Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - _Valdas_

Puslapiai: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17
276
Dyzeliniai varikliai / Re: Pajeskoje 1.9 tdi afn
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 17, 19:06:20  »
galiu tik pripažinti - neparašė...nes paprasčiausiai NETURI. Čia einamas dalykas ir geri varikliai nesimėto. išvadas pasidaryk pats.


a rašinėju, jo, šiaip, nes neturiu ką veikt  (+) bandau emigrantą panerVot :V

P.S. manęs nebūtina gerbti (-)

P.P.S. su lazdavojimu pasiūlymų irgi nemačiau. Tamsta jaučiatės LABAI susireikšminęs. Psichologai įžvelgtų ir diagnozę jau.. :V

277
Dyzeliniai varikliai / Re: Pajeskoje 1.9 tdi afn
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 17, 18:25:38  »
            Blemba hebra atidziau skaitykit tema, NERA LAIKO!!!! VARIKLI PAKEISIU PER DIENA!!! o liek uztruks kapitalke???  ,,Autofanai,, kazkada dare prototipa man atiskaryta ir pamirsta, viskas gerai ir iki siuol draugaujam, neturedamas laiko patikimam servise pakeite visa pakaba (nauja) vaziuoja nebarska ir juokiu pritenziju gi neturiu. su mielu noru nupirkciau naja varikli bet nerandu(kolkas ziurejau tik ebay) visiems manau bus blogi klientai jei rankos is.....

nėra laiko..arba tu iki tiek susireikšminęs save arba nemoki planuoti savo laiko (čia filosofinė pusė). Čia bet kas bet kam taip gali pasakyti. ieškai problemų lygioj vietoj ir bandai pasiekti smegenis per užpakalį nors jas galima pasiekti ir patogiau. jei jau taip reikia - ieškai pažystamo, draugo, kuris apsiimtų surasti ir nupirkti variklį su pamatuota kompresija. naujo lietuvoj nerasi. nesitikėk kad tavo emailus laužyta litviniška kalba ir beveik besipyzdavojančiu tekstu kažkas palaikys rimtais dalykais, beje iki emailų dagyveno tik kontoriniai žmonės o ne šrotai. taigi, vėl darai problemą lygioj vietoj. toliau. aš nieko prieš, kad emigrantai parveža šaibas į lietuvą, bet šiaip iš esmės tai naudokis paslaugom ten kur gyveni. turbut ir dantų tvarkyt grįžti lietuvon..? man rodos kad GB, NO ar SE perdaug katučių neploja dėl tavo išvežtų šaibų.. :V čia šiaip politinis - moralinis aspektas tų šalių atžvilgiu..

trumpai tariant: jei viskas taip jau negerai ir nėra laiko - užsisakai iš V.A.G koncerno naują variklį (jei yra galimybė) ir viskas. turi naują :D

jei neturi jie - ieškai dėvėto bet gero.

jei nerandi - tvarkai kapitaliai susiplanavęs kelionę/laiką.

beje dėl meistrų - žinau gerų, rimtų žmonių, bet ir jiems kyla noras žudyti sutikus tokį kaip tamsta. Man irgi kiltų sutikus..

278
Dyzeliniai varikliai / Re: Pajeskoje 1.9 tdi afn
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 17, 17:24:32  »
jei pas tave tokie reikalavimai ir kaip sakei, kad lyg ir netaupai tai daryk kapitalinį. Bus viskas su garantija.

neduok die kam tokį klientą... :facepalm:

279
Dyzeliniai varikliai / Re: Trumpas cypimas uzkurus 1.9tdi 66kw a4-b5
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 14, 15:46:24  »
Pas jį sankabos greičiausiai iš viso nėra, o ijungus klimą, padidėjus apkrovai (kaip šaltam varikliui)škyvas ir cypia. Jau ne pirmas ir ne dešimtas kartas :-)

na gali būti, nesiginčiju. pradėčiau nuo diržo keitimo, po to jau škyvai škyveliai.. :think:

280
Dyzeliniai varikliai / Re: Trumpas cypimas uzkurus 1.9tdi 66kw a4-b5
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 14, 14:54:38  »
Kalba eina apie audi a4 b5 modeli 96m laidos,1.9tdi 66kw,taigi uzkurus varikli nesvarbu silta ar salta pasigirsta cypimas,kuris dingsta po keliu sekundziu variklio darbo,ijungus peciuka t.y kad pustu i salona cypimas atsiranda ir nedingsta kol jo neisjungi,kas ne taip?Dekui.

genero sankaba pastipo?:V

281
Dyzeliniai varikliai / Re: 2.5 110kw velenelis
« Įrašytas: 2014 Liepos 23, 20:11:17  »
kažkas rinko galvą ir žioplį pagavo, velenėlio užraktą pamiršo (tokis pusžiedis, katras laiko velenėlį, kad anas nesismaukytų pirmyn atgal galvoj). dabar jau jaučiu po laiko remontuot. galima keisti tik galvą, bet veikt yra ką. patarimą davė viršininkas - statyk 1,9. pačipuosi ir važiuosi kur kas ramiau nei su 2,5.

o teip, bendrai paėmus - laikas įgyti bent kokias žinias apie auto. gi pats žinai puikiai - jei nemoki, tai moki.

282
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi 2.5 tdi 132 kw sunkiai kuriasi po poros val.
« Įrašytas: 2014 Liepos 01, 20:32:09  »
dėl manęs - baigta (+) tik tokios paklaidos dirbant su auto tai..hmm..pas mane 0,1mm jau lemia nemažai, na o tamstai jei keli šimtai sūkių šen ten - nieko tokio, tada eime per pasaulį su taika (+)

tik bėda kai tokių neatsimenančių žmonių prisiklauso šiaip eilinis nelabai besidomintis pilietis ir atlėkęs pas remontuojančius asmenis pradeda aiškinti kaip kas turi būti.

be pykčio jokio, bet tamsta - žodis ne žvirblis.

283
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi 2.5 tdi 132 kw sunkiai kuriasi po poros val.
« Įrašytas: 2014 Liepos 01, 19:27:24  »
mano neįgudusi akis mato, kad kuras atidaromas pasiekus 280aps/min prie 60-90 laipsnių.  Bet ne 600aps/min :V

284
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi 2.5 tdi 132 kw sunkiai kuriasi po poros val.
« Įrašytas: 2014 Liepos 01, 12:03:24  »
is tikro bedu yra gana daug, g/b kalta sir pats siurblys, bet jeigu analizuoti tavo programa,ypac korta "kuro kiekis startuojant", vyrs ~20c ir nuo 0 iki ~600 sukiu isvis 0mg/h (kuro kiekis ciklui)!o tai reiskia kad kompas neduoda jokio kuro varikliu nepasiekus ~600sukius. Programoje tai padaryta tam kad nebutu "dumelio" uzkuriant automobili.Kartu su ta korta koreaguojama zvakiu ijungimo korta,ten padaroma kad isijungtu zvakes esant karstu varikliu.Programiskai tie parametrai yra pataisomi. Tiksliai nustatyti ar tai yra karsto pleidymo problema? pasildyk masina ir uzgesink,nuimk fiske nuo temperaturinio davyklio ir palauk valandele.ir pabandyk uzkurt,jeigu uzsikurs kaip ryte, vadinasi ispresi problema pataisant programa.

Dėl šito skaičiaus manau perdėjai bent dukart. Bet esmė - teisingai.
AEL primityviai darant - keist kodingą. Normaliai - koreguot softą.

285
Dyzeliniai varikliai / Re: Labai dideles kuro sanaudos
« Įrašytas: 2014 Birželio 29, 16:17:45  »
Praieskojau visa foruma bet kazkaip nerdau kas man pagelbetu, tad nesmerkit, kad pilna tokiu temu.


Masinos duomenys
Audi A4 B5 Avant Quattro 1.9TDI 81kw (AFN)
Masina chipuota.


Nieko nerandu del ko gali buti tokios dideles kuro sanaudos. Su 20L kuro is degalines (baltarusiko ir is kanistru nesu pyles is vis) pravaziavau 220km. Vidurkis gaunasi apie 9.1L/100km. Borto kompas dabar rodo apie 7.8L/100km, vaziuojant ziurint momentines retai kada nukrenta iki 7.5l/100km. Siaip rodo tiesiu keliu apie 10-11L/ i ikalne apie 15-18, nuokalnej neatleidus gazo krenta iki 7,5-8. Uzspaudus dugna kyla vos ne iki 50l/100km. Tik kai visai atleidziu gaza tai BC rodo 0l/100km. Kazkokia mistika. Beje po chipavimo kuro sanaudos nebuvo pasikeitusios. Injection quantity is nuo 4 pakeliau iki 6, bet skirtumo nelabai pastebejau.


Prisegu LOGA 3/8/11 kanalu ir video.
http://youtu.be/KQ7IDxWFUh8





IQ realiai dar labiau sumažinai (jei neklystu). Statyk ~2 - 2,5mg/str, tada turėsi padidintą normą.

286
Dyzeliniai varikliai / Re: audi 80b4 apsukos
« Įrašytas: 2014 Birželio 27, 17:02:45  »
reik imt dangtelį ąšelės ir žiūrėt, kažkas su traukute/spyruoklėm gali būti. atspėt - neišeis (-)

287
Dyzeliniai varikliai / Re: a6 2.5tdi 110kw nesiveda
« Įrašytas: 2014 Birželio 13, 12:26:41  »
Siurblio uzdetas kiek suprantu tai jo itempejas ir suluzo. Dbr klausimas toks. Uzsiveda bet nereaguoja i gaza, degimas blogas? Ar as blogai galvoju

įmanoma gal...protingiau būtų jungtis kompą ir žiūrėt kokie negerumai o ne iš debesų spėlioti.

288
Dyzeliniai varikliai / Re: a6 2.5tdi 110kw nesiveda
« Įrašytas: 2014 Birželio 12, 15:32:49  »
o ziurekit durnas klausimas, bet ar jei uzdeti ne visi dirzai. gali del to nesivest?

čia kurie "ne visi"? jei neuždėjai siurblio diržo - tikrai nesives (-)

289
Benzininiai varikliai / Re: nesikuria Audi 1998m a6 2.4
« Įrašytas: 2014 Birželio 12, 15:10:28  »
a laisvos eigos vožtuvis ką beveikia..? užvedimui dar gi oras reikalingas..

290
Dyzeliniai varikliai / Re: a6 2.5tdi 110kw nesiveda
« Įrašytas: 2014 Birželio 12, 10:39:49  »
Taip dirzas persokes buvo manau. O pakelikas automatinis pagal mane.

Mano galva, vestis jau ir neturėtų..:think: bus vožtuvų lenktų. Jei ir užvesi, kažkiek nedirbs cilindrų. Na bet gal čia koks mistinis atvejis..

Dar būtų gudru nuimti galvų dangtelius, įdomu kokia ten mišrainė.

291
Dyzeliniai varikliai / Re: A4 1.9tdi 81kw kuro siurblio kuro norma
« Įrašytas: 2014 Gegužės 29, 14:14:43  »
dėl manęs gali ir nedaryt, žinau apie ką kalbi, čia tik šiaip, pasikabinėjimas prie žodžių. Dyla plokštelės ir pompos žiedas kažkiek.

292
Dyzeliniai varikliai / Re: A4 1.9tdi 81kw kuro siurblio kuro norma
« Įrašytas: 2014 Gegužės 28, 21:12:16  »
Na kaip gali būti aliuminis išdrožtas iki metalo? :bedantis: gali būt taip kad drožiasi pirminė pompa, drožlės pakliūva tarp ankstinimo žiedo ir korpuso, pjauna korpusą žiedui judant, po to lieka prilipę jau siurblio galvoj. kiek ankstinimo žiedas pasisuka, tiek paankstina arba pavėlina.

pakliuvę ir tokių, kad tas žiedas visai būna užklynijęs. aišku iš siurblio tada valai snarglius, šiaip košę emulsinę, kažkokius trupinius ir pan..bet auto dar atbirbia :-]

293
Dyzeliniai varikliai / Re: A4 1.9tdi 81kw kuro siurblio kuro norma
« Įrašytas: 2014 Gegužės 28, 12:37:14  »
reikia intarpą pasigamint ir įsukti prieš kuro grįžimo štucerį, taip pat ir grįžtamą pajungti, pasijungti manometrą ir stebėti kas ten vyksta.

klausyk, iš tavo klaviatūros "V" klavišą pavogė? :think:

294
Dyzeliniai varikliai / Re: A4 1.9tdi 81kw kuro siurblio kuro norma
« Įrašytas: 2014 Gegužės 27, 19:45:07  »
gal neieškok siurblyje sliekų. pakeisk kitu ir viskas. geriausia iš karto pakeist visas gumas, tuo pačiu išplaut, patikrint būklę. dabar gaunasi spėliojimas kas negerai ir kada pastips.

295
Dyzeliniai varikliai / Re: A4 1.9tdi 81kw kuro siurblio kuro norma
« Įrašytas: 2014 Gegužės 27, 13:11:59  »
o kur pas 81kw antrinis siurblys ?

nesikabinėjam prie žodžių. Jei bus geriau tai žemo slėgio pompa ir aukšto slėgio pompa. Dažniausiai drožiasi žemo slėgio pompa.

dėl žemaslėgio išdilimo kampas gali bėgt, nepajėgia pasiankstint, nes tam reikia vidinio slėgio(laisva eiga lyg 3-4 bar, prie 4000aps/min - 7-10bar(tiksliai nepamenu)), o žemaslėgis jį ir palaiko. pabandyk išsukti vožtuvą iš siurblio priekio, šalia kuro paėmimo štucerio. ten viskas tvarkoj? dar galima per to vožtuvo šaratą stuktelt, bet tada išreguliuosi slėgį ir jaučiu kad gresia nesikūrimas tada.

296
Dyzeliniai varikliai / Re: A4 1.9tdi 81kw kuro siurblio kuro norma
« Įrašytas: 2014 Gegužės 27, 09:26:36  »
pirminio siurblio drožlės (kur iš bako traukia kurą). dažniausiai.

297
Dyzeliniai varikliai / Re: 1.9 tdi 66kw nera traukos?
« Įrašytas: 2014 Gegužės 17, 17:49:44  »
pas mane kompe rode klaida (kaip dbr jau supratau) shut off valve, t.y. voztuvas, o ne quantity adjuster. tai pirmiausia bandysiu pasikeist ji, o toliau ziuresim, nors nelabai tikisi , kad jis gali itakoti trauka  :think: bet vis maziau bedu, nes kompu trinant klaida ji vel iskart atsirasdavo, tai taip ar taip reikejo ji keisti :think: teorine megejiska ir neismaneliska mintis yra kad gali itakoti trauka, bet realiai nesitiki. faktas kad pas mane nera oro srauto - matuokle ir turba geri 100 proc nes buvo bandyta ideti is kitos geros auto. zodziu po truputi is eiles bandysiu kastis prie priezasties - galu galiausiai gal koks purkstukas tas pagr su laidu bus durniuojantis  :think:

dėl traukos tai šitai tau lemia viską. nematomas oro kiekis - neduodamas kuro kiekis - nėra traukos. ieškot skylės, praplaut orsrautę. panašiai turėjom t4 - traukos nebuvimas, atjungta orsraute važiavo geriau nei pajungta, keitimai nepadėjo, kažkodėl mistiniu būdu padėjo plovimas..:think:

298
Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT / Re: audi 90 b2 priekiniai amortizatoriai
« Įrašytas: 2014 Balandžio 17, 20:46:03  »
tinka. gi ta pati nabagė tik kuilio kėbule..

299
Benzininiai varikliai / Re: Audi coupe 2.0 83kw,pati gazuoja,be duju
« Įrašytas: 2014 Balandžio 13, 21:04:15  »
Bet kol technikine buvo vazynedavau su ja jokiu problemu su apsukom nebuvo,po to remonto ir prasidejo sitos nesamones,uzvedi ir gazuoja pats variklis ,pagazuoja,poto prastoja ,ir vel tada gazuoja,nezinau gal kur prilindo prie krabo tas draugas,nezinau,tik pre laidu ir generatoriaus lindo,.laidus pakeite ir generatoriu sutvarke.gaila tiek darbo ikisau ir pinigu,gaila ismesti tieisog.o jis sako,kad varikliui gali buti sakes.

na draugas remontavo, o savo klaidų taisyti jau nenori? :think:

300
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Balandžio 08, 20:54:34  »
sveiki vakare,

gal kas susidūręs ir galėtų apšviesti: koks tikslas 2,5tdi 120kw (BFC) variklio purkštukams sukelti slėgius iki 230-240bar? autodata rodo 180-190, min 160bar.

ties 1800-2000aps/min atsiranda mėlynas nesudegusio kuro dūmas. gazuojant toliau - dingsta. ištraukiau purkštukus - 4 dirba gerai, 2 tai sudirba tai myžtelna. na čia kaip ir ok, to tikėjaus, bet vat slėgiai nepatinka visai. gal kas panašiai susidūrę? Dėkui.

Puslapiai: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17