26
B6 / Re: Sildomi veidrodeliai
« Įrašytas: 2017 Gruodžio 24, 18:21:14 »
Lauko normaliai rodo ir variklio
Klima tai nuo b6, tuolab kad viskas veike pavasari ziema praeita. Galinio lango sildymas veikia gerai. Tik vat idomu jei pvz nukepe kaitinimo elementai kas labai abejotina kad abu iskart, ar komforto blokas atjungtu sildyma ar ne
Klima tai nuo b6, tuolab kad viskas veike pavasari ziema praeita. Galinio lango sildymas veikia gerai. Tik vat idomu jei pvz nukepe kaitinimo elementai kas labai abejotina kad abu iskart, ar komforto blokas atjungtu sildyma ar ne
bet sakau man tik vienas atvejis buvo toks ir tai ne del softo kaltes, bet rizika visad islieka

