Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - _Valdas_

Puslapiai: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17
326
Dyzeliniai varikliai / Re: a6 2.5 tdi meta ziauriai duma
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 26, 22:06:59  »
na kazkada teko bandyti grezti tai ne lb sekesi.ir masciau kad nuo karscio metalas uzsigrudines tai ir nesigrezia be to ir graztai ne pigus buvo.tai tuom ir baigesi mano darbai.tai o ar imanoma namu salygomis jas issukti su rimtesniais irankiais? :think:


žinoma (+)

327
Dyzeliniai varikliai / Re: a6 2.5 tdi meta ziauriai duma
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 26, 20:53:20  »
Grąžtą matyt medienai naudoja :D

na atvejis įmanomas (+) tiesa, pačiam teko turėt grąžtų medienai - rodos geri, porimčiai jau. Įgrežėm, drelę perjungėm į atbulinį, sukasi, viską, o gražtas kuo gražiausiai ėmė ir išsitiesino. liko na maždaug kaip metalo juosta panašiai...:-(:D

328
Dyzeliniai varikliai / Re: a6 2.5 tdi meta ziauriai duma
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 26, 20:35:15  »
nu man labai idomu kaip tu isgreziosi jei nei vienas graztas nejims tos zvakes.esu cia forume mates kad kazkas tuom uzsijima nenukeles galvos

Čia kokių žvakių nei joks gražtas neima?(z) dar nesusidūriau su tokia..:think:

329
Dyzeliniai varikliai / Re: A6/C4 Užkūrimo problemėlė...
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 23, 21:35:27  »
dirzus ir mietkes tikrinti

po to jungtis kompą ir žiūrėt, gal pvz. timming'o vožtuvas pastipo.

330
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi A4 1.9tdi 81kw ryte sunkiai kuriasi.kratosi
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 19, 14:14:13  »
kazkaip abejociau del kompensatoriu, is kito forumo yra zmoniu, kurie pasikeite ir visvien isliko tie patys simptomai ;)

kiekvienas turi savo nuomonę, savosios neperšu niekam, tik šneku iš patirties.

taip sakant: pono uogienė - pono valia. nori - laižo, nori - snukį tepa (+)

331
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi A4 1.9tdi 81kw ryte sunkiai kuriasi.kratosi
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 18, 20:52:21  »
kas kiek km reikia keisti kompensatorius? :think:

reik pačiam kartas nuo karto pergazuot gerai savo bolidą. jei pergazavus pradeda nedirbt cilindras ar keli ir dūmint pradeda tai reik susirūpint dėl kompensatorių. dar geriau - ryte beveik šaltai gazo truktelni ir jei pradeda pupsėt keli cilindrai arba net gęsta o po to nenori kurti kurį laiką - kompensatoriam ragai, nelaiko slėgio. šiaip kai jie į pabaigą - barška ilgai tik užkūrus ir nutyla. arba nebe:D

332
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi A4 1.9tdi 81kw ryte sunkiai kuriasi.kratosi
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 17, 20:53:48  »
kompensatoriai irgi? pagal pasakojimą tai panašiausia kad jie slėgio nelaiko nifiga. o siurblys..dėl jo purtymasis greičiausiai visada būtų.

333
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi A4 1.9tdi 81kw ryte sunkiai kuriasi.kratosi
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 17, 20:23:59  »
kompensatorius ir alyvą laiku reikia keist, nereiks triedaliot dėl TA.

334
Dyzeliniai varikliai / Re: Pakaitinimo zvakes
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 08, 20:13:59  »
nulaužtas - gręžiame (+)

335
Dyzeliniai varikliai / Re: Pakaitinimo zvakes
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 08, 20:00:42  »
užsukinėt - maža terkšle (1/4) ir ilgu koteliu ir jausti ką veiki. atsukt jau kaip dievas duos.

336
Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT / Re: ieskau audi 90 b2 priekiniai zibintai
« Įrašytas: 2013 Spalio 28, 20:49:38  »
optimistas... :D

337
Dyzeliniai varikliai / Re: A6/c4 2.5 tdi 85 kw kuro norma
« Įrašytas: 2013 Spalio 10, 16:53:37  »
jei gerai pamenu klaidą 00550 meta, jei degimas netinka. klaidą pradeda mesti jei timing viršina 100. statai 95 - 97 ir leki. šitiem motoram vartyt siurblį kančia, greičiau yra atleisti velenėlio skriemulį ir paversti kiek reikia. po tokio veiksmo reikalingas atsakingas užveržimas. jei patirtiems mažokai - geriau vartyk siurblį.

338
Dyzeliniai varikliai / Re: A6/c4 2.5 tdi 85 kw kuro norma
« Įrašytas: 2013 Spalio 09, 20:15:02  »
šitiem motoram reik statyt kiek įmanoma ankstyviau iki nemeta klaidos, tada būna gerai. o gerai tai maždaug 95 - 100(pagal vcds, į degimo kampo suflerį nežiūrėt net). pasimoviau ne kartą, pastačius tiek - trauka, kūrimasis visai kitaip.

339
Benzinu ir dujomis varomi varikliai / Re: Audi A3 Neperjungia į dujas
« Įrašytas: 2013 Rugpjūčio 29, 22:10:44  »
autoadaptaciją reikia pravesti. be laido manau nepaleisi.

340
Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT / Re: Galinis spoileris
« Įrašytas: 2013 Birželio 11, 21:40:05  »
eilinis spoileris A80/90. ieškoti metalo lauže (nejuokauju).

341
pirmai pradžiai tikrinti LEV ir viso įsiurbimo sandarumą, apie žvakes nereikia kolkas svaigt.

342
Dyzeliniai varikliai / Re: audi a6 1.9tdi 66kw
« Įrašytas: 2013 Gegužės 31, 17:19:55  »
Eile kartu pasakiau, patariau - jei manai kitaip nei pasakiau - vadinasi nesusikalbesime. Prie ko cia grubumas :think:
Per tiek metu nesu girdejes prasymo ismokinti diagnostikos va taip va... lyg neparasyta knyga ar biblija perduoti :smoke:
Servise meistrams moki uz nieka, o cia ismokink :bedantis:

Patikek, viskas yra internete, google, programose. Pasedek, pamatysi ka tai reiskia. Nemanau kad bent adapteri diagnostikai turi, ar manai su testeriu pasidaryti?

pamokink kaip pažiūrėti į plika akim nematomą ir nerandamą dalyką ir tą nematomą ir nerandamą dalyką suprasti. Gerb. Bajorai, kaip jūs tamsta šitaip grubiai elgiatės su forumo dalyviais?:-]

343
Marijampolė / Re: Marijampolės pokalbių tema
« Įrašytas: 2013 Gegužės 28, 17:57:55  »
Jaunelis.:-]

Ans veikt neturi ką ar kaip..:V

344
Marijampolė / Re: Marijampolės pokalbių tema
« Įrašytas: 2013 Gegužės 28, 16:49:44  »
na prisipažinkit kas kiša raštelius pilkam perechodui už valytuvų stovinčiam ties Ambrazevičiaus - Brazaičio 21?

Gal Vilkaviškio chebra?

345
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Audi FWD i AWD
« Įrašytas: 2013 Gegužės 19, 19:42:10  »
Domai niekad nesidomėjau šia Q karta, todėl nežinau ir nesiginčiju (+)

belzai, logiškai mąstant, jei kažkas būtų su centriniu difu tai ir brozdėjimą girdėtum ties sėdyne/kojom, o dabar girdi iš galo. tai ką gi tau tai sako? man tai, kad galinis difas neaišku kaip ir ką veikia.

kardanui visai dzin tu vairą suki ar dar kaži ką su juo veiki :D lygiai kaip ir dzin ką beveikia galinis difas.

346
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Audi FWD i AWD
« Įrašytas: 2013 Gegužės 16, 15:35:34  »
rato šokinėjimas tai kaip ir neatblokuoto galinio reduktoriaus požymis, maniškė taip daro irgi kai sublokuoju ir atblokuoju, tenka gultis žemėn ir dar ranka blokavimo svirtelę pajudinti. Po pajudinimo važiuoja gerai, lygiai kaip fwd, jokių pašalinių garsų ar jėgų (tiesa, pas mane Q 1 karta).

Šiaip mano nuomone, bet kuri Q karta posūkyje turi važiuoti be jokių pašalinių garsų/jėgų. Jei yra garsai - negerai kažkas su diferiancialais.

pavarų dėžės kodas man rodos yra ant kožucho viršaus, reikia žiūrėti pro motorą vairo kolonėlės kryptimi, turėtų būti ten.

Šaunuolis, kad dirba ne tik liežuvis bet ir letenos (y)

347
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Audi FWD i AWD
« Įrašytas: 2013 Kovo 25, 13:04:59  »
seip paieskoti reiketu , jau buvo tokiu temu ir geriausias atvejis pasidaryt q tai nusipirkti q ir isimesti sau norima varikli( ta karta buvo kalba  is 2,5tdi Q  i 1,9 tdi Q)

šitokių temų buvo N kartų kvadratu(+) norisi žmonėm pasvajot - tegul svajoja (pakol neapmokestino):-]

348
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Audi FWD i AWD
« Įrašytas: 2013 Kovo 25, 09:37:37  »
Pas B6 FWD vs. Q unifikuotas, bet ne pas B4 ar B5 (8-)

Beje tas pats torsenas, todel veikia mechaniskai, vienintelis niuansas bus EDL veikimas   :think:

o tai pala. asmeniškai nesigilinau į tai (nėr čia ko hemorojais užssimt), ale vienas forumietis savo beškę modifikavo, nuotraukas mačiau, kėbulas jau taip sakant paruoštas, trūko kelių kronšteinų tik..:think:

349
Marijampolė / Re: Auksarankių ir atgrubnagių serviziukai
« Įrašytas: 2013 Kovo 25, 09:05:42  »
Marijampolėj yra likusių žmonių, katrie čiupinėja dar karbiuratorius? Maniškis Keihin ožiuojas, reikėtų pažiūrėti..

350
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Audi FWD i AWD
« Įrašytas: 2013 Kovo 25, 08:48:31  »
kėbulai unifikuoti jau nuo B4 laidos.

už pavarų dėžę, difą, kardaną užgiedos nevaikišką kainą. Be to, abejoju ar B6 viskas veikia mechaniškai. Manau, valdymas kažin koks yra. Taip kad, prisideda dar nemažai reikalų su elektra. Liežuvėliu pamalt visi greiti, o padarytų matėm tik vienetus arba nė tiek.

niekas nesako, kad tai neįmanoma.
Ko negali padaryti už pinigus, padarysi už daug pinigų (+)

Puslapiai: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17