301
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2016 Kovo 12, 22:44:20 »
A taip tu nori.a jos identiskos?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Tai issuki tuos matomus 2 varztus ir stumio aciu labai.gerai kad pasiklausiau o tai buciau lupes absifke.nu bet cia nukelsiu darbus siltesniam lakui
Ne, reik i sona link masinos galo stumti.tipo nieks nelaiko ne ant jokiu varztu,stumi ir issitraukia tik?
man siule su juodu kamsteliu blyn kada foto padarysiu,ten manau ne guoliu nes grandine buvo pavaizduota ant flakono