26
Audi C4 / Re: del dumu salone, reikia iki vasaros sutvarkyti :D
« Įrašytas: 2018 Kovo 23, 17:24:32 »
Jau padariau, uzdzius ryt ismeginsiu
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Ten lyg turetų būti liuko nubėgimo žarna. Jei nėra liuko reikia užkimšti tą skylę. P.s. abiejose pusėse yra po vožtuvą.tai tie voztuvai geri tada skaitosi?
visu taip ceskiu ? 2,5 103


h7 netinka atrodo idejimas, tai kokias deti ?
nes kiek suprantu jai nesmirda su langais uzdarytos tai gumos ne prie ko?