201
Forumo dalyvių auto garažas / Re: skierys Audib4 "new tiuning" SU BALANDZIO 1 VISUS :)
« Įrašytas: 2009 Balandžio 01, 14:59:46 »
Geras išdūrimas
patikėjau ir pagalvojau, kad tikrai kažkas su galva negerai pasidarė
patikėjau ir pagalvojau, kad tikrai kažkas su galva negerai pasidarė
Pirkau jau su tokiom, iš pradžių nekreipiau dėmesio, o dabar jau per nervus groja:)