276
Temų archyvas / Kuro sanaudos
« Įrašytas: 2007 Spalio 30, 16:02:24 »
Mano b4 2.0 85 kW tiek pasiima
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
O tai jei pas mane kartu eina ilgos ir trumpos? Ar cia jau nebuna tu navarotnu lempuciu? ?!?
O jos tarnauja labai neilgai, tuo labiau, kad tas sestas begis nereikalingas.
Siaip trauka tai yra tikrai, dar galvoju, gal ten per daug atsukta, kad geriau eitu, nes neseniai pirkta
Noriu kokybes, bet nenoriu ausies pridejes prie koloneles klausyt
Tik uzvedus apsipila juodais dumais, o jei paspaudi vaziuodamas, tai toks debesis, kad is galo vos ka matysi
Kas cia gali buti?
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)