Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - cardio

Puslapiai: 1 ... 7 8 [9] 10 11
201
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2011 Vasario 08, 19:28:24  »
As turbut vel pasikartosiu:
Pirkdamas savo A6 klausinejau keliuose Audi specializuotuose servisuose, tiek Kaune tiek Vilniuje ir nei vienas nebuvo girdejes, kad reikia keisti ta grandine. Sako mes ju net neturim ir niekada neesam uzsakineje, net kainos keitimo negalime pasakyti. Jei masina nuvaziavus milijona gal tada reikes keisti ir ar audi ar mb ar bmw jokio skirtumo. Nu sorry, gera dalis mano draugu turi tokias a6 ir niekas net neuzsimine apie ju keitima. Kas kita, jei masina kalta, stumtas variklis ar kazkas panasaus, gal tada kazka keist ir reiketu. Man idomu kiek sio forumo dalyviu yra keite grandines, ar kuriam cia verkiant reikia ja keisti?

202
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2011 Sausio 19, 19:02:47  »
eina n... net pagalvot bijau jei reiketu :)

203
Elektros skyrius / Re: Audi A6 C6 starteris?
« Įrašytas: 2011 Sausio 17, 17:32:56  »
Sweiki dar karta,

Masina jau vaziuoja. Papasakosiu trumpai istorija:
Kadangi izanga jau zinote, tai sekancia diena masina nutempiau pas Signalizacijos meistrus (pakeliui akumuliatoriu centre pasiemiau panaudai akuma pakrauta atiduodamas savo). Po testu kompu ir masinos apziuros, jokiu klaidu nerasta, pasiulyta remontuotis starteri. Cia siulytu meistru pagalba neteko pasinaudoti, nes signalizacijos chebryte jau buvo sutare su savo kolegomis is kitos serviso, kad man patvarkytu starteri. Siandien ryte pasiemes masina tempiu atgal per visa Kauna i Baltijos gatve. Pakeliui taip apsinesa langai nuo purvo, kad nutariu juos nuvalyti valytuvais, deja akumas (pasiimtas is akumuliatoriu centro) jau numires. Pasirodo buvo kazkas per savaitgali palikta ijungta. Sustoju, imetu parking, nusivalau langa servetele ir lipu atgal, bet is parking neisimeta i neutral, nes akumas mires ir paspaudus stabdi neatblokuoja fiksatoriaus, kuris leistu i P permesti i N. Vel paima nervas, vel islupu akuma, vezu i centra, vel gaunu kita pakrauta, grazinu i masina, valytuvai veikia. Valio :)
Nutempia i servisa. Po 3 valandu gaunu skambuti kad masina pataisyta-kainyte 200 LT.

Dabar esme po nusibodusios istorijos: yra kazkoks laidas, kuris ateina i starteri, jis tvirtinamas 2 varztais, is kuriu vienas buvo nuluzes ties suvirinimu su laidu ir laidas atsoko. Remontas buvo toks: naujas originalus laidas su 2 varztais kurie prie laido prilituoti kazkokiu variu, starterio nuemimas, idejimas, isardymas, isvalymas, angliuku remontas. Va ir viskas. Kaina gal didoka, bet masina man lb reikalinga ir negaliu jos palikti ilgam. Dabar kuriasi puikiai ir dingo kazkada buves dzerzgimas uzvedimo momentu.

Kas del akumo, vazineju su skolintu is akumu centro, manasis sake puikus 110 A 850 EN, kraunasi, laikys dar ne vienus metus (gamintas 2004 m). Liepe atvaziuoti treciadieni apkeis akumus. Viso to zaidimo kaina tik 20 LT-dievinu Akumuliatoriu centra :))

Istorija ir gedimas banalus, bet gerai viskas, kas gerai baigiasi

204
Elektros skyrius / Re: Audi A6 C6 starteris?
« Įrašytas: 2011 Sausio 14, 23:43:55  »
Dekui. Ryt pasuksiu


O del Sedziaus tai zinai... :)
Masina kaip masina, tiesiog visiems kurie is bedarbystes pradeda vadint save remontininkais nesinori duoti, manau pats supranti :)

205
Elektros skyrius / Re: Audi A6 C6 starteris?
« Įrašytas: 2011 Sausio 14, 23:25:29  »
Arunai, o kurioje vietoje jis dirba, kur reiketu tempti masinele ir ar galima jam patiket savo a6, nes nuvariau siandien pas vienus i garaziuka, nes rimtuose servisuose eiles, tai jie atsidare kapota ir pradejo ieskoti, sako nz kur tas starteris, bandysim ieskot, ziuresim kaip nusiima. Puse variklio nuardys tai zinai. Man geriau brangiau siek tiek, bet tie kas jau salia tokiu auto dirbes ir is karto zino, kur tas starteris ir kaip ji isimti.
Dekui uz kontaktus

206
Elektros skyrius / Re: Audi A6 C6 starteris?
« Įrašytas: 2011 Sausio 14, 23:18:46  »
Gal ne taip issireiskiau: ten ne servisas, o firmele, kurie uzsimineja tik signalizaciju, navi ir kitokio elektros tiuningo remontu :) Nieko bendro del vaziuokle, variklio ar dar kazko

207
Elektros skyrius / Audi A6 C6 starteris?
« Įrašytas: 2011 Sausio 14, 22:12:21  »
Atsitiko tokia beda-vakar ilipu i masina pasuku rakteli ir starterio sukimosi nei garso. Akumas rodo 100 proc, lempos dega. Patikrinu slapukus viskas ok, perkraunu kompa nuemes klema (patare signalizacijos meistrai), viskas taip pat. Po 10 min raktelio sukinejimo, akumas rodo 5 proc. Galvoju sakes akumui, nes jis jau 6 metai ir jau si menesi antra karta issikrauna. Ryte nuvaziuoju i servisa paimu nauja akuma, starteris vistiek negyvas. Tempiu i servisa pas meistrus, diagnostika nieko nerodo, signalizacija nieko neblokuoja. Jie sako, kad salia starterio pasukus rakteli garsas kaip kazkas klaksi. Sako arba rele arba starteris uzlinko.

Kokia Jusu nuomone, kas galejo atsitikti ir kur Kaune gerai remontuoja starterius (Dagas gan grubiai kalbejo, girdejau dar tokia SGR ir beabejo lieka garazai)

Dekui uz pamastymus

208
Kėbulo ir salono skyrius / Re: Audi a6 salono kvapas
« Įrašytas: 2011 Sausio 10, 18:17:08  »
Dekui vyrai uz idomias mintis

209
Kėbulo ir salono skyrius / Re: Audi a6 salono kvapas
« Įrašytas: 2011 Sausio 09, 22:01:00  »
bet prie ko salone kvapas jei langai uzdaryti-gale nera ventiliacijos groteliu :)

210
Kėbulo ir salono skyrius / Re: Audi a6 salono kvapas
« Įrašytas: 2011 Sausio 09, 21:59:16  »
nebuvau pekeles, reikes paziuret, bet kaip ir paliekant auto garaze, ryte atejus jokio kvapo nera aplink auto

211
Kėbulo ir salono skyrius / Audi a6 salono kvapas
« Įrašytas: 2011 Sausio 09, 21:30:50  »
Sweiki visi,

Gal jau tokia tema yra buvusi, taciau nepavyko jos rasti.

Vairuoju dyzeline a6 2005m 3,0 tdi. Pastebejau toki dalyk, kad kartais (ne visada) uzvedus masina ar ilgiau pastovejus su ijungtu varikliu salone atsiranda keistas kvapas, primenantis dyzelio ar ismetamu duju kvapa. Atidarai langa isvedini ir viskas, kitas kartas gali buti po savaites uzvedus arba sekanti karta uzvedus-tai nera kazkoks pastovus dalykas.
Gal kas itariate kas tai galetu buti? Koks nors alsuoklis, skyle ismetimo sistemoje (nors pakelus auto, niekas neruksta). Visi filtrai pakeisti naujais
Dekui uz pamastymus

212
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Gruodžio 28, 22:17:46  »
Manau geriausiai tokius dalykus tau atsakys tie kas dazo masinas ar remontuoja, deda aparatura. Jie moka isardyt, sudet nieko nesulauzydami o ir reguliuot pabandys jei ka isreguliavai

214
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Gruodžio 28, 22:05:47  »
eik i masina su fotiku ar telefu ir sukelk cia foto-visi atsakys gana greitai. kitas budas internetas. dar kitas-sedi spaudineji ir bandai aiskintis. Siaip jei rimtai tai nera ten kazkokiu labai neaiskiu mygtuku, jei vis delto kazkas uzklius rasyk i private ar cia ir nukopinsiu aprasyma is savo manual

215
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Gruodžio 28, 21:29:43  »
Sweikas istojes :)

Kopini nuorodas is google su paveiksliukais, o mes komentuojam.
Kitas planas-turiu manual DVD in english-galiu perrasyt jei tu is Kauno

216
Kėbulo ir salono skyrius / Re: Kondicionierius ziema
« Įrašytas: 2010 Gruodžio 01, 18:24:33  »
Tai jei ECON neijungtas, tai kondikas veikia nuolat?

217
Kėbulo ir salono skyrius / Kondicionierius ziema
« Įrašytas: 2010 Gruodžio 01, 18:10:09  »
Sweiki,

Turiu toki klausima, i kuri forume kiek ieskojau neradau atsakymo.

Tik, ka draugas grizo is Vokietijos, kur jam teko pasiremontuoti kondicionieriu (800e). Vairuoja Volvo s60. Esme, kad vaziuojant nutruko dirzas kuris suka ir generatoriu ir kondika, o nutruko todel, kad pasak vokieciu meistru cia Volvo beda, jei daznai neijungi kondicionieriaus, kazkas ten uzrudyja ir uzsikerta. Jam perrinko kondicionieriu, naujas dirzelis ir isvaziuojant gavo "vietineje" SOSTENOJE (Vokietijoje) patarima: masinoms butina ijungti kondicionieriu ir ziema, bent kelis kartus per savaite, kad susiteptu sistema.

O dabar klausimas: pas ji Volvo yra mygtukas AC, tai jis nori ijungia, nori isjungia, o pas mane AUDI A6 C6, jokiu AC nera. Tai kaip ijungti kondika siuo atveju? Ar reikia bent kelis kartus savaiteje nustatyti temp displejuje iki LOW? Esu girdejes, kad nuo +5 is viso jis neisijungia-tai kaip su tuo ijungimu ir tepimu tada?

Dekui visiems uz pamastymus

218
Elektros skyrius / Audi a6 C6 laikrodzio nustatymas
« Įrašytas: 2010 Lapkričio 23, 20:09:29  »
Tema perkelta is C6 potemes:

Sweiki,

Klausimas labai galbut elementarus, taciau man iskilo problema: kaip nustatyti laikrodi.
Kaip jau zinote setup menu punkte yra galimybe paciam ranka nustatyti laikrodi pasirinkus opcija "quartz". Bet jei opcija pakeiti i "radio", laikrodis automatiskai nustato laika pats, neleisdamas tau jo koreguoti. Nustato, tai nustato, bet nustato tai valanda atgal (masina is Olandijos). Logiskai mastant ji dirba pagal Olandijos regiona, todel automatiskai padaro 1 val i atgal.
Klausimas: kaip pakeisti regiona i LTU ar dar kazka padaryti, kad nustacius ant "radio" opcijos pats laikrodis nuolat koreguotusi pagal radija ir rodytu laika pagal lietuvos laiko juosta?

Dekui visiems

219
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2010 Spalio 29, 06:49:27  »
Car SETUP ir yra windshiled servise, padarai on ir isvaziuoja

220
Kėbulo ir salono skyrius / Re: Audi a6 c6 salono kvapas
« Įrašytas: 2010 Spalio 11, 21:05:56  »
Nu gal ir per kita yra, bet tikrai koki 10 kartu mazesnis. sunku pasakyt, nes siek tiek uzpucia ir is kitos uostant, bet skirtumas uostant ryskus. Galvoju gal anksciau kokiu problemu buvo, gal reiktu koki purskala-kvapa papurkst, bet.... o jei tada uztusuosi tikraja beda

221
Kėbulo ir salono skyrius / Audi a6 c6 salono kvapas
« Įrašytas: 2010 Spalio 11, 20:57:12  »
Laba,

Prasidejus sildymo sezonui automobilyje atsirado blogas kvapas: is vienos!!! putimo angos po truputi ateina lyg laidu svylesio kvapas (pries kelias savaites pakeisti salono filtrai, gal jie geriau praleidzia ora, gal taip ir anksciau buvo). Logiskai kvapas turetu ateiti is variklio skyriaus ar kazkur salia, nes kazkur ten yra oro isiurbimo angos, bet atidarius variklio gaubta jokio kvapo. Hmm? Yra minciu?

Dekui

222
Elektros skyrius / Re: Audi A6 C6 lempu reguliavimas
« Įrašytas: 2010 Spalio 11, 10:14:46  »
Va radau, kad turbut ten ne vienas varztas:

I've found the headlight adjustment information on the latest workshop manual. The two large white hexagonal screws adjust the manual vertical and horizontal for the headlight range. Both screws are on the rearward edge of the housing. As you're looking down on the left hand headlight screw 1 is to the left and screw 2 to the right. There is a diagram but I can't seem to upload it properly - it may work on this last attempt:

Headlight (left)
Adjuster screws on left headlight:
1 - Height adjuster screw
2 - Height/ lateral adjuster screw
The arrangement of adjuster screws on the right-hand headlight is symmetrically opposite.
To adjust the height turn the adjuster screws -1- and -2- with the same number of turns.
To perform lateral adjustment only turn adjuster screw -2-.
Vehicles with automatic headlight range control:
Complete function programme for J431- control unit for headlight range control.

223
Elektros skyrius / Re: Audi A6 C6 lempu reguliavimas
« Įrašytas: 2010 Spalio 11, 10:07:53  »
Supratau. O gal kas zino kaip jas manual sureguliuot-truputi zemyn paleisti?

224
Elektros skyrius / Audi A6 C6 lempu reguliavimas
« Įrašytas: 2010 Spalio 10, 23:42:29  »
Sweiki,

Pradejus lauke temti anksciau be abejo reikia gerai sviecianciu lempu. Pas mane jos sviecia kaip ir neblogai (bi xenon), tik mano nuomone kiek per aukstai: ana diena vaziavau misku, tai trumpos dar dar, o su ilgom gali matyti kas medzio virsuneje sedi :) Prie viso sito prisiminiau, kad tech apziuroje minejo, jog abi per aukstai sviecia.

Klausimas: kas Kaune gerai reguliuoja lempas.? Klausiu todel, kad kituose forumuose esu skaites, jei manual pareguliuoji ir nenuresetini kompo kazkur, pradeda mest error, kad headlights in bad position.

Dekui visiems uz mintis

225
Garso ir video skyrius / Re: NAVI zemelapiai
« Įrašytas: 2010 Rugsėjo 30, 21:49:27  »
Jau kelis kartus parsisiunciu is skirtingu tinklapiu

Audi Navigation Europe MMI 2G :

http://www.queentorrent.com/?n=4226588&t=audi-navigation-europe-mmi-2g-dvd-2010-multilanguage-hetero

Idedu i savo Audi DVD (DVD-R) bagazineje, o navigacija neranda dvd.

Pries pusmeti idejus 2009m pasileido setup, viskas susinstaliavo ir ok. Dabar niekas nevyksta. Gal softa atnaujinti? Kodel sistema nemato sito DVD, gal jame failai kitokio formato nei 2009 versijoje? Ar kazkokiu mygtuku derinys reikalingas, kad pasileistu setup?

Dekui visiems uz info

Auto: Audi a6 2004 07 men MMI 2G

Puslapiai: 1 ... 7 8 [9] 10 11