326
Dyzeliniai varikliai / Re: Užgeso 2.5 TDI, nebesikuria
« Įrašytas: 2014 Sausio 11, 18:10:04 »
Jei apie sita kalbi, kur pazymetas, tai ten trumpos sviesos ir zibintu aukscio reguliavimas. Beje 15A 

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.

Ne, parasyta ~200Apie votuvu pritrynima irgi pagalvota...taip iskart ir reikejo >200
o siaip uz vieno voztuvo pritrinima 10lt dizelitoj paprase, tai 20x10lt=200lt, kad ir nevisi bus nulankstyti, bet netrintu nepaliksi, o kur dar galvos nuemimas uzdejimas, jos perrinkimas...
detaliu irgi nusimato ne uz viena simta. Kaune vien tik prapustai tarpinei pakeist uz darba 4cilindrams ima 700
![]()
Uz 700 ir kapitalini tokiam varikliui padaryciau...
pigiai cia ziuriu, o dar ir ekstrasenciskai, nebent pazysti ta zmogu ir masina zinoma, nes man a4 nieko nesako, ir darbo prie 1.6 ir prie 2.8 30v skirtingaiIs neturejimo ka veikt, perziurejau profili ir nustaciau, kad kalba eina apie 1.8 varikli.![]()
Beje ir kaina parasyta 200<
as si sezona koki desetka a4 ir passat b5 peciuku praploviau.efektas-afrika.matyt nemoki plaut,o orint istikruju nereikia,patys nusiorinaGalbut neturejau tam salygu... t.y. kompresoriaus. Pyliau visokia chemija i pati peciu, ploviau peciu pajunges vandens slanga ir i peciuko padavima ir i isejima (spaudimas max 1BAR). Bego visoks brudas, bet efekto nebuvo, kol nenukeliau paneles neissitraukiau lauk pacio radiatoriaus ir isardes neisputinejau visu vamzdeliu. Tai po sio rem ir pas mane ''Afrika''.
O kas liecia orinima, tai taip ir rasiau, kad nereikia jokiu pastangu.
Bent jau maniskei nepadejo.
Uz darba paimciau ~200< priklauso nuo to kas ir kaip suzalota. +slifavimas, dirzai, tarpines, voztuvai ir t.t. Jei domina- PM
nea keisti nekeisiu tikrai nes tiuningiuka toki lengva :Dvasarai desiu tai naujas desiu be jokios abejones.o del slifavimo daug kas sako neapsimoka nes is to naudos nebus ir galios neprides slifavimas.
Slifuot galva reikia ne del galios padidejimo, o del to, kad jei jau pradege tarpine, tai greiciausiai buvo perkaitintas variklis, o jei jau taip, tai galva bus ''susimecius''. Tad jei galvos netrinsi, tai ir tarpines nekeisk, pertepk hermetiku ir bus
Gal kas keitete audi coupe 2.3 100kw variklio galvos tarpine?Klausk kas domina?
gal kam reike?Sorry uz offtopic, bet labai jau naivu tiketis tokiu pinigu...
http://auto.plius.lt/skelbimai/audi-80-b4-1-8-l-sedanas-1989-benzinas-3342737.html
pas mane a4 96 metu,tai ziuriu cia privalumas kaip ir,kad nera dar tu juostu ant duru.Kazin ar kur rasi viena ir dar nauja kaladele.
bet turiu kita beda-gal kas turit viena stabdziu kaladele nauja,dar nevaziuota (priekine)? viena uzkabinau su bulgarke,tai nevisa dabar pavirsiu prispaudzia. visos buvo bosch'ines apynaujes,tai nesinori del vienos visa komplekta pirkti. a4 96' 1.9tdi 66kw.
Jeigu tik truputi ja uzkabinai- tai arba palik kaip yra ir ji pati pridils, arba ant plokstumos pasidejes sveiciamo popieriaus skiaute, prislifuok kaladele pats. Tuomet ta kaladele dek i isorine st. disko puse kur ji maziau dils. Aisku sis pasiulymas galioja tik, jei nereiks nutarkuot puse ferido.
Turi issitraukt kartu su prikurke, varztu jokiu nera, laikosi ant dvieju fiksatoriu is apacios. Visam pelenines apsvietimui yra tik viena lempute is galo prikurkes.
Siandien atkreipiau demesi i saviskes Audi B5 duris ir pasirodo norint lango rema reguliuot- butina nusiimt ir duru apsyfke.
Ir kaip cia man taip susisviete, lyg niekad nebuciau reguliaves jo, galbut su B4 sumaisiau...
na ziuresiu..Jei rasi kas turi daugiau nei komplekta, galbut galetum ir man pranest?
Jau gal metus laiko vazineju be vairuotojo duru moldingo.
Niekur nerandu arba nepakankamai pastangu idedu jo paieskoms...
Tai kas tvarke, gal neprisuko ko nors arba tvarke ne ten kur reikia.
Vairuotojo durys truputi nukritusios, nes kai uzdarineji jauciasi, kad apacioje kazkur liecia. Regulioti reikia kur priekyje ''zavesai'' , ar kur spina kabinasi ?Jei zaviesai isdile ir durys sukrite, tai reguliavimas nelabai ir gelbes... Siaip pasiziurek ar tikrai is zaviesu jos pakrite. Tikimybe maza, bet gali but ir kad pati kilpa (spyna kur kabinasi) blogai sureguliuota ir spaudzia duris zemyn jas uzdarant. Pasitikrint gali visai ja nusukes ir uzdares duris matysi pagal tarpus kaip jos stovi.
pagal NEC eskiza ziuret tai kurie cia tie 4 varztai reguliuoja rema? visi jie tik nuemus apsifke....Dabar tik paziurejau i nuoroda. B6 jau kitaip prisuktas remas nei B5, cia jau turbut reiks ir apsyfke imt.
B5 varztai isukti tokiu kampu kaip 4 varztas brezinyje. 2vienoj pusej ir 2 is zaviesu puses.
net ir siurblio dirzui persokus per viena danti auto uzgesta ir daugiau neuzsikuria. Turi ziuret visas dirzu mietke s ir tada matysi kame problema. siaip situ 2.5 tdi dar buna siurblio elektra kad staigiai numirsta. kaune kazkur maciau uz 150 lt sutvarko nuimta el daliManau, kad pas temos autoriu variklis V6 o ne 5cilindru.
Beto jei persoktu siurblys, o ne veleneliai ar apacia- sukant starteriu nebutu to ''pirmi du prasukimai labai sunkūs, o po to kiti kaip ant tuščio starterio suktusi'', sukimas butu kaip iprasta, tiek kad nesikurtu.