26
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Ponulis B6 1.9PD
« Įrašytas: 2016 Birželio 01, 12:28:01 »
Čia S-line važiuoklė? 
Su RNS-E tai baisu, Kaune jau dviem kolegom išlupo..

Su RNS-E tai baisu, Kaune jau dviem kolegom išlupo..
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.

matau persdažęs suportus, galvoju ir pats apie tai, tik asmeniškai dažyčiau tamsia, originaliai
Paieskosiu tos reles reikes pasikeisti ja.Nieko dar nedarei dėl rėlės? Įtariu, kad ir pas mane su ja problemų yra..
o kaip su ratų slapukais? naudojat kaikas? ar pas visus kasko?
gulintys pareigūnai problemų nekelia, dugno nesiekia, aišku, dar nemėginau Klaipėdietiškų, vasarą teks..
Padariau maza DIY, kaip nustatyti ta limita greicio.
https://m.youtube.com/watch?v=_aQlqOywSKM

nu man teks reguliuotis mortikus, gal pavyks išgaut tą aukso viduriuką..
