201
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
204
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Nuotraukų sumestinis - nufotografuok savo mašiną DABAR! Temoje nekomentuojama ;)
« Įrašytas: 2011 Sausio 25, 15:31:57 »205
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2011 Sausio 17, 16:22:43 »
greitu metu bus uždėta
207
Audi C4 / S6 (c4) Avant galines lempos i A6 (c4) sedana?
« Įrašytas: 2010 Gruodžio 15, 17:07:13 »
Sveiki. Ar tiktu S6 (c4) Avant galines lempos i A6 (c4) sedana?
210
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Gegužės 12, 16:38:13 »
Buvo dropas jau
211
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Gegužės 12, 15:18:15 »
ne Q.. pats nieko nedejau, buvo tas zenkliukas
212
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Gegužės 12, 12:05:33 »
tam kad prieki platesnes jau netelpa
213
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Gegužės 12, 12:03:36 »
R17 ratai, padangos prieky 215/45, gale 235/45
214
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Gegužės 12, 11:49:01 »
Apsvietimas tai tikrai geras
215
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Gegužės 12, 11:46:15 »
Cia siaip tik
pasakojo, kad mate A8 idetus.. Tai isbandem kas gautusi
pasakojo, kad mate A8 idetus.. Tai isbandem kas gautusi
218
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Balandžio 30, 13:20:55 »
O man jis nemaiso
219
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Balandžio 30, 13:19:46 »
Nezinau, nemeginau..
220
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Balandžio 30, 12:35:54 »
Na reikes pameginti.. Gal nesugadinsiu dar labiau, nei dabar yra
221
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Balandžio 30, 12:28:16 »
Manau paprasciau butu pakeisti i S6 lempas
222
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Balandžio 30, 12:24:14 »
Kazka bande daryti, bet turbut nesigavo
Dabar jas tik ismesti, nes nenusivalo. Bet kol neturiu litu pavazinesiu su sitom paciom..
Dabar jas tik ismesti, nes nenusivalo. Bet kol neturiu litu pavazinesiu su sitom paciom..
223
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Antonio Audi A6
« Įrašytas: 2010 Balandžio 30, 12:20:01 »
S vairas uzdetas, tai turbut ir prilipde ta zenkliuka





























