Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - _Valdas_

Puslapiai: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17
201
Dyzeliniai varikliai / Re: B4 TDI siurblys nepaduoda kuro i purkstukus
« Įrašytas: 2015 Sausio 29, 20:58:22  »
labai krikščioniška kaina  (+)

žiūrėk/klausk kuro gryžtamas kur. tau reikia kad būtų iš viršaus. naujesnių būna iš galo.

202
Dyzeliniai varikliai / Re: B4 TDI siurblys nepaduoda kuro i purkstukus
« Įrašytas: 2015 Sausio 29, 20:17:36  »
atsikratyk tu tos B4(greitas sprendimas).

šiaip eina rasti dar ir galvų su gryžtamu iš viršaus. tik ne už dyką(lėtas, nepigus, bet greitesnis sprendimas).

geriau bandyk elektrikų klausinėt, sulygint laidynus/kontaktus ir gal atrasi(lėtas ir nepigus sprendimas).

203
ir ką iš tos paklodės turim matyt? prisijungimas prie telefono bloko motorui kaip ir įtakos nedaro.

purkštukai/slėgiai.

204
Dyzeliniai varikliai / Re: Užsikuria ir iškart užgęsta (A4 B5 1.9 TDI 96m.)
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 04, 20:33:14  »
nu ja ja, tada ir ecu visai nereikalingas :D jei immo numires ir paduosi + i kuro atidarymo voztuva tai gal ir kazkaip uzsikurtu (nebandziau) bet jei ir kazkaip dirbs laisva eiga tai ir bus viskas nes ecu uzblokuotas immo TIKRAI nevaldys apsuku, nevelins ipurskimo kampo(nedirbat varikliui degimas max uzankstintas, o uzsivedus koreguojamas pagal iq/load/rpm) nesivaldys turbina, neisijungs zvakes, vienu zodziu nepajudesi is vietos, jei tau kazkada pavyko uzkurti varikli prijungus + i ta voztuva tai tikrai ne su blokuotu immo, o todel kad buvo supuvusi pagrindine rele arba laidai/saugikliai iki jos, o tu paprasciausia uzmaitinai ecu is "kito galo" :D

Gintarai, prašom čia neburti, Tomui gi užsivedė  :goodboy:

205
Dyzeliniai varikliai / Re: Užsikuria ir iškart užgęsta (A4 B5 1.9 TDI 96m.)
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 04, 19:56:06  »
na.tiek to.tingiu ginčytis su tavim, bet man kažkaip su pastipusiu immo nesivedė padavus pliusą gesinimo vožtuvui. nepamiršk, kad kuro dozatorius(nu tipo siurblio galva) stovi nulinėj padėtį.

206
Dyzeliniai varikliai / Re: Užsikuria ir iškart užgęsta (A4 B5 1.9 TDI 96m.)
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 03, 21:36:07  »
Del vostuvo tai paprasatai duodi tiesiogiai i ji pliusa kuri ir vaziuoji. Nes tau kompas ji uzdaro negaves signala is imob nes daugiau nera ka blokuoti pas situ dyzeliu.O del skydelio lemputes as susimaisiau sori nes nedaskaiciau iki galo ir pagalvojau kad cia kalbama pasata senesni nes 96 buvo ir B4.O del vag isjungti buvau rades info rusu saituose kaip turejau B4 ir chipinau ji tai zaidiau su ECU.

a, o siurblio elektrinė dalis naxren ten reikalinga..o mes kaip durneliai reguliuojam, viską.


blokuot nebuvo ką, tik gesinimo vožtuvą -  pas das auto golf DU/šmaudzi 80. čia aliektros yr biškį daugiau nei galvoji.

207
Dyzeliniai varikliai / Re: Trukčioja audi 80
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 02, 20:22:16  »
kad neorginalu - ir arkliui aišku.gal tipo tiuningas pravestas su varžom  :think: gali trūkčiojimas iš viso šito velnyno kilti. vienam das auto ir trūkčiojimas buvo, bežiūrint pamačiau, kad siurblio laide intarpas sėdi. pajungiau gamyklinę jungtį - vuolia, dingo trūkčiojimai.

kad neišmoksi nebandęs - logiška. bet pradėk ne nuo siurblio dresuotis, o nuo aiškių klausimų suformulavimo. tada bus galima diskutuot, aiškinti(s).

208
Dyzeliniai varikliai / Re: 2.5 TDI 132kw AKE Sunkiai kuriasi ziema ryte
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 01, 18:10:37  »
As gintarai paziureciau, kaip tu su kiekviena zvake taip dinamometriniu raktu krustumeis... gryna brieda pasakiai....

nei briedą nei ką pasakė. jaunuoli matyt svieto mažai matęs. pažiūrinėk įvairių gamintojų servisinius nurodymus, turbūt liksi keistai nustebęs.

dėl žvakės: aš atsakomybę prisiimu tada, jei sugebu nulaužti/prasukti ĮSUKDAMAS.  išsukant aš negaliu nešti jokios atsakomybės, nes neaišku kaip įsukta(nedasukta, perveržta), todėl visada žmogų perspėji kad tokia galimybė(lūžimo) yra ir žmogus sprendžia ką daryti.

209
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 c4 2.5 tdi sunkai vedasi
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 30, 20:19:45  »
tiksliai nežinau, klaidą įrašo kūrimo momentu ir paskui trasoj užmynus gali pradėt mirksėt aktyvi klaida. čia kai viršija 100. į tai kažkaip net nesigilinau, nes reguliuoju visada iki 100, kad kitiem nekiltų bereikalingų klausimų "o ką ta mirksinti spiralė reiškia" arba "sugadinai kažką, mirksi čia viskas"...

210
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 c4 2.5 tdi sunkai vedasi
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 30, 16:54:26  »
Sveiki. Mano a6 sunkiai vedasi. Kompresija yra, zvakes veikiancios, purkstuku antgaliai sudeti nauji, bei perrinktas siurblys taciau kaip nesikuria taip nesikuria griebia bet nesikuria. Buvau pas mechanika padare diagnostika sako velyvas degimas tai paankstino. Seniau jau prie -8 salcio neuzkurdavau po degimo ankstinimo kuresi gerai. Taciau jau prie -12 vel tas past kaip ir prie -8 nesikuria. Uzsikuria tik istraukus temperaturos jutiklio jungti. Kaip  Degima kai zejo pries ankstinima buvo 35 po ankstinimo biski virs 60. Kiek reikia padaryti kad normaliai kurtusi?   https://www.youtube.com/watch?v=Juwhp-uh6aQ&feature=youtu.be

reik daryt apie +-90 - 95.

211
Dyzeliniai varikliai / Re: Trukčioja audi 80
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 27, 16:08:15  »
tu gal pradėk nuo diagnostikos. sakau, problema - automobilyje.

212
Dyzeliniai varikliai / Re: Trukčioja audi 80
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 26, 18:25:28  »
galiu duoti ranką nukirst, kad problema - automobilyje  (+)

jame ir reikia ieškot problemos diagnostiniu metodu.

213
Dyzeliniai varikliai / Re: a4 b5 2,5tdi forsunkes
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 23, 18:29:20  »
ar išėjo - nežinom  (-)
bet jei jau išėjo, tai gali būti kad ir nepareis  (-)

214
Dyzeliniai varikliai / Re: B4 TDI siurblys nepaduoda kuro i purkstukus
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 20, 20:12:39  »
siurblių valdymo principas skiriasi. senuko šliaužiklinis induktyvus takelis, naujesnis - HDK. kuro duot ir neturėjo.

215
Dyzeliniai varikliai / Re: bedos su automatu a6 2.5tdi quatrro tiptronik
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 12, 19:46:17  »
reiktų pradėti nuo alyvos lygio tikrinimo/papildymo/keitimo pavarų dėžėje.

216
Benzininiai varikliai / Re: Kompresijos stebuklai
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 12, 18:54:25  »
a kas čia per karieta? egr aušintuvo neturi?

217
Kokį dantį? Kompresija kažkaip įdomiai, tai kiek ji buvo lėkusi , ar koks gedimas , kad tik žiedus keitei? Žiguliukams tik tokius bajerius darė :think:

skaičiuotuvo žiedo dantį radau palenktą nuėmęs karterį (žr. žinutę vienu puslapiu atgal).

žiedai keisti ne mano, kažkieno. bet keisti nehoninguojant cilindrų(greičiausiai), todėl po pusantrų metų eksploatavimo kompresija vėl sumažėjo.

apie ridą visi gi žinom jau. geros auto -  tokiom kainom kaip matom skelbimuose - nei viena negrįžta.

žiedų keitimas kodėl tik žiguliam? nee. keičiam ir dabar vag'inoms. nes kito motoro pirkimas - loterija o ir galutinė suma labai panaši gaunasi (ar motoras+diržai+aprengimas jo+įdėjimas ar galvos kelimas+karterio ėmimas+žiedų keitimas).

Krypstam nuo diagnostikos temos.

218
Galvoju bereikalingas bus dėžės nuėmimas. Skaičiuotuvas tik išmeta klaidą nes tuo metu variklis susidiorgina ir tuo labiau tik tam tikrame apsukų ruože, tuo labiau ta problema ne iš karto buvo, o didėjo palaipsniui, kas užveda ant minties , kad problema didėja palaipsniui, reiškias kuras arba oras.

pratesiant senoką savo temą. nulupau trečiadienį karterį. ir radau vieną palenktą dantį stipriai, dar vieną nežymiai pajudintą. atitaisius diorginimasis dingo, gazuojasi gerai  (+)
bet užvedimo problemos liko. neapsikenčiau, pamatuota kompresija. 17-19-19-19..prieš pusantrų metų keisti žiedai...


219
Dyzeliniai varikliai / Re: A4 1,9 .85kw dinksta ausinimo skystis -niekas nelasa
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 05, 20:13:11  »
Pas mane irgi girdisi ausinimo skyscio ciurlenimas pagazavus gerai saltam varikliui po panele, bet skystis nedingsta visiskai, tai kame cia beda?

tai ko ieškai problemos kur jos nėra? ar gyvenime iki tiek nėra kas veikti kad paskaitai forumą, paklausai pečiuko, čiurlena, skystis nedingsta, problemos nėra, bet kaip problemą išknisti?

 :V

220
Dyzeliniai varikliai / Re: audi a4 1.9tdi kuro siurblys.
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 03, 20:11:23  »
1.Cia NE A4 siurblys.2.Isemus siurbli bet kokiu atveju reiks statyt degima.Profilaktiskai ir kuro norma.Ten keiciasi tokia zalia didele "gumele" kai teka pro ten kur rodai.Daznai isardzius pasirodo,kad dar ir viena is spyruokliu buna luzusi ;)

...o šitiek nudirbus nepakeisti visų kitų likusių gumų - griekas ir ne kitaip  (+)

221
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi A6/C4 2.5TDI AEL sėda kuras?
« Įrašytas: 2014 Spalio 27, 21:05:38  »
Taigi yra problema, ilgiau pastovėjus Audi A6 AEL 2.5TDI sunkiai kuriasi, kuo ilgiau stovi, tuo sunkiau kuriasi. Pastovėjus 4dienas reikia ganėtinai ilgai sukt starteriu kol užsikuria.
Gali būt kad sėsta kuras? Kaip patikrint reiktų?
Degimas geras, tikrina su VCDS'u.
Kai užsikuria dirba taip kaip priklauso, važiuoja irgi kaip visada. O gal kita problema gali būt?
Diagnostika parodėpirmo purkštuko klaidą, bet nutrynus neatsirando. Po ilgo ir skausmingo kūrimosi ta klaida nepasikrtojo.
Ką reiktų tikrint? ;/
Dėkingas.

detaliau apie šitą  pažymėtą vietą papasakok.
slashas dėl vožtuvo patarė. bet visgi nebūtinai gali būti vien kuro sėdimas kaltas.

222
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 C5 1.9tdi 81kw sumažėjusi trauka
« Įrašytas: 2014 Spalio 23, 13:34:26  »
Jo, iš pjūčių. subjektyvu, bet ne man vienam tas pasirodė važiuojant. Mašina prižiūrima kas liečia visus filtrus, kuras visada iš statoil, sanaudos nepakitusios 5-7l.

reikia bandyti atlikti diagnostiką. ne klaidų nuskaitymą(nes klaidų gali ir nebūti), bet diagnostiką. kažkur kažkas gali pasirodyti. o šiaip - natūralu, daiktas dėvisi. kaip ir mes jaunyn nei vienas(o gaila...) taip ir technika.

223
Benzininiai varikliai / Re: Audi 80
« Įrašytas: 2014 Spalio 23, 13:24:43  »
Galima benzinan berti cukraus - maždaug 18 arklių prie tavo turimų turėtų pridėti. Kažkur apie 1kg į 10l benzino. Seni lenktyninkai patarė  (+)

224
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 C5 1.9tdi 81kw sumažėjusi trauka
« Įrašytas: 2014 Spalio 23, 13:20:27  »
sumažėjo tai išmatuota dynostende prieš 4m ir dabar? ar čia iš pojūčių? pojūčiai subjektyvus dalykas.

Gal virvė prasta, o gal ir šienas negardus - arkliai bėgioja vis po keletą.

jei rimtai, pradėt reik pradėt žiūrėt nuo filtrų, kuro normos, orsrautės, pripučiamo slėgio ir pabaigt kompresija. Čia tik kaip pvz: vienas veikėjas prieš pusmetį keitė variklį(B5passat), variklis "zvanas" - taip teigė pardavėjas ir po to pirkėjas. Atvarė - sunkiai vedasi, sakau kompresijos tik pusė kibiro belikę. Klientas puola iš maikės guzikus draskyt, kaip čia galima, kad kompresija per pusę metų dingo. pamierinu: 28-27-23-22. Vat ėmė ir išbėgiojo arkliai...

225
Dėkui Slash, Žydrūnui už mintis.
Šilta vedasi puikiai, po nakties sunkiai, 6-8 vertimai. pasiekus 2500-3000rpm "diorginasi". Skaičiuotuvas buvo įstatytas ir aš įstačiau gerai.

Pravedus žmogui tardymą, paaiškėjo, kad ar tai keisti žiedai ar tai keistas blokas su viskuom. Tipas irgi įdomus, litus moka, žino kad kažką darė, bet nežino ką.. :think:

jei keitė tik žiedus, galėjo skaičiuotuvo žiedas gauti kur į šoną ir turim ką turim.

kitą savaitę ko gero imsiu karterį ir žiūrėsim kas ten gyvena. tuo labiau kad karteris ir taip kakoja tepalais.

Dėkui už idėjas  ;)

Persiprašau moderatoriaus, nuo diagnostikos temos nuklydau ryškiai.

Puslapiai: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17