301
Elektros skyrius / Re: audi a6c5 ecu ketimas
« Įrašytas: 2015 Birželio 23, 15:03:02 »
Kitas budas, jeigu ECU identiski, galima nuskaityt seno EEPROM ir irasyt i naujaji, nieko nebereiktu pririsinet papildomai ir pan.
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.

Prieš kelis mėnesius dariausi diagnostika, pavažinėjom, tai turbina sakė gerai pučia ir su geometrija lyg viskas ok. Katalizatorius išpjautas, kažkokių specifinių klaidų susijusių su tuom diagnostika irgi nemeta, tiesa, kol kas aušinimo skysčio temperatūros dačikas durniuoja, kada nori veikia, kada nori nieko nerodo, pasikeičiau į naują, vis tiek tas pats, turbūt laidas ar fyškė nekontačina, artimiausiu metu bandysiu tvarkyt.
Tik ar tas gali turėti tokios įtakos? Gal koks vakumas?
Pas mane du kontaktai, o naujoj 4, susinervinau tiek prasiknises, na bet kita kart jau zinosiu kaip prieit normaliai
Tas pats, nėra jokio garso.turi pypseti kai klaida ismeta, arba kuras kai baigias pvz.
Kai skydelyje meta klaidą, pvz. nedega posūkio šviesa, turi būti garso signalas? Nes pas mane irgi be jokio garso praneša.
Dar skaiciau, kad kita ECU tvarkingai priristi gali tik dyleris
Kiek tame tiesos?
turi pilnai atleist gaza, palaukt truputi ir tada ismint sankaba, kad graziai persimestu pavara.. gal ta varlytes ta pipsiuka reik pareguliuot, kad jis nusispaustu kai daugiau pedala ismini, o ne iskart...
Geometrija pastrigus arba salenoidas , o kaip uzgesino ir uzkuri vel traukia gerai ?