201
Šiauliai / Re: Šiaulių pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Birželio 09, 18:57:16 »
vp
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Tie PD visad daugiau pasiima, paimk 81kw bus tikrai kitos sąnaudosBeabejo vaziavimas, garsas, vibracija taip pat skiriasi (pd naudai)
Jo as irgi po Kuchnios uzsikabinau ant Nagijevo serialu, 2 syna i 2 atsa, fizruk. O anksciau vienas is nemegstamiausiu zmoniu televizijoj buvo Nagijevas, ypac Okna kai jis ten karstesi kaip bezdzione po studijaBeje kuchnia filmas yra linkomanijoj, lengvai susiziurejo
![]()
jo forume ikelia foto kaip deda zaislus,t.y. zeminta vaziuokle,dideli ratai ir pan bet kazkodel retai pas kuri temoje pamatysi, kad kazka rimtesnio pakeite,ar cia tipo visu masinos ledines ir niekad negenda niekas?
,as va pries keles dienas sake pasikeiciau luzo ,tfu tfu tfu kad laimingai ne keli kur nors .
paziurekit seriala Kuhnia, tikrai neblogas, 3 sezonai + galutinis filmas kuris isejo nesenai
,pagal rinkos kaina sumokejes ir nezinai ka gauni . man parsivarit tik reikejo savaja is zagranicos .
,nepasiseke zmogui jau nieko nepadarysi ,masina yra beveik kaip loterija .
negana to kad provokuoja dar del tos pacios auto susidaro kamsciai bei nepatogumai rikiuotis, nes vaziuoja 50 pradedi lenkti 60, paskui vel ant stabdziu iki 50...
to ko butent reikia, nera mazeikiuosetodel nesinoretu paveluot,del to kad kaunas man sunkus miestas. esu buves viena karta.... tai visiskai nepazystu
![]()
pavagė vagėjai upę
Tau reikia jungties is evita.lt
https://www.youtube.com/watch?v=ggy0D2jlf8Y&feature=youtu.be
,pries menesi koki lik gaila nepajunges registratoriaus buvau tai taranaves vienas buvo is kauno link jonavos isvaziuojant tu salonu auto tvora i aikstele net kiaurai tvora iskrides .
,arba tevas kaip sako kiti ir ar ne dirza ten laiko rankoj
Suzvaigzdeje gal jie ten besededami prie nauju Audziu? Mergina eme atsiprasynet,bet juk ne ji kalta.Tikrai nebera jokio noro pas juos kreiptis.Pirma kart teko pabuvot taip sutiktam salone.Nevienam esu buves,bet cia super....