201
Forumo dalyvių auto garažas / Re: A100 2.5 TDI 90m 1T 88kw (pagaliau pajudejo darbai 5 psl foto)
« Įrašytas: 2009 Balandžio 29, 15:45:46 »
ka cia pezat
visos sedyniu reles bei saugiklis stovi po vairuotojo sedyne. Uztenka +/- ir tiek.. tik jei sildymas yr ir reik ana pajungt su mygtukais byskiu tada keletas laidu eina i saugikliu bloka.
Sekretoriau, kokios ten grindys bagazines pas avantzyli bun?
visos sedyniu reles bei saugiklis stovi po vairuotojo sedyne. Uztenka +/- ir tiek.. tik jei sildymas yr ir reik ana pajungt su mygtukais byskiu tada keletas laidu eina i saugikliu bloka. Sekretoriau, kokios ten grindys bagazines pas avantzyli bun?
juoda su raudonu lyg ir arciau tunelio, juoda su zaliu toliau..
Kapotas nuo SQ netiktu, nes SQ snukis yr ilgesnis 12cm uz urQ ar coupe, bet ta pati firma kepa ir urQ kit'us, tik del bamperiu nezinau..
, deja, kokybiskas kainuoja nemenkai, labai nemenkai, o is kur paimta foto, t.y is latviu gaidingo firmeles- ten nieko panasaus i urq su ju plastmasem+ kokybe baisiau nei baisu :/
cieli du litrai ir dar su turbina
vistiek ismetima keisi, nes kitaip neprasisuka su 63mm