Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22
301
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 12, 08:54:29  »
Klaustas klausimas ne kartą, bet geriausia šviežiausia situacija.
Reikia nedidelio kiekio ratams dažų pagal kodą. Kur Vilniuje kreipiatės dėl dažų?

302
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Kovo 12, 08:11:46  »
As kiek ne to klausiau. Tu apie dydi as apie svori.  :think:
Maciau prakalei savi avus replikas. Ka pavasariui paruoses?
As vakar nukaliau paskutini komponenta siltajam sezonui pasigrazinimui.

303
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Kovo 11, 00:10:17  »
Gal kas nors turite/turejote/girdejote kiek gali sverti tokio dizaino diskas?

8x18xET43




304
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Kovo 05, 14:44:06  »
Norejo brolis siandien jus aplankyti, bet dabar piktas ir sako vaiku darzelis, kaip man parase mega negrazius dalykus tai buvo normalu, visi patenkinti.
Jus su mega priesaki sau darote tik minusa ;)

Ne visi azijiečiai moka kung fu, ne visi lietuviai mėto kiaurus 3-taškius, tad ne visi gyvenantys Vilniuje turi gauti minusus :)

305
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Kovo 03, 22:08:43  »
Dar viena viktorina ratų klausimu. Kokio modelio ir kurių metų šitie diskai?
Buvau radęs pridedamą skelbimą, bet paskambinus jau buvo parduoti, sako stovėjo ant 2012 metų A4.
Pražiūrėjau etką, katalogus, google - nieko. Kažkokie mistiniai ratai :)
Šiandien važiuojant namo, žiū tokio paties dizaino stovi ant S8, bet čia matyt jau dydis nebe R17, o panašiau į R18






306
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Kovo 03, 09:34:03  »
Prisidedu ir aš prie sveikinimų. Linksmai paminėt   (aa) :G

307
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 02, 12:54:07  »
Seb arenoj pertraukia. Atrodo 18 eur. Gal yra kur pigiau, tiek placiai nesidomejau.

308
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Vasario 27, 21:18:24  »
Gal atsiras koks dalyvis, kas gales padeti? :think:
Kas turi tvarkingus nemusancius R18 5x112 su 235/40 vasarinem ar zieminem padangom? Idealu jei be jokiu xl, zr ir panasiu simboliu.
Ratų reikia primatavimui ir kultūringam testdraivui su šeimininko priežiūra. Skolingas nelikčiau.

310
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Vasario 26, 13:10:13  »
Kas Vilniuje turi teisingas stakles R17-R18 ratu montavimui? Bandysiu suprantamai issireiksti. Tinka tik tokios, kur diska suima uz disko norto (kuris lieciasi su padanga), o ne astriais dantim isikabina is vidines disko puses (iskabinami dazai nuo disko dalies kuri atsukta i stebule ir sekmingai juos pradeda esti korozija).

311
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 25, 14:12:19  »
Isdrekstas magas, isdauzytas stiklas yra smulki vagyste, tai kas tada nesmulki,?  :think:

Pastabą priimu.  (H-) Daug vandens nutekėjo nuo to laiko.
Sakykim, kad draudimo išmoka atpirko nervus, laiką ir susijusius rūpesčius.  :)

312
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 25, 13:11:06  »
O nėra pasiekiamu atstumu garažų? Arba parkingų po namu?
Garažą, nors ne prie namų, bet turiu - visokiems pasikrapštymams.
Kitą nuomoti tik dėl auto laikymo? Matyt kasko priemokos variantas patogesnis. Nes su parkingais ir garažais (labai retas gerai vėdinamas), labai greitai tektų ieškoti kėbulistų.  :bedantis:
1 smulki vagystė vidutiniškai per 2 metus, neverta plataus aptarinėjimo. :smoke:

313
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Audi A4 b5 avant by agidas
« Įrašytas: 2015 Vasario 25, 12:59:17  »
Graziai atrodo ratai. O nauja guma lieka nauja. Juolab vasarai tai,  tai ir tas pigesnis segmentas tarnauja pilnai. (+)
Pasverk ir tu kiek su padanga sveria ratas. Nes mano 18 baisiai sunkus, idomu palygint :V

Oem r16 su 205/55 padanga sveria 18kg :). Tai ne velnio nesunkus. Normalus svoris.

314
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 25, 12:52:38  »
O kas sakė, kad labai pergyvenama? Tiesiog žinai kaip prisitaikyti.
O vien dėl tokios smulkmės keisti butą ir atsisakyti parko (1 min), centro (20 min), kino teatro, prekybcentrio, darželio, mokyklos ir sporto klubo (viskas pėsčiom 5 min atstumu), tai ne ačiū :)

315
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 25, 12:01:39  »
Kaip Agidas išsireiškė, aš €€€€ neviduriuoju, tad išskirsiu ratams tiek kiek galiu/noriu. Draudimo dar 1dienį užklausiau kad primestų paskaičiavimus.  :goodboy: Mano atveju, tik draudimas ir yra sprendimas, nes visos mechaninės apsaugos gali duoti dar blogesnių pasėkmių.

Rajonas yra toks koks yra, ką daryt, kad 1 km atstumu yra priklausomybės ligų centras... O jo lankytojai daug nesirenka ką lupt (rns-e, kalpokai, valytuvai ar dar biesas žino kas..)

316
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 24, 22:26:19  »
Norejai suznot kaip R18 be dropo atrodo, va ka uzgaudziau, gumos 235/45
Tiesa cia s-line, tad aukstis kiek koreguotas gamykliskai

Kadras geras  (y)
S-line tai jau 20 mm žemiau, nei stock. O net porą cm jau stipriai vaizdą keičia į geresnę pusę.

317
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 23, 14:53:45  »
Slapukai pades, nebent kalba eina apie tuos is turgaus kur visi vienodi. Seip jei tavo rajone toks daznas vagysciu pasikartojimas siulyciau pas tekintoja pasiprasyti pagal individualu uzsakyma, sumokesi 30eu ir miegosi tikrai ramiai.

Mintis gera. Tik vat iš kur tą tekintoją išpešti. Gal turi kokį kontaktą?

318
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 23, 14:15:26  »
Paimk iš manęs geriau ratus...  :-{ :D :D :D

Gaila prieš savaitę (pirmadienį) pamačiau tavo skelbimą. Buvau praėjusį savaitgalį tėviškėj (Kuršėnai), tai bent būčiau pro tave prasukęs pasilabint ir pažiūrėt gyvai. :) Laukiu kol tavo prašoma kaina nukris iki 200€  (8-)

Yra apsaugu nuo ilgapirsciu, perkant uz 500eu pagaileti dar 20 nat slapuku jqu butu didele nuodeme :goodboy:

Yra, bet jeigu labai patiks ratai, tai slapukai nepadės  :goodboy:
O slapukus turiu, jeigu ratai nebus kažkokie įmantrūs.

319
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 23, 12:36:22  »
Ten R19 replikos buvo, pasižiūrėk skelbimuose yra naujų jų.

Kad būtų aiškesnės ribos ir mažiau nusivažiavimų į lankas..
Dydis max R18. RS6 replikos atrodo gerai, bet parduodamos R18 dydžio tai - baisiau nei baisu  (!?)
Biudžetas 500€, daugiau nenoriu skirti, nes vieną rytą mašiną rasiu ant kaladžių. Mano kieme net bile kokius R15 3 metų senumo kalpokus fyzdina.
Lengvi būtų privalumas.

320
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 23, 11:20:40  »
o kas neaisku, ant originaliu graziu ratu r18 be jokiu palangiu mauni 235 40 arba 225 45 padangas ir turi graziai atrodancia praktiska masina

Laimi, o tu kažkada ant saviškės buvai ale RS6 ratus. Ten buvo replikos R18?
Kaip pavyko juos rasti? Čia per vietinius autogidas, autoplius, ar iš užsienio pasigabenai?
Kiek žiūrėjau tai į Autogide ar A+ sveikų ir gražių būna labai retai.

321
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 22, 20:06:32  »
standartiškai 235/45, bet žiemai 225/50. Neturiu foto, kad taip pamatyt ta ratu vaizda, reiks nufotkint. Gyvai kada prie Europos darbo metu busi, galesiu parodyt

Kadangi padanga auksta, tai ir diskas atrodo nedidukas. O padanga jau A6 dydzio. Pagal teorija a4-tai per didele.

322
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 22, 17:22:16  »
mazi r17 b7 kebului, mazi, galima su r18 ir be dropo padaryt graziai, kad atrodytu (+) o, kad padangos brangesnes duobes baisesnes ir t.t. tai jau labai "calculated" mastymas, tada geriau r16 det :D
Papletok minti del R18 ir be dropo? Kaip ir ka tavo nuomone padaryti.
Teisingai pastebejai, mastymas calculated. Kad po to pats nesigaileciau del pasirinkimo. Nors manes niekas nespaudzia - neisirinkus ar neradus nauju ratu turiu tvarkinga R16 komplekta vasarai. Bet noriu siek tiek didesniu bet per daug nepaaukojant.

323
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 22, 15:42:08  »
turiu tokius užsidėjęs dabar ant a4, tai nelabai gerai atrodo. Dėl to, kad daug stipinų, atrodo mažesni,lyg butu r16.

Gal turi po ranka nuotrauka su jais ant audes? Kokiu matmenu padangos, nes vien del ju gali vaizdas skirtis. Idomu butu ir gyvai pamatyt.

324
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 22, 15:39:53  »
Jie vadinasi RS4 Celebration. Velniškai sunkūs ratlankiai, 13 kg vienas sveria :D

Butent sito dydzio tiek sveria? Turi kazkokia technine literatura kur svoriai surasyti ar is praktikos paciam teko svert. Siaip ir kaltiniai kai kurie su 7.5-8J sveria apie 11 kg, tai nematau labai mirtinai didelio skirtumo. Manau dauguma sio dydzio svers panasiai

325
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Vasario 21, 22:59:17  »
Tik replikos manau labai retas svečias mūsų šalyje. :)

Daug svarsčiau kokius ratus vasarai pasirinkti, kas patinka ar kas ne.
Avusai kažkaip, subjektyviai, per seni maniškiam modeliui, RS4 B7 modelio kažkaip nelimpa, dar buvo n + k kitų variantų. Svarsčiau visus pliusus ir minusus, bet didesnių (R18) neimsiu (padangų kainos, labiau saugot nuo duobių reikės, reikia jau rimto dropo, kad būtų gražu, kaiminystė ne superinė ir t.t. ir pan.). Apsistojau kol kas ties tokiu variantu.
RS4 B5 modelio stiliaus ratai 7,5Jx17 ET43.




Autogidas dabar išmeta 2 variantus. Tauragėj ir Kaune. Autopliusas parodo dar vieną variantą Vilniuje. Nuotraukos ne visų ratų, tai važiuot į vietą reikia. Prie esamų aplinkybių pasivažinėjimai dėl ratlankių, užtrauktų ban'ą iš šeimos pusės. Bet faktas, kad prie visų variantų tektų kišti rankas. Ir stipriai.
Kauno variantas gal nieko, jei tik vienam ratui blogai:
http://www.autogidas.lt/audi-original-r17-11932687.html
Ir padangų dydis tokių, kokių norėčiau. Labai avantiūristiškai paklausiu, gal kas iš Kauniečių galėtų prasukti ir vietoj pažiūrėt, kokia situacija su šiais ratais?

Esu pasiruošęs geriau primokėti daugiau, bet paimti tvarkingus ratus, kur nereikės daryti papildomai nieko. Arba jeigu žinote kontaktus, kas apsiimtų sutvarkyt ir padažyt ratus, pasidalinkite.
Jeigu, kas užmatysite tvarkingus mane dominančius ratus, duokite žinią.

Puslapiai: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22