201
Auto projektai / Re: AUDI URTA B2 2,2T
« Įrašytas: 2014 Spalio 05, 23:41:29 »
nu, kolega.. sutinku, kad prigimtis nose-happy. tačiau ne statinis, o dinaminis balansas yra svarbus. dvi ašys, du svorio centrai ir apkrovimo momentas (įvertinant padangų sukibimą) kiekvienai ašiai. nereikia suvesti visko į 50/50 ir vieną svorio centro atstojamąją vidury mašinos.
)
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
reikes man saviske pasisverti siaip butu geriausia manau kazkas tokio: 40 priekis 60 galas
gal pas kažką blogos būklės, tai pagelbėtum, yra gi tų entuziastų biednų 