226
Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT / Re: B2 fotogalerija
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 16, 22:33:53 »Toks ir pardavinėjimas, šiaip dariausi sau, bet jei atsiras kas perka parduosiu, tačiau nuleidinėti kainos nežadu.tavo coupe sėdynės quattrinės. pirkaisi ar jau buvo iš anksčiau?
Jei kartais nupirktų kas, tai vėl minčių turiu šiokių tokių

užuojauta reiškiu. Tikrai be rankų žmogus dirba. Taip baisiai padarytų apmušimų dar nemačiau (tikrai
). Ką jis atsimazint svajoja su savo "iš šudo vašką spaust..". Žinok Adrian'ai, jei jos būtų vaškas, niekas iš jų nieko nedarytų. Taip jau yra su mašinomis, kad iš š reikia vašką išspaust.
nei vaizdo normalaus, nei šviečia lempos normaliai. posūkiai mirksi raudonai. arba juoduoju atveju visai š matosi, prieš saulę net stopų nesimato. tikrai geriau v8 dėt.
. neturiu kažkokių bėdų lygioj atkarpoj palaikyti 35kmh greitį