301
Forumo dalyvių auto garažas / Re: StingerX Audi S2 2.2T ir Audi A6 Avant
« Įrašytas: 2015 Balandžio 11, 10:01:58 »
Oooo ziuriu vel mano tema neliudi.
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Čia šitas kur ilgą laiką autopliuse buvo?

kam tau jis
Itariu neilgam, nes jauciu eis dalim.
Koza-roza, 1.8, lesiai, borto kompas, el.stogas, kondiske, prabeges 140tūkst., puse s2 buferio


Uzsinorejo - pyst ir yra.
2.3, 2.6.
Saunus darbai.
Siuo metu naudoji Collinite.
Domina priekiniai sparnai, jų būklė ir kaina. Taip pat būtų ydomu ir durelių būklė bei kaina.
Perdaug juoda man.
Tik duru neiziuriu. Versta oda ar blizgi? Ir man kazkaip labiau patinka tos tokios trys "desrytes" ant atloso dalies.
su versta oda daug geriau butu bent mano nuomone![]()
Salonas toks gerulis, patogus atrodo labaiO kokia spalva/medziaga persiut zadi? Isores spalva neeiline, gal ir salona koki idomesni sugalvojes esi?
Nupirktos Recaro expert mirusios sedynes. Bandysim prikelt.

Visada perpuciu apacias juodai.