26
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Renciaus Audi 80 competition quattro
« Įrašytas: 2012 Liepos 27, 14:09:11 »
kerasinas

sita, niekaip nepagaunu, kodel jus kisat ta eSa cia visur? prie ko cia anie?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


ka zinau.. jau 7a man asmeniskai nepatinka del aukstu sukiu, bet jei geras mataras, dar daug maz vaziuoja..NM 2ltr 20v mataras isvis kazkoks nesusipratimas, bet vis 5 kausai ir niutonau kazkiek yr.. o sitas gaidzius ka? ir dar Q
su 1.4t 

kas tame compyje gero, kad tiek svaigt tiems competishininkams?

nea, reik byskiu kerasino pilstelt 
tikrai maciau tokia b3 bordine siam klube pas kazka, ne viena maciau siaip ant LT, kaip ir paminetos a90, b4 isvis tautiskoji masina po silkes/ceskes, bet ne viens nei ant cia tarp 'audistu' nesvaigo tiek apie tuos modelius, nei realybej
Tai kam daryt daba kazkoki isskirtiniskiausia burbula visu jusu kompetishininku (4ri berods) per visus forumus ir kaip iki siol ne viens jusu neuzvarte normaliai
aplamai, kas compyje originaliam tokio, kad ji tiek aukstint? 
bajorą ant filosofijos patraukėna man būtent tas "competition" šį tą reiškia, nes vis kažkuo kitaip, plius išliekamoji vertė visad bus suprantančiųjų tarpe, nes tai bus vienas iš nedaugelio egzempliorių
ar jus competishininkai baigsit kada svaigt apie situ isskirtinuma ar man irgi reiks nagla trigrasi kist apie tai?
sveiki,
pr.diskai /kaina už du vnt./-
LEMFORDER-230
KRONER-100
NATIONAL-315
ZIMMERMANN-GREŽIOTI-500
beje,technikinė jau senokai pasibaigus
cia, kad aiskiau butu parasiau bulkos duomenis, nes bulkoj seniai jau i rimtesnius pakeisti stabdziai. O bulka, kai stovi kaip eksponatas, tai tiek ir reik tos TA
na, bet jau greit lys ir ta i gatves.. Dekui. parasysiu i pm toliau kaip cia ka.
forma turetu but kaip kad pas silkes bose koloneliu absivkes..

ir kainuoja
kokis puse ceskikes kainos
cia rimtai..
dar gali buti pats kranelis suluzes viduj, bet bus uzsikises peciukas
tiek, kad per bardacioko puse galima ta peciuka per pusvalandi pasikeist nieko veik neardant..
na, daba byskiu stovi, bet lys lauk ant pavasario, pats jau pasiilgau
gal jau coupe registruoja normaliai, bet su audi eS modeliais pastoviai pjauna breda..
ir aplamai, tu cia del ko sitam audistu klube? kad skaityt ir mokytis kas tau ka sako, kur tu zalias, jei jau limpa audes ar siaip pafloodint ir pajuokint?