2726
B6 / Re: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Gegužės 28, 17:28:24 »Kas geriau į rūką zenonai ar pakanka led? Į trumpas idėjas Vertex'ą patenkintas tikrai, ilgas labai retai įjungiu o ir šviečia labai tvarkingai, ne kaip kažkas sakė i voveres medžiuoseo kaip tu ten sudesi led? tipo buna pirkt led H11 lempuciu?.. su led būtų papraščiau bet ar pakanka apšvietimo? ir jų pilna visokių.. kokius turit, ka rekomenduojat?
.. su led būtų papraščiau bet ar pakanka apšvietimo? ir jų pilna visokių.. kokius turit, ka rekomenduojat? 

O šiaip niekas po vieną ratą nedažo, reikia dažyti bent vienos pusės.

