Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - ernestas1981

Puslapiai: 1 [2] 3
26
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Uncio auto
« Įrašytas: 2012 Lapkričio 05, 17:46:59  »
Tai ta malonuma turiu kitoi savo audi tai zn kaip veikia cia galvojau gal kaskas su tai mygtukais prie skydelio(tai pasake gerbemas narkoze  :D)
Na dabar aisku reikia rankeneles. Dar vienas ydomumas neuzkyla temp. iki 90  bet seip karsta ora pucia gerai klima saldo ir net nzn ar cia reiktu termostata keist ar dar koki galai Zyzelyje zalias visai :D (H-)
su temperatura pas mane tas pats  :think:

27
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Rolandux auto garažas Audi A6 (C6)
« Įrašytas: 2012 Lapkričio 03, 22:59:24  »
100e mokejau,bet be dyno aisku

28
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Rolandux auto garažas Audi A6 (C6)
« Įrašytas: 2012 Lapkričio 03, 19:23:52  »
Tik variklis neekonomiškas. Jei  nori taupyt reiktu pirkt 2.0 arba 2.7 ir ne quattro. Ir šiaip sanaudos bet jau man mieste 12 kartais daugiau, uzmiestyje 6-7. Į mažiau kaškaip netelpu.  :)
Visai norma valgo sakyciau,mano 1,9 mieste 8 l pasiima,o trasoje tiek pat kiek tavo.O po remapo mieste gal ant 0,5 l sumazejo,o trasoje 1,5 l..cia pagal borto kompa.

29
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Rolandux auto garažas Audi A6 (C6)
« Įrašytas: 2012 Lapkričio 02, 13:17:51  »
Grazi audulka,ir variklis  (y)

30
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Realisto garažiukas. A6(c5) 2.5tdi quattro
« Įrašytas: 2012 Lapkričio 01, 17:24:51  »
alsuoklio filtras (ar kaip jis ten) neuzsikises,kad pro visur bega?mano ex a6 su tokiu mataru buvo taip

32
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw s'CARBON'ke :)
« Įrašytas: 2012 Spalio 31, 21:02:39  »
Balta chamelionke tikrai yra,ir gauti tas pats kas ir kitas.O kad karbonas jau perdege :think:,cia tipo ant LT kas antra vazineja?Buvau savaite lt,neuzmaciau nei vienos  (+).Bent IRL,taip pat dar neteko sutikti,apart draugelio bimbos ;)

33
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: RedLine222 audi A4 (B6)
« Įrašytas: 2012 Spalio 23, 03:16:44  »
Cia kaina gero stovio ratu su padangom kuriu uzteks pvz, man 1 sezonui.
Ju nauju kaina vokietijo 1vnt apie 800euru.
sakyciau gera kaina.Ratai tai liux.Neturi foto kaip ant taviskes atrodo?

34
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw s'CARBON'ke :)
« Įrašytas: 2012 Spalio 23, 02:51:34  »
Su tokiu bodiku as ja jau pirkau,uzdejimo kokybe tikrai nekokia.Kai uzsitrauke tamsi plionke,tai tie tarpai ne taip sviecia,ant sidabrines buvo prasciau.Man tie buferiai taip pat neocien,bet vistik geriau nei orginalus.S-line tiktu labiausiai mano akiai...gal ir rasim kada ;).Ratai 18".
Perskambinau Lt daugeli skelbimu del odiniu salonu b6 b7,visi parduoti  (z),negalvojau,kad taip graibo..
Ai,o uztraukt plionke man kainavo 600e

35
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw s'CARBON'ke :)
« Įrašytas: 2012 Spalio 23, 02:38:15  »
Jei nepaslaptis, kur traukei plevele, ir kiek mazdaug kainavo? :) Turiu durnu minciu ir saviskei uzmest wrap:)
ReStyling.ie.Siaip draugelio cia garazas :),dariausi kaip ir pats,bet be jo pagalbos nieko nebutu gavesi.

36
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: RedLine222 audi A4 (B6)
« Įrašytas: 2012 Spalio 22, 00:02:41  »
apie kurios kalbi?
kur klausei,ar verta uz 2500 lt..

37
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw s'CARBON'ke :)
« Įrašytas: 2012 Spalio 21, 23:58:14  »
Bedirbant... :G



38
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: RedLine222 audi A4 (B6)
« Įrašytas: 2012 Spalio 20, 01:06:26  »
cia kaina nauju?ir be gumu?

39
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw s'CARBON'ke :)
« Įrašytas: 2012 Spalio 19, 01:32:57  »
 :-( anksciau i tokius nekreipdavau demesio




40
B6 / Ats: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2012 Spalio 17, 14:46:53  »

41
B6 / Ats: B6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2012 Spalio 17, 02:43:33  »
Toks klausimelis vyruciai...Ar b7 salonas tiktu i b6,tiksliau sedynes ir duru apsifkes?

42
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw s'CARBON'ke :)
« Įrašytas: 2012 Spalio 17, 01:48:29  »
Buvo ir taip...kas smagiausia,tik savaite buvo praejusi po uzklijavimo  :-{


43
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw
« Įrašytas: 2012 Spalio 17, 01:27:36  »
Tikrai atrodo graziau nei sidabrine bent man, tik as itariu kitokia plevele rinkesis buciau ... Nu bet velniai zino, noretusi gyvai pamatyt :)
Dabar ir as jau kitokia rinkciausi,nes pabodo jau :),bet vis dar smagu,kad nesutinki tokios pacios gatveje.Realybeje bent man atrodo geriau..nekoks as potograpas :)

44
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw
« Įrašytas: 2012 Spalio 17, 01:21:42  »
O tai gal ir airijos audi meete sudalyvausi?:)
Mielai

45
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw
« Įrašytas: 2012 Spalio 13, 01:20:57  »
Nezinau kodel ta atsibodusi sidabrine jum labiau limpa.Man asmeniskai dabar traukia matines spalvos.Kai bus normalios foto,gal pamatysite tagrozi (o).O ratu vis dairomasi,kazko is BBS gimines.Apie dropa turbut juokavai,ner jau kur ten dropinti...

46
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw
« Įrašytas: 2012 Spalio 12, 18:36:30  »
Nufotkinti normaliai ;),nes paskutines foto darytos prabegant su mobilke.Bus laiko,pagriebsiu fotika,ir bus normaliu fotkiu.Sekantys darbai,atsviezinti ratus.

47
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw
« Įrašytas: 2012 Spalio 12, 14:17:31  »
Sidabrine spalva buvo labai pavargusi,is toliau gal ir nieko,bet is arti tai tikrai ne kas,praktiskai visa perdazyti reikejo,todel ir buvo pasirinktas sis variantas,nes gavosi per pus pigiau.O del plovimo tai klystat,labai patogu plauti.Siaip tai skonio reikalas,bet stoves salia eiline s-line ir sita... :goodboy:.Buvo planuose uztraukti baltai,bet,kad paskutiniu metu labai baltukiu padaugejo,tai ir griebem carboncika.
Ir kodel galvojate,kad is arti  :F,nesakau,kad isealumo virsune,bet tikrai mazai prie ko prisikabinti ;)
Miestas-Limerick

48
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw
« Įrašytas: 2012 Spalio 12, 01:58:06  »
Pries dropa...



...ir dabartinis variantas



49
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw
« Įrašytas: 2012 Spalio 12, 01:54:04  »
Dar siek tiek ''carbono''  :D...






50
Forumo dalyvių auto garažas / Ats: Ernio Audi A4 B6 TDI 96 kw
« Įrašytas: 2012 Spalio 12, 01:50:58  »
Po to siek tiek pasikeitimu.





Puslapiai: 1 [2] 3