201
Dyzeliniai varikliai / Re: B4 TDI siurblys nepaduoda kuro i purkstukus
« Įrašytas: 2015 Sausio 29, 20:58:22 »
labai krikščioniška kaina
žiūrėk/klausk kuro gryžtamas kur. tau reikia kad būtų iš viršaus. naujesnių būna iš galo.
žiūrėk/klausk kuro gryžtamas kur. tau reikia kad būtų iš viršaus. naujesnių būna iš galo.
jei immo numires ir paduosi + i kuro atidarymo voztuva tai gal ir kazkaip uzsikurtu (nebandziau) bet jei ir kazkaip dirbs laisva eiga tai ir bus viskas nes ecu uzblokuotas immo TIKRAI nevaldys apsuku, nevelins ipurskimo kampo(nedirbat varikliui degimas max uzankstintas, o uzsivedus koreguojamas pagal iq/load/rpm) nesivaldys turbina, neisijungs zvakes, vienu zodziu nepajudesi is vietos, jei tau kazkada pavyko uzkurti varikli prijungus + i ta voztuva tai tikrai ne su blokuotu immo, o todel kad buvo supuvusi pagrindine rele arba laidai/saugikliai iki jos, o tu paprasciausia uzmaitinai ecu is "kito galo"
gali trūkčiojimas iš viso šito velnyno kilti. vienam das auto ir trūkčiojimas buvo, bežiūrint pamačiau, kad siurblio laide intarpas sėdi. pajungiau gamyklinę jungtį - vuolia, dingo trūkčiojimai.