Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - _Valdas_

Puslapiai: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17
226
Sveiki,

gal ir nevisiškai į temą, taigi  iš karto atsiprašau.

Turiu įdomią situaciją. Tiesa, ne Audi, bet passat, AJM, 85kw, 99m. Ryte sunkiai vedasi, bet galvoju čia jau pasėkmė.
Spaudžiant akceleratorių apsukos kyla normaliai, bet ties 2-2,5 tūkst. sūkių pradeda "diorgintis" variklis. Jausmas lyg suveikinėtų ribotuvas, tik 400-500 sūkių intervale ir išlenda P0321, veleno skaičiuotuvas(16705/P0321/000801 - Engine Speed Sensor (G28): Implausible Signal ). Atleidi akceleratorių, klaidą galima ištrinti bet ji vėl įrašoma pasiekus tuos pačius 2-2,5tūkst. sūkių. Pamatavau skaičiuotuvo varžą - 547omai (pagal autodata 450-550omų ribos), pabandymui įdėtas kitas - rezultatas niekinis. Praskambinau laidus iš kompo jungties(102, 110 kontaktai) į skaičiuotuvo jungtį - gerai, nėra ko prikibti. Pagal autodatą atjungus skaičiuotuvo jungtį(matuojant pynės laidus) ir esant įjungtam degimui 1 ir 2 kontakte turėtų būti apie 2,5V minuso atžvilgiu. Pirmam kontakte radau 0,5V antrame - tuščia.

Ir finale nežinau ką galutinai apkaltint  :think: Jei autodata nemeluoja, tada trūksta maitinimo ir problema kompe. Bet o jei skaičiuotuvo žiedas? koks dantis palenktas(su šituom asmeniškai neteko susidurti, nežinau požymių).. Bet logiškai mąstant, esant lenktam dančiui kažkokie negerumai vyktų ir dirbant laisva eiga. Ar ne?

Osciloskopo neturiu, kad matyti skaičiuotuvo signalą, galbūt kažką ten įmanoma įžvelgt būtų. Ryte bandysiu vesti ir žiurėsiu ar tuo metu kai nesiveda mato variklio sūkius.

Pagal žmogų visas šitas "diorginimasis" ir nesivedimas atsirado palaipsniui ir didėjo (tebedidėja). Orai nedaro jokios įtakos tam.

Gal su kažkuo panašaus kas nors susidūrę ir galėtumėt patarti? Ačiū.

labiau čia į elektrikų temą gal tiktų..

Pažiūrėjau http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16705/P0321/000801
Požymis kad nesiveda arba gęsta. "diorginimasis" panašiai ir gaunasi, kad pasiekus tam tikrą sūkių ribą - gesina, nukritus iki tam tikros sūkių ribos - pradeda dirbti.

228
Kitos variklio skyriaus temos / Re: A6 2.0 dingsta ausynimo skystis
« Įrašytas: 2014 Spalio 12, 22:40:50  »
Ateityje pasilaikyk sau tokias genialias mintis.

nesilaikysiu. tiek veisiasi tinginių kad liūdna jau. dar liūdniau kaip tie tinginiai aiškina kaip tau dirbti. čia taip pat vienas iš pritinginčių. nes jei būtų panaršęs forumą apie 2l tdi, būtų radęs nemenką kupetą temų. nereikia ginti naujokų.

mano nuomonė nebūtinai turi sutapti su daugelio nuomone.

P.S. būtų radęs per 10min. net nepilnai.

229
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi c4 2.5 dyzelis Webasto
« Įrašytas: 2014 Spalio 12, 22:35:52  »
Cituoju: siais laikais jau atsirades toks dalykas kaip google, manau kad greiciau paciam butu susirast, negu kol atsakyma gaut.

na ir? žmogus pasakė tiesą. kad tamsta visai nesate savarankiškas ir negebate naudotis google. pirmas linkas google dažniausiai neduoda norimo rezultato, taigi dažniausiai ten prasėdi apie valandą, pamatai kad vakarietiška paieška neduoda rezultatų (bent jau norimų) ir tenka keliauti į rusų google, ten pasantykiavus dar apie valandą ir pravarčius krūvelę forumų jau randi bėdos sprendimą. čia geriausiu atveju. blogiausiu trunki maždaug keturis penkis kartus ilgiau. ir forumas nebūtinai turi būti ta vieta kur gausi norimą atsakymą. gal dalyviai kurie žino prisijungs po valandos o gal ir po savaitės. negi tiek lauksi? orai gi vėsta  (+)

230
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi c4 2.5 dyzelis Webasto
« Įrašytas: 2014 Spalio 12, 20:43:45  »
Nebuk toks pasiputes snobas,tiek ir pats radau, tiesiog vistiek nesigauna...

a ties kuria vieta tamsta pasipūtėlišką snobiškumą pastebite?  :bandit: abiejų šių žodžių reikšmes galėtumėte paaiškinti paprastam neišprususiam žmogeliui?  :bow:

231
Kitos variklio skyriaus temos / Re: A6 2.0 dingsta ausynimo skystis
« Įrašytas: 2014 Spalio 12, 19:13:19  »
dekui  :-) pabandysiu pakeist ausintuva :-)

Gali būti kalta auto  ;) pabandyk automobilį pakeisti  (+)

232
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi 2,5L Dyzelinas
« Įrašytas: 2014 Spalio 08, 21:00:28  »
Daug komentarų

ir dažniausiai ne itin kokių.

233
Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT / Re: Coupe blenda po numeriu
« Įrašytas: 2014 Spalio 05, 19:31:32  »
jos tragiškai blunka ir rasti ne matinę loterija. rasti sveiką ir ne matinę - dar labiau nei loterija.

234
Benzinu ir dujomis varomi varikliai / Re: Audi A6 C4 2.8 142kW gesinėja
« Įrašytas: 2014 Spalio 05, 19:27:41  »
hmm, gal nuo dujininkų ir diagnostikos pradėk?  :V

atsakant į temą: jei benzu viskas tvarkoj, tai tikrint reiktų reduktorių, dujų purkštukus, kompą, magistralę ir balioną (+)

235
Benzininiai varikliai / Re: 2.6 110kw ziedu keitimas
« Įrašytas: 2014 Spalio 05, 19:25:26  »
googlė'jus visagalis jei ką. pastatai stūmą apačioj, vožtuvai abu uždari. vietoj žvakės suki adapterį ir į cilindrą paduodi suspaustą orą. pageidautina daugokai suspaustą (8-15bar) ir klausai kur šnypščia. jei įsiurbime/išmetime - lupi galvą, tikrini, šveiti vožtuvus. jei per alyvos užpylimo angą - litus instaliuoji į žiedus (+)

236
Benzininiai varikliai / Re: 2.6 110kw ziedu keitimas
« Įrašytas: 2014 Spalio 03, 14:19:28  »
šitam motorui kaip ir 9bar minimumas, ribos 10-16bar. bet apie sąnaudas tai..įvairiose vietose deklaruoja 7,9 - 9,82l trasoj, tai čia oficialios, realybėj tenka dažniausiai dar litrą damest, tai čia kaip ir arti tavųjų 12l gaunasi.

gal ne žiedai kalti? leakdown testas dar nedurna būtų, gal vožtuvai.

dėl temperatūros - neaišku. jei šlangų nepučia, viskas normalu tai nekreipt gali dėmesio, gal parodymai grybauja skydelyje, iki 10 laipsnių C būna..  :V

237
Benzininiai varikliai / Re: A4 1.8 pulsuoja variklis
« Įrašytas: 2014 Spalio 02, 15:32:26  »
tokio kaip lev NERA. viska valdo pati sklende.

gali būti, su šiom gyvai reikalų neturėjau, iš bendro išprusimo tik kalbu. bet vistiek problema oro dozavime laisvai eigai. nesvarbu kas tai reguliuoja.

238
Benzininiai varikliai / Re: 2.6 110kw ziedu keitimas
« Įrašytas: 2014 Spalio 02, 15:27:25  »
eina, tik reiks nuo pagalvių kilstelt variklį. tik va kaip stūmus ištrauksi galvų nenukėlęs - norėčiau pažiūrėti  (+)

tik tavo mintis rimtą pagrindimą turi ar čia šiaip mintis iš lubų?
 

239
Dyzeliniai varikliai / Re: 1.9 tdi pd, tasko tepala per matuokle
« Įrašytas: 2014 Spalio 02, 15:24:52  »
na senbuviai viską paporino, man lieka tik patylėt  :D tiesa kaip kurių auto manualuose rašo kad suvartojimas iki litro 10000km yra norma, jei daugiau, kreiptis į dilerį.

240
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi a6 c4 2.5l 103kw salta meta balta duma
« Įrašytas: 2014 Spalio 01, 19:25:45  »
pradėt nuo degimo, ankstint. tepalas akivaizdu kad bėga. nes tokiais kiekiais deginant..nelabai net ysivaizduoju, nors mačiau visokių.

su tokiais reikalavimais tai geriausia tvarkytis pačiam. nereiks niekur palikt ir pusės detalių pakeisti  (+)

forume  šiek tiek žemiau yra paslaugų skiltis. jei ką.

241
Dyzeliniai varikliai / Re: 1.9 tdi pd, tasko tepala per matuokle
« Įrašytas: 2014 Spalio 01, 19:19:16  »
koks tepalo lygis? kažkas su alsuokliu negerai, nutraukimo nėra.

242
Benzininiai varikliai / Re: A4 1.8 pulsuoja variklis
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 30, 21:07:17  »
bėda ne su sklende o su LEV. nepaduoda oro laisvai eigai tvarkingai. o tu dabar jį padavei tiesiogiai.

243
Sutvarkyta :)
Velenėlis sudilęs - gerokai vienas kumštelis. Kiaurai pradilęs ir kompensatorius, trys kompensatoriai išsigaubė į viršų, visa tai greičiausiai dėl daužimo Vokietijoje. Du metus atvažiavau dar, bet parėjo. Čia dėl peršokusio diržo sakė viskas turėjo pasėkmių :think:

jaučiu kad pažiūrėjus kitom akim (ne VW centro) velenėlį buvo galima dar palikt. bet ne esmė. smagiausia kad buvau teisus (aa)

a, o pirmajam meistriukui per nagus reikia, kad nekištų jų ten, kur panašu visai nieko nesupranta....
 

244
tikrint kompensatorius. kažkurį(iuos) rast minkštą(us) turėtum. velenėlis ne prie ko.

245
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi a6 c4 2.5l 103kw salta meta balta duma
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 26, 17:18:46  »
kokios purkstuku kainos? ir ar neturetu truksiot jei beda purkstuke?

Gintaras jau pasakė. Nebūtinai turi trūkčiot. Išpurškėjai apie 120lt/vnt, gali rasti pigiau, gali ir brangiau. Gali laužyne purkštukų saują imt ir vežt tikrinti, atsirinkt kažką. Kaip nori taip gali ir daryt.

Pono uogienė tai ir darai ką nori: gali valgyt, gali ant galvos tept  :D

246
Dyzeliniai varikliai / Re: AUDI c4 2.5 tdi, šilta ilgiau kūriasi.
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 16, 21:03:28  »
Degimas yra normu ribose ziurint pagal kreives. Buvau stipriai uzankstines tai nebuvo traukos ir garsiai dirbo motoras


reikia nežiūrėt į kreives o ir ankstint proto ribose.

247
Dyzeliniai varikliai / Re: stiprintuvo siurblys
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 14, 19:08:20  »
naują tai iš pardės ir su garantija? tai tada atiduok, tegu keičia pagal garantiją. garantija netaikoma tik el. prekėms.

248
Dyzeliniai varikliai / Re: AUDI c4 2.5 tdi, šilta ilgiau kūriasi.
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 14, 18:57:18  »
"atrodo" namų ir ne namų sąlygom - nieko nesako. jungi kompą, sakai ką matai, o ne kas atrodo ir tada galima diskusiją kažkiek plėtot.

249
Kokia sinchronizacija?

parašyta kad 0.0 - 0.6.

nedrąsiai spėliočiau į 4 cilinderį.. :think:

250
Dyzeliniai varikliai / Re: Kas ten cypia po kapotu
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 04, 13:13:06  »

šneku apie genero diržo įtempėją. kažkaip jaučiu kad mechanizmas ten kreivas ir užtat cypia. daugiau priežasčių retai būna.

/quote]

Būna ir labai dažnai, apatinis škyvas ;)
bet sutik, kad apatinis škyvas kaltas būna žymiai rečiau nei visa kita  ;)

su autorium kalbėt ir jam aiškint tai maždaug kaip žydą labdaros prašyt.

Puslapiai: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17