251
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Balandžio 11, 18:04:33 »
Tvarkomi - nespejam. Kol kas Eibach + BBS.
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Suaugusiems skirtas tik vienas senas S1
Su bavarais galį būtį išprašytas iš mm mandagiai arba ne
1670 Kw / 9 vnt = 186 Kw vien6ai auto
neblogas rezultatas kaip pirmam MM po atviru dangumi


Sveikas sveikas. Na kad kaip tik neilgai, net nejutau, kaip tos dvi sav praėjo. Bmw turiu, o jei parduosiu, tai tikrai nekils klausimų, kokią markę vėl pasirinktiKeiti mašinas, kaip kojines...
Lygioje vietoje problemą radaiSveikas, Evka, sugrizes. Ilgai nematytas, 2 sav atostogavai? Be-en-ve pardavei? Ka pirksi?Rimta labai mašina, rimti greičiai, kad savaitę reiktų padangas rinktis.

TRAGEDIJA! (nesugalvojau stipresnio žodžio)
ir pasiųsti labai toli.
Jaučiu net už dyką tokių padangų neimčiau (pasikartosiu) - tiesiausias kelias į kapines. Tiesa, esu ankstesnes naudotas pirkęs 2x2. 3vnt buvo normalios, viena turėjo nedidelį guzą, kuris važiavimui netrukdė.

Rimtos durys.Jau galima ir zieminius ratus laikyti
idomu kaip tvirtinasi sonuose, ar tik ant makroflekso

Rodyk duru foto ir parasyk kaina.
Cia tas pats rusys, kuriame laikei klubo naujametine eglute ir zaislus?
Kokia plocio durys gavosi? Ir kiek ir kokios spynos jei nepaslaptis?nepamenu tiksliai plocio bet apie 85cm varcia. Spyna 1 seifine.
Rodyk duru foto ir parasyk kaina.
Cia tas pats rusys, kuriame laikei klubo naujametine eglute ir zaislus?

Dar ir būsimus Audi ratus trumpai aptarėm
Kiek kainuotų metalinės paprastos durys be jokių spynų, bet su pritraukėju? Nerakinamą praėjimą uždaryt
Reik sąskaitos
Mane irgi domintu
Visgi užsisakiau 2 vnt. (2 vnt. fulda carat exelero ant priekio dar turi po 4.5mm, tai dar damušiu jas) iš egzotikos, po 81 eur'ą. Nors internetiniame jų psl. rašo ~79 eur. Paklausiau, kad puslapyje tiek, sako čia jei 4 vnt. perki. Nu ok galvoju, grįžau namo, pabandžiau 2vnt įsimest ir ką... Skaičuoja tuos pačius ~79

Ka apie Fulda Sportcontrol manot 225/45 R17? Autobuildo testus peržiūrėjau, tai kaip vidutinės klasės guma gan gerai laikosi...

Reikia centravimo zieduku ratams - gal kas zinote pas ka Vilniuje galetu buti?