276
Forumo dalyvių auto garažas / Re: donces-zemaicio a4 b6 2,5 v6 114kw r20 OZ
« Įrašytas: 2015 Kovo 27, 09:44:37 »Tai matyt pazystami isvaziuoja tik per sventes. Vazineju kasdien, ir siauliu pvz imkim miesta tai jau kai kurios gatves net su r16 55 padanga kosmosas atrodo vaziuoti. O pats desiu r19, taciau niekad nesakau kaip gera kaip minksta, grazu ir stabilu, daugiau jokiu pliusu, nereikia nusisneket. Arba komforta kiekvienas savaip supranta. Ir jau tik nereikia sakyt kad b6 vaziuoja su r20 taip pat kaip su r17
Pritariu Karoliui. Kiekvienam komforto supratimas skiriasi. Kaip ir dėl spalvos ir skonio nėra prasmės ginčytis.
Autoriau, Audė tikrai išskirtinė.
Manau čia visi siekiam, kad auto pirmiausia sau patiktų, o ar kitiems patiks - jau jų pačių reikalas.

As uz saikinguma, bet cia jau extremalu. 
ačiū!
idomiai turetu atrodyti
Juolab šiltasis sezonas artėja.