 padangos.
Esu girdėjęs, kad tinka visi padangų variantai, kurie nenukrypsta nuo standarto pagal aukštį daugiau nei 3%.
Leistini dydžiai 235/45 R17, 235/40 R18, 215/55 R16 ir t.t.

O kas jei uždėčiau didesnes padangas - tarkim 235/45 R18 arba 205/60 R16. Kad greitį rodys neteisingą suprantu, bet ar tai kažkuo automobiliui kenkia?

337
Audi C6 / Re: r19 8,5 et 29
« Įrašytas: 2015 Vasario 13, 14:01:09  »
Žodžiu užtektų parašyti vien ZR ir Y nebereikia, bet perteklinė informacija čia matyti dėl grožio.  :think:

338
Audi C6 / Re: r19 8,5 et 29
« Įrašytas: 2015 Vasario 13, 13:51:01  »
Ačiū  :H

Tik iš sportinio intereso įdomu kam ant padangos tada 2 greičio indeksai: 225/45 ZR 17 ir 94Y XL?

339
Audi C6 / Re: r19 8,5 et 29
« Įrašytas: 2015 Vasario 13, 13:41:47  »
Nebaisiai čia yra ką nagrinėti - turi kietas padangas, todėl ir mašina kietai elgiasi, todėl ir tamposi. Yra ir minkštų plačių ir didelių, tik kol pardavėjai grūda man pliusus visų tų medinių, aš renkuosi minkštas, nes važinėti kasdiena reikia, tikrai man nesmagu kai padangas tampo ir jos perduoda menkiausius nelygumus į pakabą :E

Jeigu norisi minkštų padangų, auto - lengvasis, greitis LT pagal KET, reikia vengti visokių XL ir ZR. Teisingai?

340
Audi C6 / Re: r19 8,5 et 29
« Įrašytas: 2015 Vasario 13, 12:14:40  »
Nepirk RunFlat padangu,  kitaip vadinamu XL, arba dar kitaip vadinamu "neperšaunamų" arba dar vadinamu "be orių"
Nes ju kordas labai storas,  labai... jos labai sunkios, jos labai kietos, su jomis dideja kuro sanaudos, su jomis labai tampo masina po provezas, su jomis labai jauciasi duobes nes yra kietos. Ant numomtuotos padangos gali atsisesti ir ji net formos nekeicia :D Va tokios tos XL medines padangos :D :D :D


Nu gerai panagrinėkim šitą atvejį. Padangos ZR17 ir dar XL, bet jos tikrai ne RunFlat.
Man taip pat susidarė įspūdis, kad jos kietokos ir jautrios kelio nelygumam.. Reik ieškotis kitų normalaus plocio padangų ir dar be XL raidžių.
Reik visai diskais keisti situaciją. Tik gaila idėto darbo į dažymą, paruošimą..   :-(

Retai kada sutiksi dideliu/placiu be XL.


341
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Vasario 12, 13:47:15  »
o tikrai kairys sparnas? pas drauga a6 tai istisinis garsas sklinda is desines puses. su laidu man nepadesi nes kelmė tolikai nuo vln :) daviklius tai nesunku patikrint isijungi atbulini ir prikisi pirsta prie daviklio. jei netraska vadinas mires

Kompas vairuotojo pusės sparne. Garsiakalbis kiek pamenu taip pat, galvojau nusiemes abšyfkę, kas čia per velnias.

342
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Vasario 12, 11:43:19  »
B7 universalas. diagnostikos negaliu pasidaryt nes laido neturiu. taip ir galvojau kad be laido nieko cia prispeliot ir neiseis :) bet galvoju gal kas buvo susidures ir gales pakomentuot

Blokas prie galinio kairio sparno už bagažinės apdailos. Aš pats prie jo savaitgalį turėsiu prisikasinėt. Pas mane ištisinis signalas ir neveikianti min 1 daviklis.
Žiūrėk saugiklį, tada diagnostiką (koks miestas, gal galėsiu pagelbėt jei VLN?), gal neveikia garsiakalbis (zoomeris) ir tada jau problemos giliau kompo gedimas ir pan.

343
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Vasario 12, 11:06:10  »
Sveiki. nezinojau kur paklausti tai gal nesupyks niekas :V reikia info apie parkavimo daviklius. esme kad jie ira bet nevekia. kai neveikia patis davikliai tai kiek zinau turetu buti ilgas signalas, o cia nieko nesidaro ijungus atbulini. gal kas zino kur ieskoti to bloko? gal ten jis sugedes, gal kokiu saugikliu ira? o negali buti atjungta visai nes ira tas uzdedamas kablys, sakau gal vokietis tempe kanors ir atjunge visai. dekui uz info (H-)

Patikslink koks automobilis. Kebulas?
Saugikliai? Per diagnostika paziuret, ka raso park assist blokas.

344
Audi C6 / Re: r19 8,5 et 29
« Įrašytas: 2015 Vasario 12, 09:47:20  »
Beda ta, kad su orine pakaba nebaisiai net R17 nuo R19 skiriasi, zinoma jei ant tu R19 vietoj padangu ne izoliacija :D
Nors kai kurios su R17 atrodo taip, kad tarp padangos ir arkos suo su buda tilptu, atrodo ne kazka...  :-]

Gal kiek keistas klausimas, bet kaip zinot perkant, kad pdangos bus ne medines? Nesinori moketi 2x uz premium gamintoja, kai pagal pagrindines charakteristikas nokian, vredestein, uniroyal, fulda ir ko. yra ne blogesnes. Zinoma gal minkstumas ir yra tas skirtumas

345
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Vasario 12, 09:39:30  »
O jei įdėtum kokį naudotą ir pažiūrėtum, ar jam ta pati problema?

Mane dar domina info dėl ratlankių. Ar ant originalių ratlankių turi būti kokie made in germany ar audi ženkliukai įspausti ar gana, kad originalus kodas yra?
Nes dabar mačiau tik tokius užrašus:
7Jx16 H2 ET 42
ALS17Mg wa

8EC 071 496
V0 098

Kalba eina apie tokio stiliaus ratlankius


Ant maniskiu 3 x made in austria, 1x made in china, bet visi kiti uzrasai kaip kituose :)

346
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Vasario 07, 23:40:03  »

Idomiai cia lenki, nemanau kad verta keist masina, (plius i benzina) kai priezastis tik tokia, jog keliom smutkem i bagazine daugiau galesi ideti.
Kitas dalykas sakai ekonomija labai svarbu, tai cia vel nesutinki su savo nuostatom, is tdi i tfsi :)
Ir dar vienas dalykas masina turi nepilni metai... Nu man cia prasilenkia, kai neseniai isigyta masina, neuzjota, taupia ir t.t. nori pasikeist del tokiu priezasciu, i  neaisku ka:)

Prasei nuomones, tai prasom :D

Gerbiu. :)

Cia pamastymas i prieki, kai atsiras dar vienas mazylis. Dabar su vienu vaiku pilnai pakanka vietos.

Bet klausimas buvo apie benzininius variklius, o ne ar protingai pasielgsiu keisdamas.

347
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Vasario 07, 23:00:47  »
Toks klausimas teorinis ir pasiulymas diskusijai.

Turiu sia aude nuo 2014 balandzio.
Per ta laika nuvaziaves esu 13k km. Tame tarpe 3k km darbo reikalais - kura apmoka darbdavys. Vidutines sanaudos ~6.75ltr/100km (skaiciuoju bakais).  (H-)
Vazineju Vilniuje arba pagrinde autostradomis (i Siaulius, Kauna ar pajuri).

Prognozuoju kad per metus asmeniniais reikalais prisuksiu ~12-15k km. Kam man dyzelis?  (!?)  :-) Bet cia jau kita tema.

Viskas su aude cool ir gerai, bet atsiradus dukrai suprantu kad vietos A4 tik vienam vaikui. Avantas cia lengvina situacija, bet ne stebuklas. Nemegstu galinio lango apsikraut daiktais.  (z)

Metine rida pas mane ne super didele. Auto su laiku reiketu didesnio, tad galimybei atsiradus noretusi pradet vadeliot A6 C6 avanta. Dyzeli susirasti nenujota bus nelengva ir nepigu. Jautrus esu ekonomijai ir gerai auto komplektacijai, taciau nesiverciu per galva ir nepuolu retrofit'int naglesniu daliu.
Mintis sove pasiziuret ir paskaiciuot benzininio 2.0 tfsi mechano ekonomija. Mano ridai skirtumas kurui nuo 2.0tdi gaunasi gal kokie +20 eur/men.

Dujinimas nepigus ir matyt apskirtai nereikalingas.  :think:
Atrodo turetu buti galimybe 2.0 tfsi ecu daryti remap'a. Vis ne standartas.  :bedantis:

C6 temoj buvo diskusija apie turbo traktorius, bet apie benzinus neradau/nemaciau
Taigi kokia nuomone apie C6 2.0 TFSI varikli? Gal kiti yra geresni. Su dujom nesu vazinejes. I tokius egzempliorius kaip 3.2 ar 4.2 ziureciau kaip ozys i naujus vartus. Suprantu kad koja keliant is I4 tipo i V6 ar V8 eksploatacijos kainos auga akyse.

Kam neatsibodo skaityt, parasykit savo nuomone. :H

348
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2015 Vasario 06, 09:27:27  »
Tie ratai kur paskutinei nuotraukoj, is kur tu juos gavai? skelbimuose visai nera ju, arba replikos arba kaina uzlauzta.. kiek jie +- kainuoja r18.. :think:

Tokio dizaino originalai yra ne mažesni nei R19

349
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2015 Vasario 06, 09:24:46  »
Va pries kelias dienas žiūrėjau ratus, ir man pardavejas tikino, kad ratai originalus, bet užrašas aiškus, kad jie fuflo  :think:  :-]

 (y)

350
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Vasario 06, 09:18:42  »
Irgi praleidau  :bedantis:

Puslapiai: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22