226
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Brutas auto parkas
« Įrašytas: 2012 Sausio 11, 22:53:14 »
Speju, pas mindeza
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
kebulas tik pavasariui.. ziema nera cia ko lyst prie jojei netycio sniego drebtels, kas cia zino ant kokio uzsnigto bardiuro uzsoksiu besismaginant
![]()
o seip standartiniai planai.. vasarai r18 (is didelio bedos jei kas itikintu kad r19 yra geris), palei vaizda ziuresiu ar reikalauja coilu ar ne.. o daugiau nznnera ko ir bedrakonint.. na langai nepamaisys uztamsinti ir signa kokia naglesne...
Jei turi ko nors rimto - klausk, jeigu ne, tai linkas virsuje
grishman nelabai atrasyt norijis zinok po poros dienu visada atrasodimanios neklausiau
TDI - Tik Dūmina Ištisai
Niekada dizeliuko nepirksiuDėsiu dujas ir dar pigiau nei tas dizelis važiuosiu
O dėl dviejų atmosferų mano bandelei ne per daug? Juk tik toną šimtą sveria
dimanios neklausiau
a3ciai bamperio be 200 ner
Klimos nera, zmonai alergija ne kondicionieriaus, tai tam neskyriau daug demesio. Dalys kaip ir supirktos, ratlankio remontas 300, ic 90, sparnas 50, bamperis 50, wairo trauke 80, belieka zibinta susirasti. Telikas sweikas nors maniau kad jam batai.
Mustas nestipriai, klimos ner?
tai tik quattro, nu blemba, jau 2 audi turejau fwd, gana
Atgaiva ausims
Gal kas matet kur tepalams akcija butu kokia?Ermitaze lygtasi "Pemco" jei nemaisau.
dar ir b6 turi jau:D
gerai, kad allroudas , ziemai pats tas
Pilna tu a4 neidomus, o vat jei matai tvarkinga b4 su s2 apdaila iskart idomiau ja apziuret![]()
Pastaroji tikrai grazi buvo
13tukus kiek suzinojau iseitu sudeti tiek i prieki tiek i gala
Kaip tokios grotu? http://www.visaton.de/en/chassis_zubehoer/breitband/fr13_4.html