226
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Gegužės 05, 16:16:54 »O tu garantuotas, kad dar nebuvo speje lietuviai pasidarbuoti ?
Garantuotas
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
O tu garantuotas, kad dar nebuvo speje lietuviai pasidarbuoti ?
baisu pasidare del tekinto varzto, idomu koks metalas, nes jie luzta, kaip issisuka is galvos, imi seno 81kw variklio varzta ir jis jau tikrai laikys
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)

Tuo metu sau ieškau lengvų ir man patinkančių ratų.
Bajoro temoje lyg buvo tokie pat ratai kaip B8 ir mano esami, as nesveriau, bet kiek pamenu nebuvo labai sunkusPrie progos pasversiu ir duosiu zinot. O R17 225 - r19 235 esme, kad r17 padangos nera stabiliam vaziavimui, buvo 225 45 buvo stabili ta masina ir viskas ok
Kodel tu bijai r19? Dabar yra r17, taip? As uzsidejau 19 dabar tai tik vairas pasunkejo, aisku mano masina gerokai uz tavo sunkesne, bet jokio diskomforto nejauciuo ir svorio panasaus gali rast i r17. Sitie ant B8 nera sunkus ratai


Pas mane R17 50 aukstis R19 35 aukstis, R17 mingstos ziemines padangos, masina plaukioja ant ju, tai kai as megstu stabiluma tai man r19 dar samiau uz tuos r17 vaziuoja ir gana mingstaiSkirtumas aisku yra, bet ne toks kaip Justas isivaizduoja turbut.
Nu jei jau apie ratus, tai man vieni gražesnių ant audes ratai šitie:Sitie geri
Na o čia mano audi pasipuošus va tokiais ratais (JustasA4 sakei B7 nėra forume tai būsiu aš tau į kompaniją, dėl foto, tai temstant jau darytos tad ne įspūdingiausios kokybės... )
Nepeikit labai.Man pačiam gyva geriau atrodo nei fotkėse šitose, bet gal čia tik saviguoda...
bet oem tik r19, man kiek per dideli.. nebent kombinuot nuo a3, bet ju LT retas egzempliorius.

Normalius uždėsi - pavogsPuikiai įvardinai ką nutylėjau
Jie r19, o tu daugiausia kiek pamenu ieškojais daugiausia r18, r18 rs6 c5 ratai replikos atrodo baisiai man asmeniškai, nes maži tarpai. Svoris normalus, nežinau, nelenktyniauju su ta mašina neturi įtakos man nei kiek, už avus replikas turetas lengvesni buvo kai sveriau del idomumo. Cia tos kalbos tai, kad oj uzdejau didelius ratus maži stabdžiai vaje, kaip baisu, tai man skamba kaip atmazke, kad bijau dideliu ratu. Na ir kas kad pas mane maži irgi tie stabdziai, stoja man gerai, ne su tokiom lupenelem lenktyniauti.
P.s. is foto padanga tai tikrai balionas atrodo
Parodysi, ar slėpsi?
Kolega, 235/45 yra didesnė padanga, negu 245/40![]()
235/45 105,75mm , 245/40 98 mm aukscio.
nebent snekama apie 235/45 r17 tada pats ratas gaunasi 10mm zemesnis

Dangtelių orginalių reiktųTuriu
Bet baisūs - stipriai nunešiotiAš tai rs6 replikas c5. Kazkaip paprasti ir tvarkingi ratai, bo visokius mandresnius pvz kaip tavo ir pan norint kad ziuretus jau ir masina stipriai zemint reikGal ir nieko, bet tavo vietoj buciau kazka is orginaliu audi ziurejes r18, kad ir replikas, bet stiliaus orginalaus ta prasme.
Sunkūs labai? Aš į tokį modelį irgi labai žiūrėjau, bet susilaikiau dėl svorio ir mažesnio padangos aukščio. Kai pats ieškojau nebuvo normalių pasiūloj. Arba visiškai sukalti arba už kosminę kainą ir su per didelio išmatavimo padangom (nuo A6 ar A8) 


Svarelių, tai daugokai ant rato.Senos ('09) ir beveik nutrintos (3-4 mm likutis) padangos. Patys diskai tiesus, jokių vibracijų.


Bet maniškiai R17 su savo 17,5 kg atrodo beveik plunksnelės.
Sveiki, reiktu gerų univrsalių padangų. Gal įmonę ar žmogų rekomenduotumėt?Patikslink ar nauju, ar naudotu.
gal kas zino kur vilniuje isigyti collinite vasko?
Na gal kam vis gi reikIs sportinio intereso. Uzmesk viena ratlanki ant svarstykliu. Kiek kg gaunasi?
http://auto.plius.lt/skelbimai/kita-lengvojo-lydinio-r18-4184089.html?mano_skelbimas=1
nusidaze 8 balai..viena vieta tokia pachalturinta
Bet spalvyte.. gavosi superine
Bus 1.5kw
Na dabar patarkit.. kiek pinigu prashyt?Rinka siuo klausimu iskreipta. Nori pirkejai visada uz nebrangiai. Lediniu retas kuris iesko ir pasiruoses atitinkamai sumoket.
Vakar gavau istiesintus ir sutvarkytus ratus R18..
Rytoj dar karta praleisiu per dazyma.. vizualiai kaip nauji atrodys..
Galvoju prashyt 340 eur uz komplekta ratlankiu..
Vien remonts kainavo 130 eur.. cia jau be visu dazymu
https://www.dropbox.com/sc/8sd09os471wa0cm/AADXGemzhbNeTfeSYVoc9kw1a
Normali rali kaina?
6vytiokai nepabek prileksiu ir as su savo 100 arba 135. Kaip skaiciuosi..
103kw jau vietoje
Jei siaures miestelyje, tai kreipciausi i "Juta"