251
Temų archyvas / Re: Kuro sanaudos
« Įrašytas: 2008 Lapkričio 25, 00:30:34 »
aij nesigincysiu, tu esi teisus!
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
as taipat laukiu
gal kuro filtras?o gal kas kita?
Nieko nesuprantu, nesukuria ant benzino, bet uzsikure.
pas ji kaip pas mane, kai lauke minusas, sunkiai kuriasi. tik is kelinto karto(turbut taip supratau)
Dokuose parasyta zalia, tamsoje ji gryna juoda, o sviesoje melyna - nu tokia zaliajurine![]()
yra vienas cq ant LTU kuris turbut niekam neprilyksta
galetu ubagss ir pasigirti
tai vakumas buvo nudeges po galine sedyne dbr viskas veikia kai spaudai knopke i viena juodai melyna pasiduoda vakumas paspaudi dar kart i juoda geltona pasiduoda pasiduoda vakumas... o tai jei ismalta tai kur reduktoriui? atjungiau jungty nuo reduktoriaus visteik dega lempute kad uzsiblokaves :/ uztrumpinau ja vistiek dega:/ turbut laidas kazkur i zeme uzsitrumpines...
tvarkingas automobilis turi daug pliusu ekonomikai
jei nori galiu pasiuliti poliuterena bet reiktu sakes isiimtikaip suprasti 'gali pasiūlyti' ?? prekiauji ??![]()
ir matyt ne poliuterena, o poliuretaną

kas naujo ivyko?oi kiek foto turiu, rytoj atviez man bandymuj brembo stabzius, zadiejio po men varikli atviezti 3b
iki naujuju imesiu foto kaip viskas darosi ir kas jau pasekta
kas gali sukomplektuot mano sylkej ? niek negirdejot?
kas galetumet suzinoti ubages 2.2q ir audi 90 2.2q ar skiresi priekines granatos? jei skiresi kokios alnervatyvos yra audi 90? automobiliai iki bulkos 86m..
saltam varikliui esant sokineja apsukos, tiek benzu tiek dujom, kame beda? nejau tex keist ipuskima