2626
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2013 Rugsėjo 08, 13:31:55 »As jam isemiau pilna pravodke parktroniku, tiktruksta tos dalies kur nueina i salono puse. Duok bentkuriam elektrikui ir padarys, nes cia elementariai tik schema issitraukt reika.nelabai as noriu juos jungt prie kompo, manau, kad atliktu savo paskirti juos galima pajungt ir paprastuoju budu. jei zinociau is kur issitraukt ta shema ir pats pasijungciau... beto elektrikai kosmines kainas uzsisaukia
parkingus pasijungei?


Jai ka gali kreiptis, bus menesio pabaigoj s-line pardavime.
O dar ir per duobes karts nuo karto jie ten kliūdavo į bamperį. 
beto kokio diametro antgaliai pas tave buvo?