201
Forumo dalyvių auto garažas / Re: StingerX Audi S2 2.2T ir Audi A6 Avant
« Įrašytas: 2015 Gegužės 24, 21:07:52 »Tada bivo labai panaši, gal kiek šviesesnė, gal net ir ne eSas
Buvo vienas melynas/violetinis kupas, kur II vieta paeme D klasej berods. Kitos kazkaip panasios nemaciau.


labai jau iskirtine spalva


Tad vemsas kol kas palauks geresniu laiku, kai pinigine bus storesne ir noresis daugiau galios po kapotu.
Blyn, tai kur dar beda? Valdyme paciam?