251
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Razbainiko Audi Coupe 2.8 Q ir Audi B4 Avant 1.9TDI
« Įrašytas: 2016 Kovo 26, 17:56:26 »
nu, bet syyytiek pinigu...
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
ne oem ta blenda.gabel tuning dare jaso gal toki sedanui imanoma gauti? nes kazkur esu metes kazka panasaus susideje
http://www.ebay.de/itm/Audi-80-B-4-Heckblende-Rot-Firma-GABEL-NEU-ab-Bj-09-91-ausser-Avant-/251972477148?nma=true&si=7ZtOsu9YZb0n8MwvMZs2GbkZEV0%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557
,suprantu, kad tai nera ipatingai svarbu,tiesiog del idomumo butu saunu apsisviesti
be vieno dvidesimtvadinasi foto rakursas netinka.bet ratai liuks.
jei kokie r17 priglausciau
grynai ! bet va kodel taip yra kad tiem kas ciupinejo/turejo tas lenPas nu visiem jos limpa ir visi uŽnu nevisiems itiko...bet jei paciam tinka ir patinka nematau nieko blogo![]()
![]()
ir dar bent puse tiek
gal siltuoju sezonu butu idomu sustoti su bulka kokia?
tik vieta ir laika reiktu paderint