2751
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2013 Gegužės 14, 21:14:31 »
pasikeitimai i komforto puse 

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.

O tai kur tu skubi? Nepavažiuoji su r19, kad leki kaip plikas į dilgėles?pavaziuoju, tiek atvaziaves ir dar atvaziusiu, bet ieskausi, nes pardavus savuosius r19 nesinori ilgai su zieminukais spraigyt


http://www.audiklubas.com/forumas/r19/parduodu-rs6-ratlankius-su-padangomis/


seip priekis sukrito daugiau o galas maziau, nei buvo tiketasi, beto rastafkes ir varztai tikriausiai eis i pardavima nes su 16mm rastafkemis tarkuoja posparnius gale (foto kokybe nekokia, tik bendram vaizdui susidaryt:)
Tai dabar ir šviečia kai magas įsijungia, o turi šviesti net kai magas išjungtas ijungus gabaritus. Neoriginaluna nesu buves sedejes masinoje su ijungtais gabaritais, kad nebuciau isijunges mages
tai problemos kazkaip tame nematau
dabar meginu nusprest optimaliausia varianta, nes bijau ,kad nebutu per daug kieta
kalba eina apie karavano bagažinės stiklus
http://farm5.static.flickr.com/4048/4307853191_4233002b51_b.jpg
ar čia ne šildymas?
Žiūriu, jau net mašinų kietumą per foto nustatinėti sugeba liaudisna cia pagal amortizatoriaus spalva speju sprendzia jo kietuma, aisku tikiu, kad jie bus kietesni, bet ne visada spalva ka nors reiskia

o jei bus labai baisiai, tai amortikus gal orginalius sukrausiu

