Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22
276
Tai matyt pazystami isvaziuoja tik per sventes. Vazineju kasdien, ir siauliu pvz imkim miesta tai jau kai kurios gatves net su r16 55 padanga kosmosas atrodo vaziuoti. O pats desiu r19, taciau niekad nesakau kaip gera kaip minksta, grazu ir stabilu, daugiau jokiu pliusu, nereikia nusisneket. Arba komforta kiekvienas savaip supranta. Ir jau tik nereikia sakyt kad b6 vaziuoja su r20 taip pat kaip su r17  :D

Pritariu Karoliui. Kiekvienam komforto supratimas skiriasi. Kaip ir dėl spalvos ir skonio nėra prasmės ginčytis.
Autoriau, Audė tikrai išskirtinė.  (+) Manau čia visi siekiam, kad auto pirmiausia sau patiktų, o ar kitiems patiks - jau jų pačių reikalas.  :H

277
Ant sios masinos jau r19 hardcore'as, o r20 Lt keliams jau kazkas is beprotystes serijos.  (!?) As uz saikinguma, bet cia jau extremalu.  :think:
O ir dar coilai planuojami..

278
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 26, 12:34:05  »
Gavau vieno privatininko kontaktą. Kaimynui gamino ir statė rūsio sandėliukui duris.
Jeigu bus kokybės ir kainos santykis teisingas, pasidalinsiu kontaktais.  (+)

279
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 26, 08:27:53  »
Reikia metalinių rūsio (sandėliuko) durų? Pas ką rekomenduotumėte kreiptis?
 (H-)

280
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Audi A4 B6 by mntx
« Įrašytas: 2015 Kovo 25, 16:36:34  »
Mantuxster atlaikysi forumieciu spaudima del rastafkiu? :) :bedantis:

281
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Audi A4 B6 by mntx
« Įrašytas: 2015 Kovo 25, 16:03:40  »
Autoriau, reikes tau det rastafkes. Atrodys tikrai graziau.  (+) imesk nuotrauka, kad matytus kiek ratas gylyn sulindes.

As meginsiu i saviskes A4 arka sutalpint 7.5J su 43ET su 2cm rastafke. Tik bus padanga 205/50. Ziuresiu, kaip pavyks. :bedantis:

282
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Audi A4 B6 by mntx
« Įrašytas: 2015 Kovo 25, 15:11:59  »
Yra net keli variantai 1, 1.5 ir 2 cm.http://beriva.lt/?di=items&type=a&page=1&s1=&s2=Išnešimo+keitikliai&s3=&s4=&s5=&s6=&s7=

Ziurek pagal stebule. Maniskei neuzdeciau mazesniu rastafkiu nei 2 cm. Labai daug stebule atsikisus.
O cia tavo ratai su Et45?

283
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Kovo 25, 08:51:35  »
Na gal  :think:

284
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Kovo 24, 16:02:57  »
Įdomiai, nes nemažai skelbimų mačiau, kad būtent ant a6 buvę.. ten ir padangos 225 būdavo tokiu atvėju..na neesmė, ryt bus matyti, kokie ten tie išmatavimai, kai nuims ;) ačiū!

Keista. Nesu pastebejes. O kad padanga 225 dar nieko nereiskia. As ant saviskiu 7j ir r17 irgi buvau uzmoves 225/45 ir labai tvarkingai atrode. :) jei rasi kokia nuotrauka su siais ratais ant a6 imesk.

285
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Savas-A4 b6-1.9TDI
« Įrašytas: 2015 Kovo 24, 13:57:00  »
OEM spalvos kodas yra Z17 arba pas dažų gamintojus pasakysi, gamyklinė audi spalva.

286
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Kovo 24, 13:45:38  »
Man regis tokio stiliaus ėjo tik ant A4, tad su šia ardoma A6 kažkas praeityje kažką būrė. :)
Nesu matęs šitų ratų kitokio išmatavimo nei ET42 ir 7J

287
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 23, 14:52:33  »
:D perskaites supratau, kad tamsintojai nepataike skaidrumo indeksu  :D O cia tokie pralaidumai kodel buvo sugalvoti?
 Ar paciu tamsintoju pasiulyti? (8-)
Kiek dabar vidutiskai per metus pravaziuojant ( didesne dali malantis mieste) ~50.000 km gali kainuoti eurais toks grozis?

TA sako, kad priekinis stiklas turi praleisti ne mažiau nei 75% šviesos. Priekiniai šoniniai turi turėti ne mažesnį nei 70% pralaidumą.
Galas gali būti nors ir faniera užkaltas.

288
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 23, 13:52:06  »
Nesupratau kad apie taviske kalba sukosi

289
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 23, 13:39:43  »
Volume, berods matei toyota, joje visi langai buvo tamsinti skirtingu tamsumu - priekiniai 70, galiniai šoniniai 50, fortkės 30, galinis 30.
indeksas reiškia pralaidumą

čia irgi tojoda, bet priekiniai šoniniai neliesti   :bedantis:
Volumiau, jeigu rasi nuotrauką su megos minėtu margučiu - pasidalink

290
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 23, 13:33:29  »
skirtingu tamsumu :V idomiai turetu atrodyti (H-)
Hečbeko galinis dangtis (reikia pridengti bagažinėj gulėsantį turinį) 20% šviesos pralaidumas, galiniai šoniniai 35% pralaidumas  (H-)

291
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 23, 13:24:51  »
Pamenu buvo atsakymas, bet dabar nerandu nors tu ką. Viso forumo neskaitysi..

Reikia patamsint žmonos automobiliukui langus. Kur patarsite apie Naujamiestį, Vilkpėdę? Be tint.lt dar variantų būtų?

Atsakau pats į savo klausimą. :)
Naugarduko g. 23, kieme esančiam garaže (reklamų nėra, reikia skambinti).
Susiskambinau, sutariau, už poros valandų privažiavau. Kol pietus valgiau langai patamsėjo skirtingų tamsumų Global plėvele. :)
Prižadėjau, kad rekomenduosiu per audiklubas.lt, gavau krikščionišką kainą.
Taigi, rekomenduoju.  (y)  Juolab šiltasis sezonas artėja.  :D
Kontaktai: Romas +370 673 95126 ir Andrej +370 619 36003

292
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 23, 09:23:35  »
Pamenu buvo atsakymas, bet dabar nerandu nors tu ką. Viso forumo neskaitysi..

Reikia patamsint žmonos automobiliukui langus. Kur patarsite apie Naujamiestį, Vilkpėdę? Be tint.lt dar variantų būtų?

293
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 19, 15:19:44  »
Susisiekiau su jais. Žadėjo mano norimą prekę gauti kitą savaitę antradienį ir padrys dar nuolaidą nuo dabartinės kainos. Priedus visus ko reikia taip pat sutariau. Trūksta tik CO2 baliono. Tai dabar gal kas turite ar žinote kur įsigyti? :)

 (y) bent siokia tokia nauda i manes audistams

294
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 18, 18:03:24  »
Reikejo irankio uzfiksuoti alkuniniam velenui keiciant paskirt dirza. Uz labai nebrangiai rasta cia: www.irankiugama.lt
Kai buvau maciau suvirinimo aparatu. Gal megejiskam reikalui kazka surasi.

295
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 18, 16:14:19  »
Nusipirk pilkos standartines spalvos ratlankiu dazu balioneli, purkstelk, po to laku papursk ir bus viskas ok.Nes vistiek, jei viso nedazysi idealiai nepadarysi.
Arba atvaziuok i MM vietoj padarysim, dazu ir lako as turiu ;)

Ačiū už pasiūlymą.  :H Ten vieną, kitą vietą ant rato padažyti su balionėliu nepataikysi. Pūs per plačiai. Teptuku patogesnis reikalas. Bus dar matyti. Reikia dar darbų frontą pasiruošt. Vietom purvus reikia atšveist, žiū pusės vietų ir dažyt nereikės. :)

296
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 18, 14:54:35  »
Darbu sezonas prasidejo :) nera laiko iskelti kojos is darbo vietos- zodziu zodziu. Buvau - turi viska ko reikia dazymui. Dazus maiso - min 100g kaina atrodo 5,5 eur, bet pagal mano spalvos koda nieko neranda - man reikia ferric grey A80 (bmw ratu spalva) o katalogas rodo kazkokio mitsubo spalva. Zodziu - siaip nieko vyrukai - panasu kad specialistai, paaiskino, patare.  (y)

Man reikia vos 50g ratu patepliojimui teptuku, spalva standartas Audi LZ17.  (8-) Gal kažką galės pasiūlyti arba imsiu minimumą.  (H-)

297
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 18, 12:25:52  »
Jauciu sitie, kitu ten nlb yra. Siandien uzeisiu - dirbu netoliese.
Tai žadi informuot dalyvius ar tik žadėjai nueit?

298
Vilnius / Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Įrašytas: 2015 Kovo 17, 17:43:27  »
Arteja padangu keitimas. Tai rekomenduoju:  (y)
 http://ratutaisykla.eu
Man reikejo tik balansuot. Tai nuplove ratus, suko kol buvo idealiai, svorio krove kiek reikejo (nemokamai). Kaina 2€/ratas. Pasakiau, kad audiklubas, tai rezultate 7€. Kol eiliu ner vaziuokit, jei garaze atskiri komplektai vasarai ir ziemai.  :bedantis:

299
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 13, 13:59:33  »
Jauciu sitie, kitu ten nlb yra. Siandien uzeisiu - dirbu netoliese.

InformOk ka gero rasi

300
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Kovo 12, 20:57:37  »
Lakunu g. yra dazu parduotuve . Ten visa laika darausi dazus.

http://118.lt/imones/v-baslyk-ii-parduotuve/8136981

Sitie?

Puslapiai: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22