2251
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
2252
Audi 80/90/coupe (B3/B4) kėbulų tema / Ar yra skirtumas tarp B3/B4 "variklio apsaugos"?
« Įrašytas: 2008 Sausio 17, 18:10:46 »
Ar yra skirtumas tarp B3/B4 coupe buferių dalies, kuri dengia variklio apačia? (Plastmasės gabalas, kuris tvirtinasi prie buferio ir prie posparnių). Mane domina pati jo forma, bei tvirtimo taškai. Jie vienodi ar skiriasi kuonors? Bandžiau uždėti nuo Audi 80 (B3), kuris iš akies atrodė identiškas, bet neatitiko šiektiek jo forma, bei tvirtinimo taškai. Galbūt kasnors "susidūrėt" su tom apsaugom? Ar tinka nuo Audi 80 (B4), 90 (B3), coupe (b3) ant audi coupe B4 ?!?
2253
Audi 80/90/coupe (B3/B4) kėbulų tema / Pr.sedynes i Coupe B3. (Nuo kokio dar modelio tinka?)
« Įrašytas: 2008 Sausio 17, 17:52:32 »
Nesutrinto rekaro veliuro salono kaina ~ 250-300lt, nesutrinto rekarinio salono (paprasto) ~150-200lt, nesutrinto paprasto salono kaina ~150lt. I komplekta įeina visos sėdynes (priekis; galas) ir "obšyfkės" (Priekis; galas). Dėveto odinio salono kaina įvairi: gali būti ir 400lt ir 800lt, priklauso nuo pardavėjo
Kažkas tokio. O jei sutrintas salonas ir jis metosi pas ką nors - tai ir už ačiū visa atiduos
Kažkas tokio. O jei sutrintas salonas ir jis metosi pas ką nors - tai ir už ačiū visa atiduos
2254
Forumo dalyvių auto garažas / Bušmos ubage
« Įrašytas: 2008 Sausio 17, 00:57:25 »StingerX, jei patarineji, tai bent protingai patarinek. kam dazyt buferius juodai, jei ir taip juodi, o masina raudona?jei tau taip grazu, tai pabandyk savo coup'o apacias ir buferius juodai nupust - bus kontrastas tarp baltumo ir juodumo, o priedo bus isskirtinis
![]()
O dazyt tam, kad butu vienoda spalva tiek sonu, tiek buferiu. Stokiniai buferiai yra nedazyti ir grubletu pavirsiumi. Kai juos paruosi nudazymui ir nudazai - visai kitas vaizdas. Neteko nieko tokio matyt? Google.lt. O kodel butent juodai? maziausiai vargo renkantis tarp atspalviu skirtumu
raudona + juoda irgi neblogas variantas. O kas del mano coupe, tai jei maniskiai buferiai butu stokiniai juodi - mastyciau kazka tokio pat, o ne ieskociau spalvos tarp N variantu. "Skonio ir pinigines reikalas". Tavo tokia nuomonė - mano tokia, todėl nebūtina prikaišiot
2255
Literatūra apie AUDI / Gal kas turite programa ETKA?
« Įrašytas: 2008 Sausio 16, 21:16:54 »pradzioje gera ir audi ir vw ir skoda ir seat, bet ties tam tikrais uzpdate matosi kad net instalas atsinaujino ir tuo paciu paswordas pasikeite.
Tik ka susirasiau audi updates iki 655 su tuo paciu pass, jokio kito pass is manes nereikalavo
nuo 597 iki 655.
2256
Forumo dalyvių auto garažas / StingerX esamos ir buvusios ("Užmeskit akį" į 4psl)
« Įrašytas: 2008 Sausio 16, 18:14:12 »uzmeciau aki. foto grazios. pradek darbus, toliau jau xebra pakomentuos ir pakoreguos tave
Su darbais as dar niekur neskubu, pradzioj reikia "apsiuostynet" visus galimus variantus, pliusus ir minusus ir t.t.
Todel ir klausiu, gal kas dar esat kanors dare su Coupe apačia .
2257
Forumo dalyvių auto garažas / Bušmos ubage
« Įrašytas: 2008 Sausio 16, 18:08:01 »isskirtines, nes raudonos?
papimpintos niauktais langais ir ratais?
vos atsils ir dazyk buferius bei duru apacias, nes dabar nei sis, nei tas...
bus visa vienodai raudona it ferariukas
O ne isskirtines? Bulka - su juoda apacia, ubage - vos ne margutis raudonos spalvos
bet svarbu zmogus turi uzsidegima kazka daryt
o juodos apacios man savotiskai suteikia išskirtinumo, aišku ir buferiai turėtų būti nupūsti juodai + lakas, o ne stokiniai-bespalviai
2258
Forumo dalyvių auto garažas / Bušmos ubage
« Įrašytas: 2008 Sausio 16, 11:10:57 »
Abi audi išskirtinės ir vienodai "pimpinamos" bei mylimos
taip ir toliau!
taip ir toliau!
2259
Forumo dalyvių auto garažas / Auddziauss C4(new car A8 4psl.)
« Įrašytas: 2008 Sausio 14, 18:34:22 »
Nebloga "skoni" turi
buvusi C4 ir dabartine A8 vertos minimum po 9 is 10
1-as baliukas lai lieka tobulejimui
buvusi C4 ir dabartine A8 vertos minimum po 9 is 10
1-as baliukas lai lieka tobulejimui
2260
Forumo dalyvių auto garažas / Naujokas. pradziai audi 80 1.8(bulke)
« Įrašytas: 2008 Sausio 14, 12:39:06 »
Jei kada kils noras isidet vairo stiprintuva i bulka: http://audi.aitisfera.lt/index.php?topic=8583.0
Visas tas malonumas ~200-250lt
Visas tas malonumas ~200-250lt
2261
Forumo dalyvių auto garažas / Naujokas. pradziai audi 80 1.8(bulke)
« Įrašytas: 2008 Sausio 14, 12:32:04 »A6 vairas i B3... jo... nera ka ir bepridurt...
Ir kas cia tokio "nezmonisko" ? As net palaikau tokius, kurie bent kanors sumasto pasidaryt patys, kad ir ta pati vaira nuo A6 i B3
aisku viskas "pinigines" ir proto ribose. Kai jau is standartines auto padaro vos ne lektuva su XX "plugu, suoliuku ir pan" - tai jau nesveika
2262
Forumo dalyvių auto garažas / StingerX esamos ir buvusios ("Užmeskit akį" į 4psl)
« Įrašytas: 2008 Sausio 14, 12:13:48 »
Gal dar kas kokiu ideju turit? ?!?
2263
Garso ir video skyrius / cypia garso aparatura
« Įrašytas: 2008 Sausio 10, 17:52:35 »
Mano ex auto buvo toks pat cypimas (bent jau taip supratau is sios temos atsakymu. "kuo daugiau prietaisu sujungta - tuo didesnis cypimas"). Problema issisprende, kai pakeiciau generatoriaus kondensatoriu. Magas liko taspats - cypimas dingo
Garantiju neduodu, bet man tai padejo.
Garantiju neduodu, bet man tai padejo.
2264
Forumo dalyvių auto garažas / Naujokas!!! pradziai audi 80 1.8(bulke)
« Įrašytas: 2008 Sausio 10, 15:36:08 »
Kulturinga, priziureta, paprasta "bulka"
pats tas pradziai
Su tokia pacia man yra teke padraugaut (tevas su ja vazineja). Tai masina kaip masina
eksplotacija pigi, viskas elementaru joje ir pan.
beje, as siektiek buvau "prisilietes" prie tevo "bulkos" isores: vietoj geltonu posukiu idejau baltus ir galines faras nupuciau su raudonu laku.
galima netgi rasti pilna veliuro salona uz kokius 150lt (o gal ir pigiau), bei uzdeti vaira is, tarkim b4, uz kokius 50lt ir auto dar malonesnis tampa
Tiesa, tavoji bulka su vairo stiprintuvu?
pats tas pradziai
Su tokia pacia man yra teke padraugaut (tevas su ja vazineja). Tai masina kaip masina
eksplotacija pigi, viskas elementaru joje ir pan.
beje, as siektiek buvau "prisilietes" prie tevo "bulkos" isores: vietoj geltonu posukiu idejau baltus ir galines faras nupuciau su raudonu laku.
galima netgi rasti pilna veliuro salona uz kokius 150lt (o gal ir pigiau), bei uzdeti vaira is, tarkim b4, uz kokius 50lt ir auto dar malonesnis tampa
Tiesa, tavoji bulka su vairo stiprintuvu?
2265
Forumo dalyvių auto garažas / StingerX esamos ir buvusios
« Įrašytas: 2008 Sausio 10, 15:29:22 »mano kaimynas turi coupe priekini buferi,,, jisai ne is pluosto.. bet taip pat nestokinis.. zodziu zadejo sau detis per pergalvojo... tiesa kiek kosmetinio remonto reialautu... bet visaj geraj ziuretusi ?!?
Gal turi jo koki kontaktini telefona? jei taip, butu neprosal, jei parasytum man ji PM'e
2266
Forumo dalyvių auto garažas / StingerX esamos ir buvusios
« Įrašytas: 2008 Sausio 10, 13:27:25 »Raudonas bamperis s2, tai jį lengviau gauti, nes jis pas daugelį modelių ėjo palyginus su rs2(ir kaina beje mažiausiai dviguba). patariu ieškotis s2
Del buferiu paieskos as irgi ta pati mastau, nes rs2 tipo buferio (originalaus, ne plagiato is stiklo pluosto) dar neteko matyti pardavime
o s2 buferiu (ar bent jau labai panasiu - nuo 2.6 ar 2.8 coupe) galima rasti netaip jau sudetingai. Bet.. "graziau ziurisi" rs2 tipo
2267
Temų archyvas / Audi Coupe (B4) 2,0E (85kw) trukcioja vaziuojant
« Įrašytas: 2008 Sausio 10, 13:10:27 »Aha.. jau linksmiau man darosiO kiek palikai uz ta skriejiko dangteli bei bigunoka? gal dar prisimeni?
su zvakem ir zvaklaidziais aisku, reikes patikrint kuria nors diena kaip jie ir jos gyvena
Dekui uz atsakyma.
Pamenu, žinoma
Už skriejiko dangtelį berods 15-18 lietuviškųŽvakes gavau didmenos kainom kažkaip. Išėjo 12Lt/vnt. Tą angliuką (bigunoką) - 17lt. Žvaklaidžiai - gavau dovanų, tad kainų nežinau dėl jų. O šiaip manau, kad ~100lt komplektukas kainuotų.
Kad nereikėtų daug babkių į orą paleist (kaip man kad išėjo), tai pirma butinai pasikeisk tik žvakes, skriejiko dangtelį ir tą angliuką.
Žvaklaidžiai dar gali tarnauti, jei nuėmus juos, žvakių ta keramika balta nėra aprūkusi (reiškia nemuša labai)
Dekui uz issamu atsakyma.
Ateinanciu savaitgaliu darbai jau aiskus
tema galit rakinti.
2268
Forumo dalyvių auto garažas / StingerX esamos ir buvusios
« Įrašytas: 2008 Sausio 10, 13:03:53 »
Taigi, reikalinga daugumos nuomone: Ka daryti su buferiu apaciomis (ar netgi paciais buferiais) bei slenksciais?
Pradiniai mano planai buvo tik nupusti esamu buferiu (bei slenksciu) apacias masinos spalva, bet dabar mastau kazka padaryti su paciais buferiais ir uzdeti "mini" slenkscius ir tik tada nupusti.
Dabartinis-stokinis variantas yra toks: (PS: prie priekinio sparno siektiek "pazaista" gaivinant spalva)

Galvoje sukasi tokios mintys (kolkas domina tik priekinis buferis ir slenksciai):

arba:

Gal kas esat kazka bandes daryti is stokiniu buferiu ? Stiklo pluosto buferiu nelabai norisi, nes jie pernelyg trapus.
Pradiniai mano planai buvo tik nupusti esamu buferiu (bei slenksciu) apacias masinos spalva, bet dabar mastau kazka padaryti su paciais buferiais ir uzdeti "mini" slenkscius ir tik tada nupusti.
Dabartinis-stokinis variantas yra toks: (PS: prie priekinio sparno siektiek "pazaista" gaivinant spalva)

Galvoje sukasi tokios mintys (kolkas domina tik priekinis buferis ir slenksciai):

arba:

Gal kas esat kazka bandes daryti is stokiniu buferiu ? Stiklo pluosto buferiu nelabai norisi, nes jie pernelyg trapus.
2269
Forumo dalyvių auto garažas / goodazz Autoparkelis(2.8q silver --> 3psl.)
« Įrašytas: 2008 Sausio 10, 11:52:30 »
Dar reiketu keisti ar perdaryneti galini buferi ir uzdeti originalius (ar kopintus) slenkscius, tam, kad auto ziurint is sono atrodytu daugmaz su "lygia" apacia. Nes dabar labai stipriai matosi skirtumas tarp priekio ir sonu su galu. Na bent jau mano akiai taip atrodo
2270
Forumo dalyvių auto garažas / goodazz Autoparkelis(2.8q silver --> 3psl.)
« Įrašytas: 2008 Sausio 10, 00:40:19 »o tai tipo taip lengva idet borto kompa su autocheku?
Taip
pasiskaitynek cia, jei turi noro: http://audiklubas.proboards7.com/index.cgi?board=zaibas&action=display&thread=1167201087
2271
Temų archyvas / Audi Coupe (B4) 2,0E (85kw) trukcioja vaziuojant
« Įrašytas: 2008 Sausio 10, 00:25:14 »Auto - Audi Coupe (B4) 2,0E (85kw, benzinas) trukcioja vaziuojant: spustelejus gaza, kai variklis saltas, kartas nuo karto masina "uzsitampo" (per pora savaiciu tik 2 kartus tai buvo). Isjungus begi ir riedant "ant laisvu" - viskas ok, apsukos nesokineja, auto "nesitampo", apsukos tolygiai kyla spaudziant gaza. Ijungus betkuri begi (2, 3...) ir vel staigiai paspaudus gaza - masina pradeda tampytis. Atrodo, lyg kuro truktu. Taciau, kai variklis dalinai isyla (temp. rodykle pajuda is vietos) - nebebuna jokiu "tampymu", kad ir kaip spaustum gazo pedala. Kame beda? Gal kam panasiu "bajeriu" buvo? ?!?
toks pat variklis pas manęs ir problema tokia pat buvo. Problema - skriejiko dangtelis bei pats angliukas (bigunokas) ar kaip ten vadinamas. Prie to pačio keičiau žvakes NGK bei žvaklaidžius ir viskas. Auto nebesitampo
Aha.. jau linksmiau man darosi
O kiek palikai uz ta skriejiko dangteli bei bigunoka? gal dar prisimeni?
su zvakem ir zvaklaidziais aisku, reikes patikrint kuria nors diena kaip jie ir jos gyvena
Dekui uz atsakyma.
2272
Forumo dalyvių auto garažas / Naujokas!!! pradziai audi 80 1.8(bulke)
« Įrašytas: 2008 Sausio 09, 19:39:00 »Ant S4 reikia uzaugtnes po to prasideda bedos ir nebezino ka daryt, ir siaip nuo 1.8 bulkes ant S4 perejus tai

Pirma reikia "pagrauzt bordiurus ir kitus nejudancius objektus" su eiline masinyte, o poto dairytis kazko rimtesnio, poto dar rimtesnio ir t.t.
2273
Temų archyvas / Audi Coupe (B4) 2,0E (85kw) trukcioja vaziuojant
« Įrašytas: 2008 Sausio 09, 13:24:29 »Na man panasiai buvo: gazas truputi delsdavo, taip irgi lyg truputi tampydavo. Problema - sugede liamda zondai. (Bent man taip buvo)
O tau tas "tampymas" pastoviai vaziuojant budavo ar "kaip uzeina" ?
2274
Temų archyvas / Audi Coupe (B4) 2,0E (85kw) trukcioja vaziuojant
« Įrašytas: 2008 Sausio 08, 19:55:17 »
Auto - Audi Coupe (B4) 2,0E (85kw, benzinas) trukcioja vaziuojant: spustelejus gaza, kai variklis saltas, kartas nuo karto masina "uzsitampo" (per pora savaiciu tik 2 kartus tai buvo). Isjungus begi ir riedant "ant laisvu" - viskas ok, apsukos nesokineja, auto "nesitampo", apsukos tolygiai kyla spaudziant gaza. Ijungus betkuri begi (2, 3...) ir vel staigiai paspaudus gaza - masina pradeda tampytis. Atrodo, lyg kuro truktu. Taciau, kai variklis dalinai isyla (temp. rodykle pajuda is vietos) - nebebuna jokiu "tampymu", kad ir kaip spaustum gazo pedala. Kame beda? Gal kam panasiu "bajeriu" buvo? ?!?
2275
Forumo dalyvių auto garažas / Naujokas!!! pradziai audi 80 1.8(bulke)
« Įrašytas: 2008 Sausio 08, 19:26:17 »uz 15k litu, atsizwelgus i dabartine situacija unt lietuwos... A6 (c4) 2.5 tdi 103kw 6paw dezele ieskociaus
Gerokai tektu pavargti ieskant tokios
jei tau taip grazu, tai pabandyk savo coup'o apacias ir buferius juodai nupust - bus kontrastas tarp baltumo ir juodumo, o priedo bus isskirtinis 
nes po to prasideda bedos ir nebezino ka daryt, ir siaip nuo 1.8 bulkes ant S4 perejus tai 