201
Šiauliai / Re: Šiaulių pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 24, 14:51:22 »
Be virinto reduktoriaus ir rwd nepiesia. Awd saulute daug grazesne. Daug solidesne
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
kaip bus taip 
no name. bet supakuotas buvo kaip bosch. pas mane purskalai 0.280. Siaip dss juos pardavineja komplekte kartu su 14 mm plunzeriu. tai dvylikos manau tikrai kad isnaudojamas pilnai
siaip ir slegis 220-230 padarytas purkstukuose beveik norma. Dar yra tokie kaip kalniukai. Pvz su DE143 dirbs astriau nes kalniukai 3,3mm storio ir plumzeris tiesiog daugiau pastumiamas, su DE110 dirbs svelniau nes kalniukas 3,2mm.

bet neesu simtu proc tikras
Daugiau 2 bar su ja geriau nepusk
Su dss plunzeriu man net siurblys uzkaista kad rankas pridet nelabai gali, ko nera pvz su 10 - 11 ir 12 ducato plunzeriais. istikro dss ir bosch plunzerio struktura skiriasi. bosch plunzerio ispjovose yra skylutes (kaip suprantu kompensuoti perspaudimo stipruma) ko nera pas dss todel su juo eina geriau ir manau didesni slegi sudaro i purkstukus ko pasekoj jis ir kaista. nes pas mane plunzzeris kaip supratau isnaudojamas visas. o kada jis kaista - metalai pleciasi ir nulaksto cementuote, o tada ir uzklynija. tai sprendimas?
taikyt merso keturiu plunzeriu siubli pabuvojusi pas dieselmeken'a
arba statyti du siurblius su 10 mm plunzeriais