226
Forumo dalyvių auto garažas / Re: StingerX Audi S2 2.2T ir Audi A6 Avant
« Įrašytas: 2015 Gegužės 16, 20:04:17 »jo, čia gryni blogo bovo požymiai, gal jis per anksti atsidaro, gal vakuumo lineika iki jo negyva.
Slashai, kam tada motronike n75 outputas? Stingeris geros nuotaikos su tuo mbc ne taip ką padarys, kokia šlanga nutrūks, ir motoras pistels. juolab pas jį kažkiek kw kelta.
Va va, geriau tegul buna pas mane n75 ir ramuma, nes su manim ner garantiju. Pajungtas jis. Laidelis buvo vienas nutrukes prie pat n75. Nesimate is pirmo zvilgsnio.Ryt gausiu stockini bova, reikes jung ta ir bus matyt kas daros.
Dar blyn klima pradejo piz**vot. Tik karsta ora pucia. Motoriukui amen tikriausiai, kuris valdo sklende. Tikiuosi pavyks ji islupti nelupant paneles.
Nesekas, zodziu.
Parodyk ir pilna vaizdeli, kai surinksi.
Ir kas cia per aparats?

grazink walytuwa atgal
o cia tarp kitko apie hater'ius -facebooke jau net foto galerija yra is sios parodos su masinu foto ir pirstu rodoma kas blogai
net akmenuko idauza nufotkinta,juk masina ne tam skirta kad su ja ne tik is garazo su fura i paroda ir atgal su fura i garaza