26
Elektros skyrius / Re: LEMPUÈIØ ir prietaisų SKYDELIØ bendra tema
« Įrašytas: 2011 Gruodžio 16, 21:56:13 »
o galbūt eina perdaryt posūkių relę?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
pas mane kažkas tokio stovi ..tik iki 97m einati stebulė..
gal kažkas dėvėtą žinot kur gaut?
Kiek kartu traukiau airbaga, tai niekada akumo nejungiau. Na, bet , jei atjungiusi blogiau, gal nebus
.Kas dėl degimo,tai labai slidus reikalas.Info daugiau reikalinga.Koks lydinys,kiek laiko degė.. Aš nerizikuočiau.
Jei keisi pats,nepamiršk kad suveržt sailenblokus reikia kai mašina stovi ant žemės..