276
Forumo dalyvių auto garažas / Re: StingerX Audi S2 2.2T ir Audi A6 Avant
« Įrašytas: 2015 Balandžio 26, 10:54:59 »
Prie ko prisiknist, kad turba neuzpucia? Neuzsikelia reikiamas slegis arba isvis nesusikelia. Turetu buti 1.5 bar, o dabar gal koks 0.3 ar 0.4.
Ieskot kur vakumas nusoko ar dar kazkas "idomiau" gali but?
Po vieno rimtesnio vaziavimo nei is sio, nei is to dingo putimas.
Ieskot kur vakumas nusoko ar dar kazkas "idomiau" gali but?
Po vieno rimtesnio vaziavimo nei is sio, nei is to dingo putimas.


Tuomet dar palauksiu iki vasaros.

savaitgali bandysiu tau paieskot to begelio
Ai nu... Tai kad jau pasidariau tuos begius.

