26
Alytus / Re: Alytus pokalbių tema
« Įrašytas: 2016 Kovo 10, 21:27:57 »
Musu genorlas prapuoles kazkur, gal galvoja koki gera mm padaryt, jau dabar kai driogstels koki penktadieni
su fejerverkais
su fejerverkais
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
su fejerverkais

garso izoliacija daug geresne ir variklis labai tyliai dirba. cia 2,5d 120kw

ten jaukiau man
