226
Dyzeliniai varikliai / Ats: Problemos su 1.9tdi
« Įrašytas: 2012 Lapkričio 12, 21:41:22 »Padavus 12 VDC turi tik klaktelt, o atjungus klaktelt atgal i savo padeti. Pas dirbanti varikli ten ne paprastas 12 VDC yra paduota ir viskas, o valdymo signalas.VDC? As jungiau nuo akumo tiesiogiai. Bet siaip realiai dirbanciam varikliui jis turi klakset ar bent pasukus rakteli klakset? Kalba eina apie senesni n75 pas pirmos kartos B4.

Snekoriau, tai jei turi ta savo 202 atvezk ,parodysi koks ten nerealus zveris
. Vazinejau su labai gyva 95beske 202Nm tai mn ta trauka nuo mazu ka zn slabna kazkokia,nevilko taip. O 182 ir dar jei pacipini,uzgrezi ja bet jauti trauka, o ne kazkokia prisvilusi triperi