26
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Uncio auto
« Įrašytas: 2012 Lapkričio 05, 17:46:59 »Tai ta malonuma turiu kitoi savo audi tai zn kaip veikia cia galvojau gal kaskas su tai mygtukais prie skydelio(tai pasake gerbemas narkozesu temperatura pas mane tas pats)
Na dabar aisku reikia rankeneles. Dar vienas ydomumas neuzkyla temp. iki 90 bet seip karsta ora pucia gerai klima saldo ir net nzn ar cia reiktu termostata keist ar dar koki galai Zyzelyje zalias visai![]()
)

.Bent IRL,taip pat dar neteko sutikti,apart draugelio bimbos
,negalvojau,kad taip graibo..

anksciau i tokius nekreipdavau demesio



.O ratu vis dairomasi,kazko is BBS gimines.Apie dropa turbut juokavai,ner jau kur ten dropinti...
.Buvo planuose uztraukti baltai,bet,kad paskutiniu metu labai baltukiu padaugejo,tai ir griebem carboncika.
,nesakau,kad isealumo virsune,bet tikrai mazai prie ko prisikabinti 






