251
Alytus / Re: Alytus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Liepos 14, 09:59:16 »
nera ka ten organizuot, issirenkam data, prisiperkam kas ka megsta, palapines i bagazine ir vaziuojam
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
as uz. tik reik man data is anskto zinot, speju apie metelius bus kalba
snd galiu
zino kad kazkas nupirko ar pereeme ir tiek.
paskaitei ir gana![]()
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
idomu kreisa irgi nupirko putinas?
tai dar jo magnet firma ir monopolija ziauri gaunasi
Sveiki, nežinau ar čia galiu rašyt ar negaliu, bet pamaniau pagal miestą būtų patogiausia ir geriausia. Na jeigu ne čia tai gal administratorius bus geras ir perkels
Žodžiu pramušiau karterį A3 netoli alytaus, ~7-10km iki daugų. Nuo Vilniaus apie 90km gaunasi.. Tai manau jei tvarkyti tai alytuje ir pigiau ir geriau nei man ją tampyti per žvyrą tais keliais kaimo+ nuleistas vienas ratas.
Na norėčiau kad gal ką parekomenduotumėt iš žmonių mokančių tai ir darančių kas padoriai sutvarkytų, o gal ir patys kažkuom padėt galėtumėt?![]()