226
B5 / Re: B5 Variklio skyrius
« Įrašytas: 2014 Gegužės 26, 23:17:22 »
Imobilaizerio lempute skydelyje nepradeda mirgset kai uzgesta?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
paemi testeri, pamatuoji ar ne "+", jeigiu "+" izoliuoji, jegu ne "+" ir viskas masinoj veikia kaip turi veikt - kisi ji atgal ir pamirsti kad jis ten buvo.Siulyciau izoliuot bet kuriuo atveju, net jei ir + ten nerasi.
Neaisku is kur tas laidas ateina. Galbut ten + atsiranda tik ijungus koki nors prietaisa.
Juk tuomet nereiktu du kartus prisukinet suporto laikiklio ir kaladeles lengviau susidetum.
Jei reiktu, turiu pardavimui siurbli.
O ką čia reiškia išvertus į normalią kalbą?biski- truputi![]()
keiciau savo b5 priekines apatines lenktasias svirtis, naujas susukau pakeles at dankrato, tai jom labai skaudes?*Darbineje padetyje reikia sailenbloka priverzt, butinai.ir dar po ju pakeitimo toks jausmas lyg masina eme metyt, tokia nestabili paliko, bet gi ratu suvedimas del sios traukes nenukencia
tos traukes dalis, kuri tvirtinas prie kebulo, kodel ten yra dvi skyles
As susukau i tolimasias, nes senosios ten buvo...
O tu kai priverzei ir nuleidai masina ant rato, jis isitempe ir masina prarado stabiluma. Jei greitu laiku nepersuksi jo kaip priklauso- jis plys.
kiek kainuos ji pakeist? ir pora salenblokupora simtu...
Pasisiuliau suremontuot, tai atsake, kad problema jau pasalinta.
Is kur ta slanga ateina? Kurioj vietoj LEV jam stovi?
nu blemba tasvariklis kai pulsuoja tai drebedamas kokia skarda judina ar ka ir toks triuksmas yra, nelb ka isgirsi.reiks ant uzgesinto padumotKas cia per burtas?kad tik tiek bedos butu,tai butu gerai ...
Galiu ir as pakeist, bet tai butu Panevezio raj. Zinoma kainuotu pigiau nei servise. Jei domina- PM.
Galetum padet,lekstute grazinsiuKad jau taip smaiksciai...![]()
Galimi gedimo variantai: