26
Elektros skyrius / Re: Audi B4 kompo jungtis
« Įrašytas: 2016 Vasario 19, 19:16:31 »Sveiki, norėčiau pasiklausti kur galėtu būti kompui junktis(kad galimetu prie pc prisijunkt pasiziuret) audi b4 2litrai bendzinas 85kw sedanas?
ten ta jungtis kitokia, jai reikia adapterio. bet nelabai daug ka ten paziuresi.
zodziu bando daryti klimato kontrole, be kondiskes pagalbos. pas mane tas nevisada gerai gaunasi, tai jei pajuntu, kad kazkas netaip su "klimatu" isjungiu ta ECON.
tu cia bandai pergudrauti tuos vaikinus is ingolstato, jie niekaip nesugalvoja kaip ekonomija pasiekti...
jei tai padarysi, tai imesk video, kaip tu is vietos kilsi su tokiu perdavimu
praktiskai nebandziau, bet
po to jau didesnę kalėm, įsikalė tvirtai, bet vėl prasisuko
kai kuriu varikliu galvos irgi buna prisuktos su tokiais varztais. na jei jau kartais nerastum, tai bet kuris servisiukas toki tures ir tau ji atlaisvins iki tiek, kad paskui galetum su ranka issukti