326
D2 / AUDI A8 - vargai ir džiaugsmai
« Įrašytas: 2007 Spalio 29, 15:20:20 »Jo stovejo tokia autopliuse ir gana ilgai, tai idomu kaip tokia su mechanke gali vaziuoti...jauciu eina ne tas zodis... kur jis gyvena su ta 99m. S8? gal nori kada i MM atvaziuoti? butu idomu pamatyti ir pavaziuoti... Jau manau reikia isizaizduoti kaip jio eina...
Panevėžys. Buvo porą kartų pas mus MM. Bet jis retai kada su kuo draguoja, nes nemato su kuo
jauciu eina ne tas zodis... kur jis gyvena su ta 99m. S8? gal nori kada i MM atvaziuoti? butu idomu pamatyti ir pavaziuoti... Jau manau reikia isizaizduoti kaip jio eina... 
















