251
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Kovo 10, 19:54:06 »Bet tai tuomet apie koki jis cia filtra kalbejo? Nes sako cia kaip euro4 standartas tai cia sako filtras stovi, bet as paaiskint nemoku, cia sako meistrai geriau paaiskintu
Jei nėrodo jo pagal VIN tai ir nebus. Ir mažiau klausyk ką tie pardavėjai šneka. Ten tie turgaus perekūpai per dieną blevyzgodami dar netokių "perliukų" sugalvoja. Apart padangų nujuodinimo, retai kuris ten ką nors rimčiau apie automobilius nusimano..
Bagažinėj prie atsarginio rado yra lentelė tokia
joje rasi dideles raides DPF, jei toks daiktas buvo tavo automobilyje kaip jis riedėjo iš gamyklos. Kad ir kaip ten bebūtų regeneracija ant laisvų apsukų pastoviai tikrai nevyksta, todėl tas variklio darbo garsas tikrai ne dėl jo pasikeičia. Greičiau dėl EGR.

Na jei apsukos juda tik prie tam tikros temperatūros gali būt ir dėl temperatūros daviklio(jį reikėtų patikrint pajungus diagnostiką esant šaltam varikliui ir stebėt kaip kinta parodymai). Taip pat ir dėl purkštukų ir dar daug visko
Esmė ta, kad be diagnostikos (klaidų nuskaitymas nesiskaito) tau niekas čia nieko nepasakys
Kaip sakė galingas.lt "pagrindiniai mūsų klientai - kontingentas, nekeliantis problemų lygioje vietoje nei sau, nei kitiems"


buvo teisus
masinos spalva
Pasikartosiu, kad jei man tas kinietis šviečia taip pat gerai, taip pat ilgai, tai koks skirtumas ar jo cokolis ten su silikonu prilipintas, klijais ar dar kuo? Manau pagridninis skirtumas kaina 200lt ir 25lt 