26
Panevėžys / Re: Panevėžio pokalbių tema
« Įrašytas: 2011 Balandžio 07, 12:05:15 »
nu jo, daikciukas, jau kosminiai laivai
, idomu vidu pamatyt kaip ten atrodo per ta balta stikla
, idomu vidu pamatyt kaip ten atrodo per ta balta stikla
ieskojau bet nko panasaus neradau, gal kur giliau nukista.....