Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - geddas

Puslapiai: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
276
Temų archyvas / Kuro sanaudos
« Įrašytas: 2007 Spalio 30, 16:02:24  »
Mano b4 2.0 85 kW tiek pasiima :-]

277
Elektros skyrius / Philips vs Osram?
« Įrašytas: 2007 Spalio 24, 11:12:32  »
Nelabai supratau 8:8 O tai jei pas mane kartu eina ilgos ir trumpos? Ar cia jau nebuna tu navarotnu lempuciu? ?!?

278
Temų archyvas / Audi automatai
« Įrašytas: 2007 Spalio 21, 15:06:00  »
Pasidomek sesiabegiu kainomis, arba ju remonto kainomis  ;) O jos tarnauja labai neilgai, tuo labiau, kad tas sestas begis nereikalingas.

279
Temų archyvas / Audi automatai
« Įrašytas: 2007 Spalio 21, 10:29:52  »
Neimk sesiu begiu (-)

280
Temų archyvas / Labai dumija 1.9tdi
« Įrašytas: 2007 Spalio 21, 10:27:26  »
Dekui, reiks gal nuvaryt ;) Siaip trauka tai yra tikrai, dar galvoju, gal ten per daug atsukta, kad geriau eitu, nes neseniai pirkta :)

281
Temų archyvas / 2ltr problemos
« Įrašytas: 2007 Spalio 20, 19:22:15  »
O dekui, dar reikia tiksliai susizinoti, ar tai tas sudziukas, apie kuri galvoju  :-]

282
Temų archyvas / Labai dumija 1.9tdi
« Įrašytas: 2007 Spalio 20, 19:18:49  »
Kuriu, nes nezinau ka daryti, atsiprasau, jei prisiukslinau :(

283
Garso ir video skyrius / Ka detis i audi b4?
« Įrašytas: 2007 Spalio 20, 17:41:44  »
Tai apie 160 lt nieks nesneka :P Noriu kokybes, bet nenoriu ausies pridejes prie koloneles klausyt :-]

284
Temų archyvas / Kuro sanaudos
« Įrašytas: 2007 Spalio 20, 17:28:37  »
Cia kalba ne apie s4, i a8 nejo 2.2 turbo. Nu bent jau normalus stabdziai stovi 2.8 ir eksplotacija pigesne. Nori lakstyt imk s klases, o ne limuzina ;)

285
Temų archyvas / Labai dumija 1.9tdi
« Įrašytas: 2007 Spalio 20, 17:17:26  »
Sveiki, kas gali buti, kad 1.9 tdi LABAI dumija :V Tik uzvedus apsipila juodais dumais, o jei paspaudi vaziuodamas, tai toks debesis, kad is galo vos ka matysi :V Kas cia gali buti?
Dar viena problema, karts nuo karto isijungia tepalo lempute, nors tepalu uztenka (neseniai pakeisti tepalai is 10w40 i 5w40).
Aciu uz atsakymus ?!? (h)

286
Temų archyvas / 2ltr problemos
« Įrašytas: 2007 Spalio 19, 18:29:27  »
o ka ten praplaut tam laisvos eigos voztuve? Gal mano bedos dingtu, nes jis kaltas tikrai, tik niekaip neprisiruosiu susirast kito :V

287
Elektros skyrius / Philips vs Osram?
« Įrašytas: 2007 Spalio 19, 18:10:36  »
Jami pacias geriausias, susuki pacias lieviausias, o tas kur pirkai valdiskai masinai suki i savo  :-]

288
Garso ir video skyrius / Ka detis i audi b4?
« Įrašytas: 2007 Spalio 19, 18:05:04  »
Tai galet galima, tik is kur tokius gaut, kad ne tik pajungt uztektu, o kad dar ir isgrotu Oo) Zinau yra tokiu kur puse mano masinos kainos kainuoja, bet man tokiu nereikia :P

289
Garso ir video skyrius / Ka detis i audi b4?
« Įrašytas: 2007 Spalio 18, 20:00:18  »
Tai silpnu kledareliu kad nuo mago jungt pilna, o is kur gaut tokius mazus, kad galeciau nuo stipriako pajungti? :V

290
Garso ir video skyrius / iPod automobilyje
« Įrašytas: 2007 Rugsėjo 26, 15:01:53  »
Na 30 lt per brangiai man rods, senukuose man rods ar tai 18 ar 19 ;)

291
Važiuoklės skyrius / pamastymai apie Audi B4 vaziuokle apskritai.
« Įrašytas: 2007 Rugsėjo 04, 16:55:00  »
Gerais keliais vadinas vazineji ;)

292
Važiuoklės skyrius / pamastymai apie Audi B4 vaziuokle apskritai.
« Įrašytas: 2007 Rugsėjo 02, 19:02:46  »
Sunku turbut net pajaust :)

293
Važiuoklės skyrius / pamastymai apie Audi B4 vaziuokle apskritai.
« Įrašytas: 2007 Rugsėjo 01, 21:18:45  »
Kazkai netikiu, kad adangos turi reiksme minkstumui... Kalbu aie tokias at ismieras ir takeli :)

294
Tai skardos lauke, na nebent ten ne vienas simtas rms ;) :P

295
Gerai kai pramasazuoja (aa) :-]

296
Važiuoklės skyrius / Cypia vaira sukinejant po lietaus
« Įrašytas: 2007 Rugsėjo 01, 13:28:56  »
Kas galetu buti? Auto 1.9 tdi b4. Nereikia pilnai vairo susukt, kad cyptu, uztenka pasukineti. Cia po vakar lietaus :/ Ar dirzeli laikas keisti, ar uztenka itempti?
Aciu uz pagalba ;)

297
Įvykę renginiai / Akcija : Audi klubas tai jau padare-rusiuok ir tu
« Įrašytas: 2007 Rugsėjo 01, 13:25:47  »
Na dvejeto nerasysiu, saunuoliai uz ideja (h)

298
Įvykę renginiai / Akcija : Audi klubas tai jau padare-rusiuok ir tu
« Įrašytas: 2007 Rugpjūčio 31, 14:38:57  »
Nuotraukoj:
cheminią dirvožemio sudėtį -> cheminę dirvožemio sudėtį ?!? ;)

299
Įvykę renginiai / Akcija : Audi klubas tai jau padare-rusiuok ir tu
« Įrašytas: 2007 Rugpjūčio 31, 14:19:12  »
Busiu slykstus, radau klaidu ?!? (aa) :-]
Respect ;)

300
Elektros skyrius / Dingo posukiai, pypinis ir trumposios :(
« Įrašytas: 2007 Rugpjūčio 30, 00:08:49  »
Koris teisus, buvo kalta spynele, nes buvau sulauzes, kai pameciau rakta. pakeiciau ir ciki. Siaip ten kai sukdavau, tai per daug pasisukdavo, neatmesdavo rakto, todel starteri kartais kabindavo. Nu zodziu, dabar viskas tvarkoj :)

Puslapiai: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15