Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - cardio

Puslapiai: 1 ... 8 9 [10] 11
226
Audi C6 / Re: Audi A6 C6 salono filtro pakeitimas
« Įrašytas: 2010 Rugsėjo 30, 17:34:51  »
Zinokit vyrai siandien pats pabandziau ta nuoroda ir s......-ten tik sulauzyti viska galima. Pirkau Hengst firmos filtriukus ir ju dezutese buvo visa instrukcija

1. Atsuki 2 varztus po bardacioku
2. atidarai bardacioka ir dar 3 varztai cia priekyje atsisuka
3. visas bardaciokas nusileidzia ant grindu ir kaireje puseje pamatai dangteli, kuri nuemes istrauki viena filtra, o virs jo kabo antras
4. ikisi nauja filtra pro anga ir pakeli i virsu ir po juo ikisi antra filtra greitai kol pirmasis is virsaus nenukrito
5. dangtelio uzdarymas
6. ir sunkiausia dalis visus 5 varztus susukti atgal (vienam sunku laikyti sunku bardacioka su cd changer viename ir dar sukti po varzta)

Varztai - zvaigzdutes

Va tiek to darbo (30min).

227
Audi C6 / Re: A6 (c6) 2005m. Neveikia atrakinimas nuo rakto pultelio
« Įrašytas: 2010 Rugsėjo 28, 09:39:55  »
Galbut nusimuse raktelio suderinamumas su masina. Pabandyk suderinti ji. Kaip tai padaryt skaityk cia:


http://www.ehow.com/how_5336851_reprogram-audi-key.html

dar vienas budas

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/139596-Key-Programming?highlight=key%20programming

dar

New additional key, matching
From model year 1999
􀂾 Insert a correct profile ignition key (old) in the ignition switch/lock.
􀂾 Switch on ignition
􀂾 Lock the vehicle mechanically (driver's door) with a new key (to be
learned) and then operate one of the radio wave keys on the key.
􀂾 Then after a pause of more than one second operate the radio wave key
on the key a second time.
􀂾 The adaptation process is completed and will be confirmed by the vehicle
horn sounding.


dar

http://www.ehow.com/how_5882822_reprogram-audi-keys.html


ir panasiu yra pilnas internetas, Dabar nepamenu kuris budas man padejo-liga buvo tai kad nereguodavo mygtuku paspaudimai i atrakinima ir uzrakinima

Sekmes

228
Audi C6 / Re: A6 (C6) MMI SWupdate 5150 to 5570 problema
« Įrašytas: 2010 Rugsėjo 28, 09:24:06  »
Kazkada ir man buvo noras pasikeisti, bet issigandau minetu problemu galimybes.
Kiek esu skaites, tai tokiu bajeriu galimos dvi bedos: arba cd skaitytuvas pjauna gryba arba blogai irasytas pats instaliacinis cd. Pabandyk perrasyti softa su kita programa, o dar geriau kad softa parsisiustum is kitos svetaines (gali buti ir jame klaidu) :)

229
Audi C6 / Audi A6 C6 salono filtro pakeitimas
« Įrašytas: 2010 Rugsėjo 28, 09:21:06  »
Audi A6 C6 salono filtro pakeitimas labai paprastas, nereikia nuiminneti jokiu "bardacioku". Stai nuoroda jei kam reikes

http://wiki.audiworld.com/index.php/Cabin_Filter

230
Audi C6 / Re: audi c6 del serviso nuresetinimo.
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 30, 19:52:06  »
Normalu. Kai man nuresetino irgi panasiai buvo, visi lakste niekas nesupranta kodel nerodo, nors nuresetina pagal manuala. Pavazinejau 2 savaites, galvoju dzin, kad nerodo, o po kokio menesio uzmetu aki ir rodo: remain 12500 km or 430 days

231
Audi C6 / Re: a6 nuo 2005 pasitaikiusios problemos ir ju sprendimai
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 10, 18:24:11  »
"2006 3,0tdi quattro  1) Vibracija prie nedidelio apkrovimo prie 60km/h   90km/h  (pvz laikant vienoda greiti vaziuojant i kalna) pratikrinta visa masina, galutinis problemos sprendimas   - Automatinės pavarų dėžės hidrotransformatoriaus restauravimas."

Kokia tokio restauravimo kaina ir ar reikia numiti deze?

232
Audi C6 / Re: Navigacijos instaliavimas
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 10, 18:17:32  »
Manau, kad tiems kas turi nereikia zaisti, o kas neturi nera didelio poreikio-ideti ja originalia kruva reikalu o ir kaina jauciu nemaza. O jei rimtai as ja turiu-esu idejes 2009 DVD ir pasakysiu atvirai esu nusivyles-ten net elementarios Baranausko gatves Kaune nera, kur ji jau nuo mano vaikystes siame mieste buvo, yra ir bus.
Daugelyje forumu raso, kad 2010m DVD labai papildyta lietuva, bet va kazko man neisuinstaliuoja-sakau, jauciu softa reikia atnaujinti.
Aisku, jei vazineji po Europa, tai tikrai geras dalykas, nes Europa rodo smulkiai, bet Lietuva labai blogai. Siaip Lietuvoje as neblogai gaudausi ir visuose didziuose miestuose, o jei kazko nerandu tai Nokia turi Garmin Navi-uzmest aki i marsruta uztenka. Taip kad iseitis nusipirkti 5 coliu navi ant stiklo su Igo8, Garmin ar dar kazkuo uz 350LT ir viskas.

233
Audi C6 / Re: Laikrodzio nustatymas
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 09, 14:37:49  »
Vat vat butu saunu zinoti kaip tai padaryt: ka butent, ant ko stovint reikia kazka palaikyti?

234
Audi C6 / Laikrodzio nustatymas
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 09, 14:31:25  »
Sweiki,

Klausimas labai galbut elementarus, taciau man iskilo problema: kaip nustatyti laikrodi.
Kaip jau zinote setup menu punkte yra galimybe paciam ranka nustatyti laikrodi pasirinkus opcija "quartz". Bet jei opcija pakeiti i "radio", laikrodis automatiskai nustato laika pats, neleisdamas tau jo koreguoti. Nustato, tai nustato, bet nustato tai valanda atgal (masina is Olandijos). Logiskai mastant ji dirba pagal Olandijos regiona, todel automatiskai padaro 1 val i prieki.
Klausimas: kaip pakeisti regiona i LTU ar dar kazka padaryti, kad nustacius ant "radio" opcijos pats laikrodis nuolat koreguotusi pagal radija ir rodytu laika pagal lietuvos laiko juosta?

Dekui visiems

235
Audi C6 / Re: audi c6 del serviso nuresetinimo.
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 09, 14:22:09  »
Manau, kad ne, nors tiksliai nezinau. Man bet jau pakeite tepalus pajungia kompa ir reset padaro

236
Audi C6 / Re: Navigacijos instaliavimas
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 09, 14:21:19  »
Manau pagrindinis dalykas, ar bagazineje stovi DVD, kur kisasi navi. Jei ne reikia to daikciuko, manau laidai su fiskem jau turetu gamykliskai buti privesti. O jei reikes DVD 2009 metu-rasyk. Turiu ir 2010 bet kazkaip pas mane nepagauna(2009 budavo ikisi ir install prasideda automatiskai), gal visa MMI softa reikia atnaujinti

237
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 02, 15:54:34  »
Siulau pas rimtus vyrus diagnostika. Paziurek elektros skyriuje kazkas skelbesi darantis diagnostika ir nuleksi susitares :)

238
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Rugpjūčio 02, 13:57:53  »
Galima. Stovint bet kuriame lange spaudi SETUP ir MESUREMENTS pakeiti ka nori: laiko 12/24h, slegi ratuose bar/psi ir km/mylios

239
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 22:12:17  »
tai jus nelyginkit skirtingu masinu. Kalba eina apie 3.0 mechanke ir AT
Mano drauges valgo 4.5 mieste, bet tai ne audi 3.0l motoru, o 1.6d :)

240
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 22:02:04  »
Nu vyrai kokios sanaudos: perkat masina uz >40000lt o kuro ryja viso labo 1l daugiau, tai gal ta 3.5 lito surasit kaip nors :)
O privalumus jau isvardinau-tai ar geriau maziau uzdrosta ar brangiau 3.5lt 100km?

241
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 21:57:49  »
As irgi visada su mechanke variau, tevas su aT. PRivalumai manau akivaizdus: didesni laika leidi mieste, tai kam tie begiai, naujos AT eina labai gerai, Automata maziau uzdrosi. Pabandziau sita pirma savo automata, nuo siol tik tokie bus :)

242
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 21:53:15  »
O tiems kas perka ar pirks auto patarimas: visada atsiras tu, kurie jus gasdins kad tas blogai anas blogai ir t.t. Tik pradedi nervuotis. Kaip sake pazistamas-perki masina ne tam kad ja taisyti :P
Jei kas bus ir ka? susitvarkysi? svarbu ne variklis ir deze.
O pats pirkau 3.0 l perskaites daug forumu tiek LTU tiek uzsienio. Norejau 2.7, taciau tada nebuvo tiek pinigu :)

243
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 21:50:33  »
Kas del 3.0l purkstuku: mano draugas Baltic auto parts vadovas. Neseniai pas ji buvau ir kazkaip uzrupejo klausimas-tai kiek kainuoja tada 3.0l purkstukas jei 2.0l -2000Lt. PAsirodo pagal kataloga 3.0l purkstukas yra is dvieju daliu, ta kuri pareina ir keiciasi kaina apie 400-600 lt priklauso nuo gamintojo. Pas juos viso purkstuko net nera kataloge, bet pas kitus gamintojus yra ir reikalui esant galima pirkti, kaina panasi kaip 2.0l.

244
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 21:45:18  »
Visi auto pasirinkimai liuks, isskyrus audi a6 ir audi a4 ar vw 2.0 litrais. Pasakysiu kodel: pirma buka, o visoms yra viena liga: purkstukai. 1vnt apie 2000 Lt. Vienas servisas Kaune kur nuolat priziuriu savo auto juos keikia. Minetas servisas priziuri daugeli valstybiniu istaigu valdisku auto ir sake kad jei rida >200 000, sake purkstukus keicia kas metus. Aisku pakeitus viskas liuks vel ilgam, bet 8000 Lt  :V

245
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 21:42:20  »
Evaldo snekoje tiesos yra :) Bet praktika rodo, kad is Italijos ar Prancuzijos daug daugiau uzvaikytu
O kas del Ridos kaip sako Tom4s tai irgi yra tiesos. Kaip ir minejau, geros, nekaltos, pilnos uzsienyje daug didesne kaina nei lietuvoje. Ir pritariu: derink isore su vidumi

246
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 21:21:10  »
Sorry uz nepastabuma. Tiesiog norejau parodyt, kad ne sita masina pirkt, bet i kokias ziuret reikia

247
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 21:03:07  »
NEpirk masinos is pietu: prancuzija, italija. Ieskok Belgija, Vokietija, Olandija. PAskutiniu metu ir is cekijos sake neblogu atveza.
Rida labai didele, nors ir tikra-paesti bus jau agregatai. Geriau 150 000 ir atsukta, nei 347 000 neatsukta. Bet kuriuo atveju reikia derinti isvaizda su rida. Pats sakai, kad salonas jau mates zmoniu. Nebent turi labai daug pinigu, bet uz tokia masina moketi >40 000 Lt vis delto nemazi pinigai. PAziurejau Autoplius yra neblogu variantu : http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/audi-a6/id-900359  i ji per daug nesigilinau, bet jau neblogas pirmas ispudis. Jei vidus grazus, mygtukai nenutrinti, oda neissedeta, nenuejes masinos lakas, viskas veikia tai tegu buna tikra rida 250 000 km bet bent jau matai kad perki puiku auto, nei moki 12000e ir paskui gailiesi kad viskas sutrinta. Neskubek, paieskok, juk turbut nedega :)

248
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 18:53:51  »
Yra keletas geru firmu, kurios veza. Beje vat ka jos mane pamoke: nepirkit masinu is Italijos, nes ten daug A6 taxi. Kaip tycia matosi dazytas desinysis sparnas-pardavejas mini, jog buvo brauktas-taip kad kolegos nifiga !!! Ant desiniojo sparno Italijoje stovi flakonas, tokia auto parvare jie ji nuima ir uzpakliuoja skyles bei perdazo. Dar vienas geras pozymis ar nenusidevejes avarinio zenklas-taxi bet kur sustojes uzsienyje is karto jungia avarini-esu tokiu nutrintu ne viena kauno turguje matosi. Is pradziu kazkaip nelabai atkreipi demesi, bet paskui pasirodo ohoho kiek. Ir pamates toki pats paklausi-ar masina ne is italijos. Beveik 99 proc atsakymas buna taip ir dar prideda: nepergyvenk italija gerai, masina ziemos nemacius. Gal ir nemacius, bet uztat nuvaziuota po koki 400 000 km ir patrinta gerokai viskas

249
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 18:41:23  »
PAs 3.0 tai 100 proc, o va esu girdejes, kad pas 2.7 ne pas visus

250
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Liepos 08, 16:35:50  »
Ir dar va ka atmenu, kad Audi centre tikrinant rida paskutinis tikrinimas buves Olandijoje ties 100 000 kazkur, nuo to laiko iki mano pirkimo praejo apie 1.5 metu ir 30 000 km. Visai realiai pasirode

Puslapiai: 1 ... 8 9 [10] 11