Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - cardio

Puslapiai: 1 ... 9 10 [11]
251
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 16:33:33  »
Bajoras teisus del tos ridos, bet man tokia chebra ja visaip isnagrinejo ir lyg ir nesurado jokiu kabliuku. Dar vienas momentas pas mane del ko gali buti tikra rida, nes Olandijoje buvo brauktas desinysis sonas ir jauciu olandas ja pardave netaises (maciau foto pries perkant). Pazistami LTU perdaze sona. As manau kad visos i LT atvaromos masinos yra tikrai kaltos ar kazkas su jom negerai. viena kita liuks. Paziurekit mobile.de ir kikur-vokieciuose geros komplektacijos ir geros ridos nekaltos kainuoja bent 2-3k euru daugiau :)

252
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 16:21:55  »
As pirkau is pazistamo kuris atvare is Olandijos. Rida buvo 130 000 km. Tikrinta kelis kartus audi centre-rida tikra. Nors paskui man vienas ten dirbes bachuriukas pasnabzdejo, sake ridos tikrinimas betikslinis, nes ant audi neimanoma patikrinti tikrumo. Yra programos kurios ale istrina audi kompo hdd ir suinstalina viska is naujo su norima rida ir jokiu pozymiu gyvenime kad kas nors daryta. Bet paziurejo dar jis i salona ir apsifkes tai rida jam pasirode neatsukta. O jei rimtai tai man dzin, svarbu perki tvarkinga masina, salonas kaip naujas, o i varikli ar greiciu deze neilisi-cia tas varimas i servisa tai tik saves raminimas. Daugelis servisu turi iranga nebloga patikrina ir elektrine dali, kompus, vaziuokle. As pats nz kiek nuvaziaves apie 20 000-tikros ridos nepasakysiu. Pats ja turiu apie metus. Draugai jau praleke apie 50 000, tai tik tepala keicia ir viena kita sailebloka.

O sorry uz klausima, kas cia per multitronic, kuom ji skiriasi nuo triptronic?

253
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 16:12:09  »
Dar isiterpsiu: kai nusipirkau as 3.0 tdi irgi buvo mintis, kad reikia kazka keisti. Konsultavausi as su Audi servisu Vilniuje ir su Juta Kaune: nei vieni nei kiti dar nera keite grandines varikliui ir su dezem neturejo nieko rimto apart tepalu keitimo. Sake tokios problemos atsiranda tik rimtai kaltoms masinoms i prieki, kai pastumia varikli. Sake tik tepala greiciu dezei keisk kas 50000 km ir bus viskas gerai ir aisku nevaikyk nuo kiekvienos sankrizos. O grandine rasoma reikia keisti kas 120 000 km, bet niekas dar jos nera keites, bent jau to dare specializuoti servisai

254
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 07, 22:27:18  »
Sweiki visi,

Pasisakysiu ir as jei jus ne pries:
Su manim pazistamu tarpe tokiu audi 4 vnt. 3 vazineja su 3.0 tdi 4x4 165 kw AT-metai svyruoja 2004 07-2006 02. Kitas vazineja su 2.0 tdi.
Ispudziai: mano 3.0 eina labai gerai (lyginu su pries tai turetu volvo s80 165 kw benzu). Is visu pazistamu sanaudos panasios: mieste (Kaunas) 10.9-12l priklausomai kas kaip laksto. Uzmiestyje 7.8-9.4 (priklauso nuo greicio). Varant i Klp 140 km/h autopilotu, 2 zmones vidutiniskai krauta auto sanaudos 9.4-9.7l. Vakar grizau is Moletu, zmoniu 3, masina pilnai krauta nuo iki - sanaudos 99 km/h autopilotu 8.6l.
Kas liecia draugo 2.0l tdi-tai buka visiskai, ryja varant i Klp paskui mane apie 13-13.5l dyzelio. Begejasi sunkiai-juk masinos svoris apie 1800-1900 KG. Jau jo kantrybe isseko tuoj bus autopliuse :)
Kas del gedimu: masinos vazineja lietuvoje arti 2 metu. Gedimai visu kartu paemus: galiniu ratu guolis, stabdziu kaladeles, kondicionieriaus pildymas, galiniu parktronik kai kuriu davikliu mirtis, langu purkstuku mirtis ir aisku sailenblokai, kurie puikiai ir nebrangiai restauruojasi. Stipriu vaziuokles, varikliu, greiciu deziu problemu dar nebuvo. Tfu, tfu, tfu. Elektra problemu nekelia.

Dabar kas del 2.7l motoro. Jauciu sekanti pirkciau gal ir toki pabandymui, bandziau pavaziuoti trauka gera (aisku bus ir skeptiku, kad netraukia kaip F1 :) Bet lyginant su 3.0 tdi labai aiskaus skirtumo nera. Kai persedi nuo 2.0 ant 2.7 tai eina nerealiai, bet kai nuo 4.2 benzo ant 2.7 tai gal ir truks. Bet vat kas liecia ekonomija tai saunu. Mieste sanaudos iki 9.5, uzmiestyje 7l.

Taip kad spreskit patys. Bet kuriuo atveju tikrai patikima, konfortabili masina. Beje tepalo i varikli 8.2l  :D filtrai pigus

255
Elektros skyrius / Re: 2005 a6 langu apiplovimo varikliukas
« Įrašytas: 2010 Liepos 07, 21:56:44  »
Nu va pakolkas problema isspresta-tik nezinau ar ilgam.
Isardytas kairysis posparnis, atjungta slangute nuo siurbliuko (langu apiplovimo)-purskiama srove labai stipri. Per sistema kelis kartus perleistas vanduo is filtro (su pamikstinimu ir nukalkintoju, kad nebutu kalkiu), purskimo metu ismestos kelios kalkiu plosteles. Autoservise prapusta slangute ir abu purkstukai su suslegtu oru (slegis parinktas su protu)-vel gi isleke kalkes, o purstuku angose buvo irgi kalkiu pedsakai. Visa sistema surinkta atgal, langu apiplovimas veikia idealiai-dabar jau gal kiek per stipriai :D
Beje atjungti pasildymai nuo purkstuku (uzsienio forumuose kalbama, kad kai kuris plovimo skystis, likes purkstuke po purskimo ant langu ir veikiamas purkstuko sildymo sistemos, iskrenta nuosedomis, kas trumpina ju gyvenima).
Dabar ziuresim ar ilgai veiks viskas :D
Darbo trukme 40 min.

256
Elektros skyrius / Re: 2005 a6 langu apiplovimo varikliukas
« Įrašytas: 2010 Liepos 02, 22:15:19  »
Noreta pasakyti, kad per purkstukus vandens srove silpna, vos vos pasirodo. Bet kai atjungi pati purkstuka, srove ateinanti is bakelio per slangute irgi ne itin stipri. Gal isimt bakeli isvalyt viska ir pakeist varikliuka (kaip suprantu jis ir sukuria sroves stipruma paduodama i purkstuka). Gal varikliukas uzakes kokiomis nuosedomis. Tik va kur ji nauja gauti (nekalbant apie audi atstovybe)?

P.S.: kazkokiame uzsienio forume skaiciau, kad kartais pasitaiko ant slanguciu kazkokiu atbulines eigos voztuveliu, kurie neleidzia vandeniui suteketi atgal i bakeli, taip uztikrindami greita vandens pasirodyma paleidus vandens apipurskima. Bet nz ar ant audi a6 tokiu buna?

Ir dar vienas pastebejimas-paleidus purksti ant langu ir laikant rankenele, po 2-3 sek apipurskiamos lempos. Dabar to irgi nera. Bet kai atjungi nors viena purkstuka, ir leidi begti laisvai per slangute veikia ir lempu apipurskimas-toks vaizdas kaip susidarytu koks vakumas ar dar kazkas?

O kas liecia purkstuku itariama uzsikimsima tai tuo labai abejoju-nes ji nuemus ir puciant ora burna jis lengvai issipucia per tris angutes purkstuke

257
Elektros skyrius / 2005 a6 langu apiplovimo varikliukas
« Įrašytas: 2010 Liepos 02, 14:53:35  »
Sweiki,


Tokia beda: nepurskia ant langu skystis. Purkstukai senieji oksidavosi, pakeisti naujais. Pradzioje purske dabar ne, vos vos per angutes pasirodo skystis. Nuo purkstuku keitimo praejo menuo. Bakelyje skystis svarus-pilamas per tinkleli. Atjungus ateinancia slangute nuo bakelio i purkstuka, vandens purskiama srove silpnoka, turbut del to nepajegia pravaryti jo pro purkstukus.

Klausimas: ar cia gali buti bakelyje esancio varikliuko bedos? Spaudimo sukurimo beda? Ar priezastis kitoje vietoje?

Dekui

258
Garso ir video skyrius / Re: Kaip atnaujinti Navi A6 2005m MMI 2G
« Įrašytas: 2010 Birželio 23, 17:39:09  »
Kaip suprantu kolega lengvai pats atsokes :)
Parasyta: isemus sena DVD ir idejus NAUJA (tai jis jau irasytas su naujais zemelapiais)-ne visi akli skaityti moka :D

Esme ir yra, kad jis tu nauju zemelapiu nenuskaito!!!!

259
Garso ir video skyrius / Kaip atnaujinti Navi A6 2005m MMI 2G
« Įrašytas: 2010 Birželio 17, 16:32:57  »
Sweiki,

Nezinau ar tinkamoje vietoje sukuriau tema, bet domina vienas dalykas:
Kai tik nusipirkau auto is olandijos, joje buvo vakaru europos navi diskas.  As susiradau 2009m audi MMI 2G diska su lietuva ir rytu europa. Idejau ji, automatiskai masina ji nuskaite ir suinstalino, paparase isjungti navi, vel ijungti ir viskas ok.
Pastebejau, kad 2009m diske nera kai kuriu pagrindiniu kauno gatviu. Ir stai isejo naujas 2010 Navi diskas MMI 2G. Daugelis vartotoju raso, kad tai puikus atnaujinimas, stipriai papildytas vietovemis, gatvemis.
Klausimas: kaip atnaujinti man savo sena 2009 i 2010. Isemus sena DVD ir idejus nauja niekas nesiinstalina, niekas nepasidaro nei isjungus nei ijungus navi. Visiskai isemus navi diska ir bandant nustatyti marsruta, jis praso idet navi diska, taciau ir vel atsimena tik senas gatves ir tarkim Baranausko gatves neranda. Galbut jis i kazkoki savo vidini HDD suinstaliuoja dali navi, galbut reikia kazka paspausti kad jis update'tintu.

Dekui visiems uz issakytas mintis

260
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 (2005 m.) alyvos keitimo intervalas
« Įrašytas: 2010 Birželio 04, 14:14:47  »
O keiciant greiciu dezes tepala ir ypac filtra butina nuimti deze? Ar filtras issitraukia kur nors per sona?

261
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 (2005 m.) alyvos keitimo intervalas
« Įrašytas: 2010 Gegužės 25, 15:05:18  »
O beje kokios mintys apie greiciu dezes tepala?

262
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 (2005 m.) alyvos keitimo intervalas
« Įrašytas: 2010 Gegužės 25, 15:04:53  »
Nz kas per programa, tiksliau nepamenu kazkaip AutoB.... Lyg ir normalus servisas, malonus aptarnavimas, kitas kelias klaideles is kompo istryne o va to ir neatstate. Jis minejo kad i kompa skaiciu 0 reikia reset darant irasyt (kazkokiam kataloge pavarte ir perskaite) :)

263
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 (2005 m.) alyvos keitimo intervalas
« Įrašytas: 2010 Gegužės 25, 14:34:23  »
Siandien pakeite tepala, bachuriukas su kompu pasijunge tipo nunulino ir sakes (darbai atlikti Kaune Mitsubishi centre). Anksciau degdavo kiek liko dienu ir km iki serviso, dabar raso "Data no available" :)

264
Dyzeliniai varikliai / A6 (2005 m.) alyvos keitimo intervalas
« Įrašytas: 2010 Gegužės 25, 14:13:00  »
Sweiki visi,

Sorry jei tema ne vietoje, taciau iskilo klausimas:
Kas kiek tukstanciu KM keisti tepala? Pilamas 5w-40 Mobil 3000 series nuolat. Vieni sako kas 15000, kiti kas 20000 ar 25000. Manual pas mane olandu kalba, todel ne ka suprantu, o google vienareiksmisko atsakymo nerandu. Gal pas ka aiskiai nurodyta manuale?
Ir ar reikia keisti greiciu dezes alyva ir filtra virs 130 000 km (nz ar anksciau buvo keista)?

Auto: Audi a6 2004 07 men 3.0 TDI 4x4 165 kw. AT

Aciu labai visiems uz patarimus :)

265
Elektros skyrius / Audi A6 2004 07 men. kuro lygio daviklis
« Įrašytas: 2010 Kovo 09, 20:29:03  »
Sweiki,
 
Atliekant auto diagnostika rasta klaida "kuro lygio daviklis" (fuel level sensor).

Kiek kainuotu toks daviklis Audi a6 2004.07.14 165 kw 3.0tdi 4x4 ar kur butu galima jo ieskoti?
Sako gal cia tik klaida, kuri issitrins per diagnostika, o gal reikes keisti.
Kaip supratau jis sukasi i kuro baka.
Dekui uz info

P.S.: kuro rodykle rodo apie 20l kuro, nesokineja. Nuo vakar pirkimo pravaziuota apie 20 km, tai nepatikrinta ar "pjauna gryba", tik va tokia klaida kompe buvo.

266
Žinynai / Audi A6 2005m. zinynas?
« Įrašytas: 2010 Kovo 05, 17:26:57  »
Sweiki,

Gal kas turite elektronine versija Audi a6 2005m. owner's manual ar bent zinote kokia nuoroda i puslapi, buciau Labai Dekingas

267
Modifikacija pagal VIN koda / Re: Modifikacija pagal VIN koda
« Įrašytas: 2010 Kovo 05, 14:49:24  »
Labai aciu. Patikrinau servise, lyg ir viskas gerai. Tvarkomi pirkimo dokumentai. Dar karta aciu

268
Modifikacija pagal VIN koda / Re: Modifikacija pagal VIN koda
« Įrašytas: 2010 Kovo 04, 22:46:32  »
Sweikuciai,

Zadu ryt ziureti auto servise pries pirkima, gal kas galit padet. Audi a6 2004 3.0d 4x4 165 kw

Kaip ten su tuo VIN
Is anksto dekui

WAUZZZ4F35N022825

Puslapiai: 1 ... 9 10 [11]