Blemba hebra atidziau skaitykit tema, NERA LAIKO!!!! VARIKLI PAKEISIU PER DIENA!!! o liek uztruks kapitalke??? ,,Autofanai,, kazkada dare prototipa man atiskaryta ir pamirsta, viskas gerai ir iki siuol draugaujam, neturedamas laiko patikimam servise pakeite visa pakaba (nauja) vaziuoja nebarska ir juokiu pritenziju gi neturiu. su mielu noru nupirkciau naja varikli bet nerandu(kolkas ziurejau tik ebay) visiems manau bus blogi klientai jei rankos is.....
nėra laiko..arba tu iki tiek susireikšminęs save arba nemoki planuoti savo laiko (čia filosofinė pusė). Čia bet kas bet kam taip gali pasakyti. ieškai problemų lygioj vietoj ir bandai pasiekti smegenis per užpakalį nors jas galima pasiekti ir patogiau. jei jau taip reikia - ieškai pažystamo, draugo, kuris apsiimtų surasti ir nupirkti variklį su pamatuota kompresija. naujo lietuvoj nerasi. nesitikėk kad tavo emailus laužyta litviniška kalba ir beveik besipyzdavojančiu tekstu kažkas palaikys rimtais dalykais, beje iki emailų dagyveno tik kontoriniai žmonės o ne šrotai. taigi, vėl darai problemą lygioj vietoj. toliau. aš nieko prieš, kad emigrantai parveža šaibas į lietuvą, bet šiaip iš esmės tai naudokis paslaugom ten kur gyveni. turbut ir dantų tvarkyt grįžti lietuvon..? man rodos kad GB, NO ar SE perdaug katučių neploja dėl tavo išvežtų šaibų..

čia šiaip politinis - moralinis aspektas tų šalių atžvilgiu..
trumpai tariant: jei viskas taip jau negerai ir nėra laiko - užsisakai iš V.A.G koncerno naują variklį (jei yra galimybė) ir viskas. turi naują
jei neturi jie - ieškai dėvėto bet gero.
jei nerandi - tvarkai kapitaliai susiplanavęs kelionę/laiką.
beje dėl meistrų - žinau gerų, rimtų žmonių, bet ir jiems kyla noras žudyti sutikus tokį kaip tamsta. Man irgi kiltų sutikus..