201
Panevėžys / Re: Panevėžio pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Vasario 10, 16:57:03 »
Tai, kad tu per vėlai susirūpinai...
Kredora jau turi ir daugiau nebereikia... Ektonas turi 4 ir daugiau nebereikia... Pabandysiu dar kur paieškoti, bet šansų mažai, reikėjo prieš mėnesį jau ieškotis.
Kredora jau turi ir daugiau nebereikia... Ektonas turi 4 ir daugiau nebereikia... Pabandysiu dar kur paieškoti, bet šansų mažai, reikėjo prieš mėnesį jau ieškotis.

tik ijungti ir isjungti galiu. is kur gauti koda? kaip atsikoduoti?
na pazeminti reikia...
tai klausimas butu toks,ar taip turi but? 


















