26
Mažeikiai / Re: Mažeikių pokalbių tema
« Įrašytas: 2011 Spalio 21, 18:59:07 »
9h vakaro lauksiu jusu prie iki, tikiuos neikirejau :DD
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
o ryt prie iki renkames ane apie kokia 21h pradedam ir iki 22h palaukiam ir tada pajudam kur silta?
)
)
jeigu bus daug zmoniu tai tada bazuosimes kitur
arba i charli, turiu daug kuponu :DD
) o gal mm norit padaryt penktadieni vakare?
) o kaip gamtoi ir be saslu, niekaip :DD
Galetum i aikstele kokia visus nusivest ir saslikiukus ant lauzo paskrudint :DD
)
gerai kad pataret ka daryt, kitaip jau buciua zvakes puoles keist
) gal zinot kur man degalu plude sutvarkytu? tripletas man ja kazkada tvarke ir pritvarke...
)